Da li je moj decko perverzan?

ivana.ivancica

Početnik
Poruka
28
Zdravo,

sa deckom sam vec skoro dve godine, i do sada
nisam imala nikavih problema niti nedoumica u krevetu.

Medjutim, u zadnje vreme dobijam od njega neke predloge
u vezi kojih nisam bas ravnodusna.

Zato bih zelela da Vas pitam nekoliko stvari,
pitanje je i za muskarce i za devojke posto mi se cini da
je ostalim parovima ovo normalno, a da ja samo nisam
svesna toga.

Sta je ono sto vi smatrate nenormalnim u sexu? Da li
mislite da sve one igre u krevetu, mislim na razne scenarije
(ukljucujuci i silovanje), snimanje vaseg partnera kako
masturbira, analni sex, uvodjenje trece osobe u krevet
nesto normalno i da li danas to svi rade, posto je meni
neshvatljivo kako nekome moze da predstavlja zadovoljstvo
posmatranje partnera dok masturbira.

Ono sto me je podstaklo na ovo razmisljanje je to sto je
moj decko jako stabilna osoba, i ako njemu ovakve ideje
padaju na pamet, kakva li je situacija sa ostalim muskarciam
koji su malo labilniji, ili sta vec...
Da li su svi muskarci na ovom svetu perverzni?
Ne zelim da me shvatite pogresno, ja nemam nista protiv sexa
ali mislim da neke granice moraju da postoje, i zaista
ne mogu da shvatim kako nosene zenske gacice mogu da
budi zanimljive muskarcima.

Jos nesto, da li mislite da uvodjenje trece osobe u krevet
treba da mi pokaze da nisam dovoljna mom decku?



Hvala.
 
Auuu... :)
Svako voli nesto drugo, trece... Poenta je da ne razmisljas o tome da li je tvoj decko normalan, vec da ti pristanes ili ne pristanes. Ono sto se i tebi svidja, uradi, ali nemoj prihvatati predloge koji ti se ne dopadaju.




Ili dovedi drugog muskarca i kresi se samo sa njim na oci svog decka. :)
 
ivana.ivancica:
uvodjenje trece osobe u krevet
nesto normalno i da li danas to svi rade

Jos nesto, da li mislite da uvodjenje trece osobe u krevet
treba da mi pokaze da nisam dovoljna mom decku?


Hvala.


Da, draga svi muskarci su PERVERZNI! Sve to sto ti je predlozio, potajno zeli svaki, s tim sto je on svoje fantazije podelio sa tobom, za razliku od velike vecine muskaraca koji pred svojim devojkama i zenama cute ko zaliveni. A donekle ih i razumem sto cute. :roll:
Takodje, nema to veze sa tim da li je neko stabilan ili nije.

Ne treba da te briga STA DRUGI RADE, nego da radis samo ono sto se tebi radi i sta ti prija. Bilo bi dobro da se usaglasite.

A ovo za trecu osobu, ti nikako ne bih preporucila. Al' nije da mu ti nisi dovoljna, fantazija kao takva.
 
Da razjasnim - nije mene niko silovao, mozda sam nejasno napisala.
Mislim na neki od onih scenarija, tokom sexa, gde on glupi da je kauboj, ili sta vec, a ja glumim da sam Crvenkapa, ili sta vec.
Pa takav scenario gde ja glumim da on mene siluje mi ne zvuci normalno...
Daleko od toga da me je neko silovao, tu ne bi ni bilo razmisljanja tipa "Da li je on normalan".
Da li jos neko misli kao ja?
 
ivana.ivancica:
Da razjasnim - nije mene niko silovao, mozda sam nejasno napisala.
Mislim na neki od onih scenarija, tokom sexa, gde on glupi da je kauboj, ili sta vec, a ja glumim da sam Crvenkapa, ili sta vec.
Pa takav scenario gde ja glumim da on mene siluje mi ne zvuci normalno...
Daleko od toga da me je neko silovao, tu ne bi ni bilo razmisljanja tipa "Da li je on normalan".
Da li jos neko misli kao ja?

Sto bi ti glumela da te tvoj decko siluje? Jedino ako ne zelis da ti vise bude decko, ako zelis da razgovarate, da resite neki problem, ili da raskinete, onda bi mozda to bilo opravdanje da budes u losem tripu da glumis tako.
 
ivana.ivancica:
Da razjasnim - nije mene niko silovao, mozda sam nejasno napisala.
Mislim na neki od onih scenarija, tokom sexa, gde on glupi da je kauboj, ili sta vec, a ja glumim da sam Crvenkapa, ili sta vec.
Pa takav scenario gde ja glumim da on mene siluje mi ne zvuci normalno...
Daleko od toga da me je neko silovao, tu ne bi ni bilo razmisljanja tipa "Da li je on normalan".
Da li jos neko misli kao ja?

Zasto ti to ne deluje normalno? Kad su dvoje intimni ne razmisljas o okolini, dali je to sto radis prihvatljivo ili ne...jednostavno se opustis i radis ono sto zelis i osecas....ako ti se nesto ne svidja to i kazes kad se ukaze prilika za to.....

Intima je samo vasa...car je bas u tome da radite sta vam prija i sto pozelite....

Ti pokusaj nesto od toga pa javi kako je bilo... :lol: :lol: :D :p :p ;)
 
Da, draga svi muskarci su PERVERZNI! Sve to sto ti je predlozio, potajno zeli svaki, s tim sto je on svoje fantazije podelio sa tobom, za razliku od velike vecine muskaraca koji pred svojim devojkama i zenama cute ko zaliveni. A donekle ih i razumem sto cute.
Takodje, nema to veze sa tim da li je neko stabilan ili nije.

Ne treba da te briga STA DRUGI RADE, nego da radis samo ono sto se tebi radi i sta ti prija. Bilo bi dobro da se usaglasite.

A ovo za trecu osobu, ti nikako ne bih preporucila. Al' nije da mu ti nisi dovoljna, fantazija kao takva.

Slozila bih se unekoliko .. dodala bih da su i zene perverzne, a to shto ti nisi jbg .. niste vas dvoje kompatibilan par i sad tu postoje dve mogucnosti .. ili ce on da sa tobom ostane jer mu iz nekih drugih razloga odgovarash, a ovamo da trazi drugu zenu sa kojom ce da seksualno fantazira, ili se razidjite pa svako sebi neka nadje drugog adekvatnog, ti nekog klasichara, on neku perverznu.
 
alya:
Hahha....e sad ga lupi.....ja sam sebicna u ljubavi....ne dam svoje, tudje necu.....samo jedan dolazi u obzir... :lol: :lol:

Ovo je za mene?
Ovo nisam razumela?

Da li mislite da sam ja sebicna? :(
Ali ja ne trazim nista, samo decka sa kojim jesam, i odnos gde cemo biti samo nas dvoje. Verovala sam da je normalno zeleti samo jednu osobu u krevetu, zato sam i pokrenula ovu temu...

Ja stvarno volim svog decka, i iskreno ne zelim jos jednu osobu u krevetu, sa kojom bi ga delila... i nadam se da je to ljubav. Ne razumem kako jos jedna zena (ili muskarac, sto je jos ogre :-| ) u krevetu i moje slaganje sa tim, moze da bude potvrda moje ljubavi. :shock:

I stvarno ne zelim nista tudje... a volela bih da znam da je takva situacija i sa mojim deckom :sad:

Verovatno cu odgovor na ovo moci da dobijem samo od njega...
Sigurno je jedino resenje u razgovoru sa njim.

U svakom slucaju, hvala vam puno, ovi odgovori su mi smanjili haos u glavi koji traje celi dan.

Pozdrav :)


P.S. I jos nesto, cini mi se da sam napravila malu zabunu :-( . Ne glumim ja tajno da me decko siluje, vec je to bio jedan od njegovih predloga za scenario u krevetu, gde ja samo glumim zrtvu silovanja...sto je mene malo uplasilo, ali pretrazivanje foruma je dokazalo da muske fabtazije idu mnogo dalje od te :)

Pozz
 
pihhhh...decko ti je savrseno normalan...ali ako su tebi TE sitnice toliko cudne,pocinjem ozbiljno SEBE da zabrinjavam...da li sam ja onda normalan...???Evo teme nove ;) :p :p

ma uzivaces i ti u tim igricama,veruj mi...osim mozda treceg clana,ali to zavisi koliko ti je stalo do njega,jer ce njemu to biti stvarno ...znas vec...

pozz
 
Nije mi jasan samo onaj deo oko gaca...je l voli da nosi zenske gatje?
Ili samo voli zenske gatje?
Ako je ovo prvo:
Buwahahahahahaha:D
Missim to nije perverzno nego...
Buwahahhahahhaha:D
Ali ako ga pali...
Mislim da ti je najbolje rekla Veselina,vas dvoje jednostavno niste sexualno kompatibilni,on ima vece apetite i zeli vishe stvari od obichne snoshqe pa na spavanje.Ljudi se razlikuju.
A ovo povodom toga da li su svi mushkarci perverzni,to zavisi od tvoje definicije perverznog...missim ti mi po ovim ovde iznetim stavovima delujesh kao previshe konzervativna shto se sexa tiche..mozda je tebi recimo i promena poza perverzija?
 
ivana.ivancica:
Ok. Laknulo mi je sve sto ste mi napisale. Hvala vam puno

ali samo jos jedna stvar me uznemirava.

treca osoba u krevetu?
pa sto bi neko to radio?
ja ne zelim jos jednog muskarca u krevetu, dovoljan mi je i on sam...

da li to znaci da ja nisam dovoljna?...
pa to sa tri osobe verovatno nije mislio da treca osoba bude muskarac;)
lol
 
Ne mislim da sam previse konzervativna.

Sa deckom imam odnose vise od godinu i po, i daleko od toga da je promena poze za mene perverzija, u stvari posto nam je obema to bilo prvo sexsualno iskustvo, zasluga je, to mogu slobodno da kazem, i moja i njegova za nivo koji smo do sada postigli.

Ja se ne plasim promena, u stvari do ovog nivoa smo dosli zato sto smo prosli sve ono sto spada pod konzervativan sex, pri tome mislim na vecinu poza o kojima se obicno pise ili prica, ali opet mislim da neke granice trebaju da postoje.

Do sada je za veliki deo novina koje smo uveli, pri tom mislim i na nove poze i na nove lokacije u kuci gde imamo sex, bila moja zasluga.

Ja nemam nista protiv fantazija, i super mi je da ja glumim medicinsku sestru ili da on glumi policajca i takve stvari, to mi je okej. Samo me plasi predlog da on glumi silovatelja a da ja glumim ztrvu, zato sto mislim da je to previse extremna stvar...cak i za fantaziju, i plasim se da se iza toga nesto ne krije....nesto u psihi

Isto ne mislimm da smo sexualno neuskladjeni zato sto, ponovo napominjam, zajedno smo otkrivali sex i sve je bilo ok do ovog predloga za "glumljenje silovanja" koji je bas ostavio ogroman utisak...

Slazem se da ce vecina stvari verovatno da mi se dopadne kada to budem probala, i sa tim da ne znas da li ti nesto prija dok sam to ne probas, i ovu pricu sam pokrenula samo iz radoznalosti, da li vecina muskaraca ima ovakve fantazije, ili je moj decko izolovani slucaj.

Sve ove aktivnosti tipa treca osoba u krevetu, mirisanje zenskih gacica i ostalo su nove, i nema tu prevelikog pritiska od njegove strane, u stvari moj decko je vrlo tolerantan i vodi racuna i o meni...tako da mislim da ovo nije tako veliki problem (bar ne sada, dok je tema stara dva tri dana)... posto ipak nije on toliko extreman.
Ono sto pokusavam da kazem je da je to nesto sto se pojavilo skoro u nasem sexualnom zivotu pa sam zelela da vidim i sta rugi ljudi misle o tome pre nego sto to unapred osudim...

I bili ste u pravu,forumi su puni svakakvih prica hiljadu puta gorih od ovoga o cemu ja pricam :)

Ali opet, bez obzira na sve sto sam procitala, ne mogu da se slozim da je treca osoba u krevetu barem izdaleka normalna stvar!!!!!!!!! To nikako! I to me najvise uznemirava.

Pozdrav
 
ivana.ivancica:
Da razjasnim - nije mene niko silovao, mozda sam nejasno napisala.
Mislim na neki od onih scenarija, tokom sexa, gde on glupi da je kauboj, ili sta vec, a ja glumim da sam Crvenkapa, ili sta vec.
Pa takav scenario gde ja glumim da on mene siluje mi ne zvuci normalno...
Daleko od toga da me je neko silovao, tu ne bi ni bilo razmisljanja tipa "Da li je on normalan".
Da li jos neko misli kao ja?
...jedan je kauboj ............ ;-) ;-) .molim te ........pazi shta pishesh ....... ;-)
 

Back
Top