Pitanje, dva o next-gen konzolama...

strajo

Ističe se
Banovan
Poruka
2.787
Jel XboX360 kontroler bezhichan i gde i poshto mogu da ga kupim( ne kontroler nego XboX)?! I da josh neshto: za PS3 i Xbox360 (Wii mi i nije next-gen, konzola je njesra jedino zbog motion kontrolera se mozhe reci da je next-gen) moraju samo orginalne igre ili mogu i "ove druge"?! :-D
 
Nije samo do kopija nego prvo treba da izađe čip za PS3 a njega nećemo gledati uskoro.A za Wii i XBOX ne znam predpostavljam da mogu da čitaju piratske medije pošto na torrent-ima imaju da se skinu igre za njih,samo ne znam da li za njih postoje čipovi ili mogu da čitaju i bez njih.
 
ja imam X-box 360 ELITE i koliko znam postoji chip,no ako ga chipujesh onda ne mozesh da idesh na X-box Live,tako da biraj otjesh li da kupujesh piratske igre i igrash offline ili vishe volish da igrash online protiv drugih,ja sam izabrao opciju broj 2 jer vishe volim da igram online protiv drugih,daleko je znaimljivije,a i mogu da skidam demoe od svakakvih igara dzabe tako da mogu probati pre nego shto se odluchim dal tju da kupim igru ili ne.
PS3 po meni je jako skup a nishta narochito ti ne daje.
Chip kod mene koshta nekih 4-5000 dinara ali to je u Norveskoj ne znam koliko je u Srbiji.
 

Back
Top