Suprotni pol

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Šta je to zbog čega biste poželeli ikad da budete suprotni pol, za šta smatrate da je taj drugi pol u prednosti?

Recimo, ja bih izabrala da budem muškarac, zato što je njima mnogo lakše da vrše malu nuždu. :) Na ovu misao sam mnogo puta došla.
Zatim, oni manje razmišljaju... ;) Tu se već šalim, ne pravim takve klasifikacije...
Praktičnost oblačenja...
Vozači su formule...
Jao, znala sam još, a zaboravila sve kad sam sela da otkucam temu...

Po nekom mom zapažanju koje možda i nije ni 50% objektivno, muškarci imaju više koncentracije i strpljenja u onome što rade, pa su tako oni bolji kuvari, vozači, hirurzi, vojskovođe,... mislim, to pričam u najširem kontekstu, svakako da ima puno odstupanja...

I da, bolji su pevači, muzičari... u kolektivnim sportovima su bolji od žena...
 
Ovo nije moj hvalospev muškarcima, da se zna!
Volela bih da čujem i muškarce šta je to što im se u ženskom biću dopada, kao nešto samo ženama dato (ili pretežno ženama dato)?
 
nijedan muskarac nebi voleo da je zensko!!!
RAZLOG JE JASAN!!!!!

srbenda-1.gif
 
Baja-mali-Knindza:
nijedan muskarac nebi voleo da je zensko!!!
RAZLOG JE JASAN!!!!!


U, sad si mi ti neka muškarčina što to kažeš... :)
U toj rečenici ima toliko isticanja muškosti i jedno ne toliko eksplicitno omalovažavanje žena... Bezveze...
A i BTW, kad razmislim bolje: koji je to razlog?

ZA SVE:
Treba samo da izdvojite nešto što vam se dopada kod drugog pola, što smatrate za vrednije, praktičnije nego kod svog... od prirode bolje dato...
 
Sokolica_M:
U, sad si mi ti neka muškarčina što to kažeš... :)
U toj rečenici ima toliko isticanja muškosti i jedno ne toliko eksplicitno omalovažavanje žena... Bezveze...
A i BTW, kad razmislim bolje: koji je to razlog?

ZA SVE:
Treba samo da izdvojite nešto što vam se dopada kod drugog pola, što smatrate za vrednije, praktičnije nego kod svog... od prirode bolje dato...
pa i sama si rekla da bi volela da si musko

lol
lol
lol

srbenda-1.gif
 
Mushkarci imaju vishe koncentracije i strpljenja u onome shto rade, bolji su kuvari,
vozachi, hirurzi i vojskovodje.

Nemaju cikluse i bolji su u kolektivnim, a i pojedinachnim
sportovima od zhena..

Ne menjaju prezime, deca nose njihovo prezime..

Dovoljno!
 
StoRmyGirl:
Mushkarci imaju vishe koncentracije i strpljenja u onome shto rade, bolji su kuvari,
vozachi, hirurzi i vojskovodje.

Nemaju cikluse i bolji su u kolektivnim, a i pojedinachnim
sportovima od zhena..

Ne menjaju prezime, deca nose njihovo prezime..

Dovoljno!

Pa ja svoje prezime ne bih menjala... Ali deca bi nosila njegovo bez pogovora... a vidiš, nisam čak ni razmišljala zašto verujem da tako mora da bude... hm...
 
Baja-mali-Knindza:
pa i sama si rekla da bi volela da si musko

lol
lol
lol

srbenda-1.gif

Meni je dobro u koži kojoj sam. Opet bih za to mogla da navedem razloge, šta je dobro u tome što sam žensko. Ali to mi je opet diskriminacija, htela sam da bude kreativno... da i drugoj strani nađemo i priznamo kvalitete... da iz drugog ugla pričamo šta mi vidimo kao kvalitet ili nešto simpatično (kao ovo za malu nuždu)...
A ti, ako misliš da će muškost da ti otpadne ako kažeš nešto pohvalno za žene... još strašnije ako misliš da nema šta pohvalno da se kaže... onda si na putu zablude... :)
 
Sokolica_M:
Meni je dobro u koži kojoj sam. Opet bih za to mogla da navedem razloge, šta je dobro u tome što sam žensko. Ali to mi je opet diskriminacija, htela sam da bude kreativno... da i drugoj strani nađemo i priznamo kvalitete... da iz drugog ugla pričamo šta mi vidimo kao kvalitet ili nešto simpatično (kao ovo za malu nuždu)...
A ti, ako misliš da će muškost da ti otpadne ako kažeš nešto pohvalno za žene... još strašnije ako misliš da nema šta pohvalno da se kaže... onda si na putu zablude... :)
Reci mi nesto lepo sto zena ima.
Da se ponosis.
aj!!
 
Baja-mali-Knindza:
Reci mi nesto lepo sto zena ima.
Da se ponosis.
aj!!

Materinstvo...

Skrivenu snagu... u nekim životnim situacijama su se pokazale sposobnijim od muškaraca...

Moć zavođenja (zbog žena se ratovalo, a zbog muškaraca ne, što bi značilo da su ženske čari veće... ili muškarci veće zanesenjačke budale...)

Ne brijaju lice, nežnije im je...
 

Back
Top