Olympiacos F.C.

Ne brini se,odracemo ih,pazi sta ti kazem.....to mi je najomrazeniji klub
Gate 7 + Delije.....bice to pravi vulkan na tribinama.
Vec sada zavidim Delijama sto ce ici da se nadglasavaju u London sa plavim smr.dovima
 
Nisu svi snobovi, a sto se njuha tice imam dobar njuh skoro kao Wengi. :lol:
Videce samo ako dodje do tuce (nadam se da nece, to nam (mislim na nase domace navijace) ne bi bas mnogo pomoglo niti bi poboljsalo predstavu o nasim navijacima) kako Englezi peglaju. Rasuce ih.
 
@Јека
68061007103235kv6.jpg
:twisted::twisted:
 
Kako je lijepo dao ovaj zrijeb da Celzi malo isprasi ovu ekipicu;-)
Ta ekipica koske lomi ko ne sluša :lol:
Navijaci Olimpijakosa su dobri ali Headhunters ne da ce da peglaju no bi stvarno bilo dobro da ne idu u Grcku;-) po vandalizmu spadamo sigurno u 3 najjace grupe navijaca u Evropi:lol::lol::lol:

Ovo boldovano si dobro rekao što već malo menja sve ali to ne znači da vas nećemo nakantati.....ipak mi igramo protiv meni najomraženijih.....sve se lepo složilo,odličan žreb
 
Ona stara kaze...ko se zadnji smije najsladje se smije!:wink:
Vi ste prvo nama domacini a poslije toga dolazite na nas Teatar snova da vas ugostimo...sve je na nasoj strani...svaki kvalitet!8)
 
Ona stara kaze...ko se zadnji smije najsladje se smije!:wink:
Vi ste prvo nama domacini a poslije toga dolazite na nas Teatar snova da vas ugostimo...sve je na nasoj strani...svaki kvalitet!8)

Zaboravih da kazem da je za Olimpijakos zrijeb bio dobar jer ce ovako shvatiti koliko su stvarno dobri na terenu i oko terena;-)
:lol::lol::lol:

Ne znam po čemu ste vi to sada toliko dobri da bi mi trebali da strahujemo od vas :shock:
A stadion vam nije teatar nego najobičnije pozorište naspram grotla GATE 7 ;)
 

Back
Top