Kosovska istina.
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Kosovska istina.

Zainteresovan član Stvarnost i Iskrenost (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Kosovska istina.

Postovani,svi koji vas zanima Kosovska Metohijska istina,evo jedan dokaz sta se danas desava na Kosmetu,a da o tome svi cute (zato sto moraju)
    Selo Silovo kod Gnjilana,danas sam ja i jos nekoliko ljudi obisli ovo SRPSKO selo,verovali ili ne naisli smo na katastrofalno stanje,srbi se bore protiv kvazi srba i kvazi patriota.Naisli smo coveka koji strajkuje gladju vec dva dana(a da o tome drzavna RTS koja ima lokalnu TV u Silovu DTV,NECE DA OBJAVI NISTA),razlog njegov strajka jeste velika pljacka koja se desava na prostoru Kosova i Metohije,a ko to radi???Pa drzavni predstavnici,koji predstavljaju srbe na Kosmetu i clanovi pregovarackog tima,licno i personalno gospodin DR.Milorad Todorovic,ukratko njegova biografija: (trenutni v.d.direktor zdravstvenog centra Gnjilane,bivsi nacelnik Kosovsko-Pomoravskog okruga,sadasnji i bivsi clan pregovarackog tima za Kosovo i Metohiju,.sadasnji savetnik ministra za Kosovo i Metohiju-gospodina Samardzica,bivsi koministar za povratak u Kosovskoj vladi,bivsi koordinator zdravstva ispred privremenih institucija Kosmeta).Covek koji pali i gasi u Kosovskom pomoravlju,koji imenuje sve direktore i koordinatore u Kosovskom pomoravlju,covek koji je clan DSS-a,covek koji ima privatnu bolnicu u Cupriji 600 kvadrata,covek koji ima brdo afera iza sebe,covek koji je ostavio srbe u selu Cernica na milost i nemilost siptarskim ekstremistima (a inace je rodom iz Cernice)i koji prikuplja politicke poene na zrtve iz sela Cernice (ukupno ubijenih sestoro srba,medju kojima je i jedno cetvorogodisnje dete).
    Molim sve Srbe koji su na ovom forumu bili oni clanovi DS-a,DSS-a,SRS-a,SPS-a,da pomognu sve srbe u Kosovskom Pomoravlju i na Kosmetu i ovu istinu iznesu svima.
    Ja sam se vratio sa kosmetu i recicu svima istinu,a vi hocete li podrzati???

Buduća legenda sumnjivo lice (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    842

Podrazumevano Re: Kosovska istina.

Na zalost,boli Srbe ona stvar za Kosovo.Dzaba si krecio

Poznat
    Učlanjen
    24.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mislim da će to teško ići.Nažalost partijska pripadnost Srba je većini iznad nacionalne.Pljačka,u se,na se i podase su osnovna načela ljudi na vlasti,i niko neće da smenjuje svoje.

Poznat Koschei.Besmertnii (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    132
    Reputaciona moć
    138

@Stvarnost i Iskrenost

Радо ћу помоћи, али ми требају прецизнији податци од " дешава се пљачка на Космету"!
    Покушај да бодеш одређенији: како се та пљачка спроводи, уз помоћ кога... како то регулишу са властима?
    Како је тај доктор "оставио Србе на милост и немилост..." па он сигурно није имао наоружане људе са собом који су се повукли!
    Не доводим у сумњу то што кажеш, али ми мораш дати прецизније податке да бих и ја деловао озбиљније кад то преносим тамо где треба!

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Hajde nešto na temu kosova i partija....

DSS traži da se izbori u srbiji opet okilave i odlažu....
    Unmik ili KFOR da bi olakšali sebi su odredili izbore na kosovu , da bi skrenuli pažnju od usaglašavanja i trenutka odluke osamostaljenje ili podela....
    A naši političari bi da povuku na svoju stranu i da kasnije kad dignu frku , da ionako teška odluka bude još više raspirujuća dole na kosovu....

Ja stvarno ne vidim razlog da se stalno krši ustav radi neke debilske predstave koju naši političari imaju o mentalnim mogućnostima ovog naroda...

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio Stvarnost i Iskrenost
    Molim sve Srbe koji su na ovom forumu bili oni clanovi DS-a,DSS-a,SRS-a,SPS-a,da pomognu sve srbe u Kosovskom Pomoravlju i na Kosmetu i ovu istinu iznesu svima.
    Саветујем ти да пошаљеш МЕЈЛОВЕ на сајт ДСС-а на Главни одбор, или директно на Владу Србије на канцеларију Премијера Коштунице.

У мејлу немој бити превише опширан и писати милион детаља - него само таксативно наведи ствари а нарочито Имена и места догађаја и замоли за помоћ.........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio Stvarnost i Iskrenost
    Саветујем ти да пошаљеш МЕЈЛОВЕ на сајт ДСС-а на Главни одбор, или директно на Владу Србије на канцеларију Премијера Коштунице.

У мејлу немој бити превише опширан и писати милион детаља - него само таксативно наведи негативне појаве а нарочито имена, места догађаја и датуме и замоли за помоћ.........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Pa poznato je da su tzv. predstavnici Srba na Kosovu koje je postavio Beograd velike lopuze i kriminalci koji ne rade nista a primaju ogromne pare iz drzavnog budzeta koje u najvecem delu zavrse u dzepovima par ljudi tzv. vodja Srba severnog Kosova kako vole da se lazno predstavljaju u javnosti.

Slične teme

1. KOSOVSKA ISTINA I VAPAJ SRBA ZA SPAS
    Autor Stvarnost i Iskrenost u forumu Politika
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 03.09.2008., 03:22
  2. KOSOVSKA VECERA !
    Autor UbicaDecijegaLica u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.01.2008., 10:03
  3. kosovska dobrodošlica....
    Autor marlоn u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.08.2006., 19:56
  4. Kosovska večera
    Autor Tuzni_patak u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.08.2005., 15:25
  5. ISTINA,ISTINA I SAMO ISTINA!!!!!!!!!!!
    Autor Elishabeth u forumu Arhiva
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 27.04.2004., 04:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •