Fakultet za menadzment Novi Sad (FAMNS)

johnny_rover

Primećen član
Poruka
664
Ima li ovde ko da studira FAMNS? Mene konkretno interesuje smer mediji. Naime proletos su spominjali usmerenje MULTIMEDIJA, pa su to skinuli sa sajta. Kada je moja drugarica nedavno nazvala da proveri ono su rekli da ipak upisuju taj smer i da se razlikuje od medija. Ali ono sto nas buni jeste da je na prezentaciji tog usmerenja (mislim na multimedije) pisalo da traje 4 godine a sada kazu da je to trogodisnji smer, i da se dobija zvanje producent multimedija a sada da si po zavrsetku toga menadzer. Bilo bi lepo ako neko moze to da pojasni.
 
johnny_rover:
Da si pazljivije procitao moj post video bi da smo ih vec zvali. Takodje video bi da trazim informaciju a ne da mi neka iskompleksirana budala koja ne moze da se skrpi na drzavnom fakultetu soli pamet.


ovo mi zaista nije jasno :)....
zasto sad napadas i vredjas coveka koji je samo hteo da ti pomogne....
da li mislis da ce neko ovde to bolje umeti da ti objasni od njih .... zaista ti je lepo rekao ....
no ... verovatno sam i ja iskompleksirana budala..... tako da nema veze :)
jednostavno pozovi telefonom ili jos idealnije idi do fakutleta jer su sturi po pitanju infromacija preko telefona na privatnim fakultetima, zasto je to tako zaista ne znam.... ali imam iskustva sa mojom devojkom koja je isto upisivala jedan privatni .... telefonom je dobila NISTA..... e tek kad odes tamo dobijes informacije....alii kao sto sam rekao.. zasto bi uopste ti i slusao neku iskompleksiranu budalu kad si i sam takav pa se lepo snadji .....

i cisto da ti kazem da fakultet nije FAMNS... vec FAM (FAKULTET ZA MENADZMETN)... ovo NS je . NOVI SAD....
 
[i cisto da ti kazem da fakultet nije FAMNS... vec FAM (FAKULTET ZA MENADZMETN)... ovo NS je . NOVI SAD....[/QUOTE]

Jesi li ti procitao naslov teme? Ti, tvoj drugar i vama slicni morate da se trpate u svaku temu i prosipate pamet. U mom postu su jasna i konkretna pitanja na koja trazim odgovore, ako ih nemas onda odj.ebi i ne smetaj!
 
:)..... obicno nikada se ne bih upustao u ovakvu raspravu sa nekim .... najslabija rec je ovakvim :).......
ali...... ovog puta sam nervozan zbog spremanja ispita pa mi i znaci da se ispraznim na nekog retardiranog prostaka koji to zasluzuje .....kao sto si ti :)...mada sa druge strane kad bolje razmislim ipak se ne mogu toliko nisko spustiti pa cu te uputiti na lecenje u nekoj od nadleznih ustanova......
inace.... o svojim problemima mozes i ovde na netu na temi zdravlje pa psihijatrija, psihologija ili nesto sl... ne secam se...mada snacices se ali ako ne uspes pitaj....

/lock :)....
 
stidime se... negoooo mene zanima da mi vi meni kazete gde ima da se kupi jeftina kavurma i cvarci ::).... prosek je 8 :).. ja zavrsavam pocetkom naredne...dakle ispod proseka ;)))) ponosim se sobom ... bravo za mene... jupi jupi jejjjj :)
ima li ovde modova ;)..... / close ...... / klozet.... ;).... ae :)

inace evo ti jedna informacija mada nisi zasluzio ;)...
postoji veliki problem sada oko akreditacije fakulteta pa zbog toga muvaju sa tim smerovima tj. grupama jer sa svaku treba platiti odredjeni kesh a pitanje je da li ce se dobiti akreditacija koja pocinje ove a zavrsava 2008 ili 09 .... tako da je ipak bolje sacekati jos malo sa tim fakultetima ili ipak resikrati pa probati..... inace njihova visha jedna nije dobila akreditaciju pa se mozda radi o tome .?>>?>?>?>.... sve u svemu moras da odes i da PITASSSS ili da pozoves telefonom i da PITASSSS ali ponovi pitanje par puta... budi uporan i arogantan.... to je jedini nacin da izvuces informaciju.......
 
liberal82:
stidime se... negoooo mene zanima da mi vi meni kazete gde ima da se kupi jeftina kavurma i cvarci ::).... prosek je 8 :).. ja zavrsavam pocetkom naredne...dakle ispod proseka ;)))) ponosim se sobom ... bravo za mene... jupi jupi jejjjj :)
ima li ovde modova ;)..... / close ...... / klozet.... ;).... ae :)

Pokusaj u mesari ili supermarketu (departman sa rashladnom vitrinom).
 

Back
Top