silovanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost
molim da mi neko pomogne,imam strasnih problema,moj zivot vise nema nikakovog smisla,hodam po rubu i pitanje je dana kada cu nesto preduzeti,da li ima smisla nastavljati dalje jedino sto sam zelela je da zivim mirno i da imam dete sada je sve propalo ocajna sam i neznam kome da obratim
 
Kao prvo i osnovno.Ako si silovana u SuP.

Mnoge stvari u zivotu covek prezivi pa se ne ubije.
Pa moraces i ti isto.
Ako si silovana.Prihvati da je to tako i nastavi dalje.
 
Kakvih problema, daj da cujemo pa cemo pomoci ako mozemo....
Kao sto rece prethodni gost, silovanje se prijavljuje,tu nema dvoumljenja, a zbog toga se niko jos nije ubio, pa zasto bi ti?
 
Anonymous:
molim da mi neko pomogne,imam strasnih problema,moj zivot vise nema nikakovog smisla,hodam po rubu i pitanje je dana kada cu nesto preduzeti,da li ima smisla nastavljati dalje jedino sto sam zelela je da zivim mirno i da imam dete sada je sve propalo ocajna sam i neznam kome da obratim
uzasno je...ali ti moras ici dalje.
Ok je da prijavis policiji,ali ako si spremna da krenes u taj rat,pazi bices etiketirana,ali bolje i to nego da taj kreten ne bude uhvacen,a pored toga moras da obavis sve medicinske preglede,a ja bih ti savetovala da odes i na tretman kod psihologa........sve to pomaze
 
potpuno te razumem i ja sam dozivela isto,sada sam u braku imam 40 godina i jedno dete,kada sam bila devojka od 22 godine bila sam sa drugaricom na moru u crnoj gori gde mi se desilo to sto naslucujemo svi da se i tebi desilo,prijavila sam policiji tada u budvi posle mucnog ispitivanja odustala sam odmah od svega i vratila se kuci,povukla se u sebe,trebalo mi je 15 godina da se oporavim,nigde nisam izlazila,postala sam cudna devojka,moj muz sada nezna nista o tome i nikada mu necu reci.moj savet je tebi nemoj se upustati u proces vec gledaj da promenis sredinu,drustvo,grad u kojem zivis.upravo zbog toga jer zivis u zemlji gde vec dugo nepobedjuje istina i pravda.uspeces iscupaces se veruj u prirodu,veruj u svoje pretke i krv svojih prabaka koje su prosle sve i svasta a ipak ostale zive,imaj svoje dete i zdravu porodicu iostani ziva to ce biti pobeda prirode i boga veruj mi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top