2PAC

ZOLA U.F.

Početnik
Poruka
5
STA MISLITE O 2PAC-u?
STA MISLITE O NJEGOVOJ SMRTI?
IMA NEKIH PRICA DA JE ZIV I DA JE NA KUBI.O TOME?
STA MISLITE KO JE ODGOVORAM ZA NJEGOVU SMRT?
STA MISLITE O ISTOKU?
NAJBOLJA PESMA 2PAC-a?
DALI JE BOLJI EMINEM ILI 2 PAC?
 
Pa da ti kazem ja sam chuo da zivi u Grchkoj MAKAVELI.Pa da ti kazem ne verujem da je ziv jer do sad bi ga neko provalio jedino ako nije uradio plactichu operaciu.On nije bilo ko pa da moze da ispari.Shto se tiche odgovornost za ubistvo do proshloh meseca sam drzao da ga je BUSTA ubio ali onda sam chuo drugu prichu koja mi nekako josh najuverljivija a to je da ga je ubio direktor DATH ROW recorda(njegove dikografske kuce).
Naravno da je bolji od Em-a tu PaC je legenda.
 
2 Pac je legenda. Uzdigao je Rep do vrha. Kroz pesme pricao o svom zivotu, o svom pogledu na zivot. Prepricavao svoja iskustva i svoje dozivljaje. Zao mi je sto je zavrsio na ovakav nacin. Zao mi je sto je umro mlad, nije stigao ni porodicu da osnuje. Zao mi ga je, bio je dobar covek, imao je dobre pesme, znao je sta treba da se radi. Mislim da nije ziv, jer da jeste, proculo bi se, a i trebao je da se pojavi skoro a nije se pojavio. Ne znam ko je odgovoran, i niko ne zna. Moze samo da se sumnja. Znam da je bio u svadji sa B.I.G.-om Puffy-jem i Bad Boy Family, reperima sa East-a. Neko optuzuje Suge Knight-a za ubistvo. Ne znam koliko ima tu istine. Ima dosta dobrih repera sa istoka, i dosta njih slusam. Ne treba da se mrze ljudi sa west-a i east-a zbog nesporazuma 2 Pac-a i B.I.G.-a, to je i 2 Pac rekao. Sta da se kaze, vecina repera sa west-a i east-a saradjuje. Tesko je izabrati njegovu najbolju pesme. Sve njegove pesme su dobre. Eminem mi se svidja. Prica o svom zivotu i ismeva slavne licnosti, ali naravno, niko ne moze da se poredi s 2 Pac-om. Toliko o tome. Pozdrav!
 
Superstar:
2 Pac je legenda. Uzdigao je Rep do vrha. Kroz pesme pricao o svom zivotu, o svom pogledu na zivot. Prepricavao svoja iskustva i svoje dozivljaje. Zao mi je sto je zavrsio na ovakav nacin. Zao mi je sto je umro mlad, nije stigao ni porodicu da osnuje. Zao mi ga je, bio je dobar covek, imao je dobre pesme, znao je sta treba da se radi. Mislim da nije ziv, jer da jeste, proculo bi se, a i trebao je da se pojavi skoro a nije se pojavio. Ne znam ko je odgovoran, i niko ne zna. Moze samo da se sumnja. Znam da je bio u svadji sa B.I.G.-om Puffy-jem i Bad Boy Family, reperima sa East-a. Neko optuzuje Suge Knight-a za ubistvo. Ne znam koliko ima tu istine. Ima dosta dobrih repera sa istoka, i dosta njih slusam. Ne treba da se mrze ljudi sa west-a i east-a zbog nesporazuma 2 Pac-a i B.I.G.-a, to je i 2 Pac rekao. Sta da se kaze, vecina repera sa west-a i east-a saradjuje. Tesko je izabrati njegovu najbolju pesme. Sve njegove pesme su dobre. Eminem mi se svidja. Prica o svom zivotu i ismeva slavne licnosti, ali naravno, niko ne moze da se poredi s 2 Pac-om. Toliko o tome. Pozdrav!

ne pricaj 2pac JE legenda zato sto nije.
tupac je najveca ljiga svih vremena - proglasava se za nekog repera - mislim tekstovi OK ali muzika i stil izvodjenja - najgora ljiga. upropastio je rep i fala bogu da je mrtav i mogu vam reci iako sam mislio da je rap gotov jos pre vise od 5 godina pojavili su se novi vredni izvodjaci i onaj ljigavi stil se izgubio donekle.
 
E maj**mune, odnosi se na gosta, a koji to pa reper moze da zameni 2-pac?!! Kakva si ti supcina covek da ne poveruje!!! NAravno da je 2pac bolji od eminema, al zar ne vidite slicnost izmedju njih!? Obojica su zelela isto, sa malom razlikom, a svi znamo koja je... a ta razlika nije ni vazna!! Tako da nema razloga da ih poredimo u fazonu ko je bolji!!
A ti goste mora da slusas nelija i slicne gluposti, pa i nemas pojma sta je rap!! Tako da samo jedno mozemo da ti kazemo
!!!!TISINA!!!!!
 
Anonymous:
Superstar:
2 Pac je legenda. Uzdigao je Rep do vrha. Kroz pesme pricao o svom zivotu, o svom pogledu na zivot. Prepricavao svoja iskustva i svoje dozivljaje. Zao mi je sto je zavrsio na ovakav nacin. Zao mi je sto je umro mlad, nije stigao ni porodicu da osnuje. Zao mi ga je, bio je dobar covek, imao je dobre pesme, znao je sta treba da se radi. Mislim da nije ziv, jer da jeste, proculo bi se, a i trebao je da se pojavi skoro a nije se pojavio. Ne znam ko je odgovoran, i niko ne zna. Moze samo da se sumnja. Znam da je bio u svadji sa B.I.G.-om Puffy-jem i Bad Boy Family, reperima sa East-a. Neko optuzuje Suge Knight-a za ubistvo. Ne znam koliko ima tu istine. Ima dosta dobrih repera sa istoka, i dosta njih slusam. Ne treba da se mrze ljudi sa west-a i east-a zbog nesporazuma 2 Pac-a i B.I.G.-a, to je i 2 Pac rekao. Sta da se kaze, vecina repera sa west-a i east-a saradjuje. Tesko je izabrati njegovu najbolju pesme. Sve njegove pesme su dobre. Eminem mi se svidja. Prica o svom zivotu i ismeva slavne licnosti, ali naravno, niko ne moze da se poredi s 2 Pac-om. Toliko o tome. Pozdrav!

ne pricaj 2pac JE legenda zato sto nije.
tupac je najveca ljiga svih vremena - proglasava se za nekog repera - mislim tekstovi OK ali muzika i stil izvodjenja - najgora ljiga. upropastio je rep i fala bogu da je mrtav i mogu vam reci iako sam mislio da je rap gotov jos pre vise od 5 godina pojavili su se novi vredni izvodjaci i onaj ljigavi stil se izgubio donekle.
Gost ti si najgluplji tip kog poznajem. Kako mozes da blatis 2pacovo ime. poslusaj koji album pa onda sudi, zato **** Off
 
izdao je 5 albuma posle smrti a na zadnjem kaze expect me to came back like u expect jesus to come.expect me nigga.
znaci HE'S ALIVE!!!!najjaci je samo nije trebao da zavadi east i west side toliko
 
Anonymous:
izdao je 5 albuma posle smrti a na zadnjem kaze expect me to came back like u expect jesus to come.expect me nigga.
znaci HE'S ALIVE!!!!najjaci je samo nije trebao da zavadi east i west side toliko

hehehehhehehhehehhe :lol: :lol: :lol:
steta sto i Kobejn nije izdavao albume posle smrti, a Tupak jeste :lol: hehehehhehe. a jel na tim albumima stajao izdavach "Straight from Heaven" ? :roll: or "Hell" ???
sta sve necu cuti .......

whatsa' nigga i gonna pull the trigaaaaaa
 
Keeper:
Anonymous:
izdao je 5 albuma posle smrti a na zadnjem kaze expect me to came back like u expect jesus to come.expect me nigga.
znaci HE'S ALIVE!!!!najjaci je samo nije trebao da zavadi east i west side toliko

hehehehhehehhehehhe :lol: :lol: :lol:
steta sto i Kobejn nije izdavao albume posle smrti, a Tupak jeste :lol: hehehehhehe. a jel na tim albumima stajao izdavach "Straight from Heaven" ? :roll: or "Hell" ???
sta sve necu cuti .......

whatsa' nigga i gonna pull the trigaaaaaa

Reci mi kako covek bez glave moze da smisli pesmu a kamoli da je izda. Dobro ima glavu, barem deo nje.
 
pa ne znam kako ali su izasli.i to 5 komada.ne verujem da je imao 200 neobjavljenih pesama kao sto kazu.a album makaveli?nazivao je sebe makaveli.makaveli je bio vojskovodja koji je lazirao svoju smrt ne znam tacno zbog cega ******
 
Anonymous:
pa ne znam kako ali su izasli.i to 5 komada.ne verujem da je imao 200 neobjavljenih pesama kao sto kazu.a album makaveli?nazivao je sebe makaveli.makaveli je bio vojskovodja koji je lazirao svoju smrt ne znam tacno zbog cega *

marketinshki trik :roll: ........... ko ce ga znati. a pravo da vam kazem - ne zanima me.
 
Eeee kako sam ja bila luda za 2pacom prije koju godinu dok sam se furala na rap.California love je po meni njegova najbolja pjesma,a ko ga je ukokao nemam pojma.Sumnjam da je živ .A tko će ti ga znati,možda i jeste.
 
Najblja pjesma je Hit'm up, averovao sam da je ziv do 14-tog septembra ove godine (dan nakon sto se trebao pojaviti i dokazati svetu da je ziv). Ali je bio i ostao najbolji. Fale mi album "THUG LIFE" i "MAKAVELI" pa ako neko ima na prodaju neka se javi.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
HEMULI:
Najblja pjesma je Hit'm up, averovao sam da je ziv do 14-tog septembra ove godine (dan nakon sto se trebao pojaviti i dokazati svetu da je ziv). Ali je bio i ostao najbolji. Fale mi album "THUG LIFE" i "MAKAVELI" pa ako neko ima na prodaju neka se javi.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:shock: :shock: :shock: Ljubi te moj retardirani drug Caka...
 
ZOLA U.F.:
STA MISLITE O 2PAC-u?
STA MISLITE O NJEGOVOJ SMRTI?
IMA NEKIH PRICA DA JE ZIV I DA JE NA KUBI.O TOME?
STA MISLITE KO JE ODGOVORAM ZA NJEGOVU SMRT?
STA MISLITE O ISTOKU?
NAJBOLJA PESMA 2PAC-a?
DALI JE BOLJI EMINEM ILI 2 PAC?
Tupac je najveca faca hip-hopa.Slazem se sa MnM_tako nesto...da je on uzdigao rep na najveci nivo!!!Bolji je 2Pac.Najbolje pesme-Baby,don`t cry,California love,Mama`s just a litle girl,All eyez on me i jos mnogo njih...Mislim da je ziv,jer sam citala mnogo toga(pogledajte tekst Marine tokic na prvom hrvatskom 2Pac sajtu,na primer)
2PAC IS THE BEST 4EVER :!: :!: :!: :P
 
Anonymous:
Superstar:
2 Pac je legenda. Uzdigao je Rep do vrha. Kroz pesme pricao o svom zivotu, o svom pogledu na zivot. Prepricavao svoja iskustva i svoje dozivljaje. Zao mi je sto je zavrsio na ovakav nacin. Zao mi je sto je umro mlad, nije stigao ni porodicu da osnuje. Zao mi ga je, bio je dobar covek, imao je dobre pesme, znao je sta treba da se radi. Mislim da nije ziv, jer da jeste, proculo bi se, a i trebao je da se pojavi skoro a nije se pojavio. Ne znam ko je odgovoran, i niko ne zna. Moze samo da se sumnja. Znam da je bio u svadji sa B.I.G.-om Puffy-jem i Bad Boy Family, reperima sa East-a. Neko optuzuje Suge Knight-a za ubistvo. Ne znam koliko ima tu istine. Ima dosta dobrih repera sa istoka, i dosta njih slusam. Ne treba da se mrze ljudi sa west-a i east-a zbog nesporazuma 2 Pac-a i B.I.G.-a, to je i 2 Pac rekao. Sta da se kaze, vecina repera sa west-a i east-a saradjuje. Tesko je izabrati njegovu najbolju pesme. Sve njegove pesme su dobre. Eminem mi se svidja. Prica o svom zivotu i ismeva slavne licnosti, ali naravno, niko ne moze da se poredi s 2 Pac-om. Toliko o tome. Pozdrav!

ne pricaj 2pac JE legenda zato sto nije.
tupac je najveca ljiga svih vremena - proglasava se za nekog repera - mislim tekstovi OK ali muzika i stil izvodjenja - najgora ljiga. upropastio je rep i fala bogu da je mrtav i mogu vam reci iako sam mislio da je rap gotov jos pre vise od 5 godina pojavili su se novi vredni izvodjaci i onaj ljigavi stil se izgubio donekle.
POJAVILI SE 187 I OSTALI SELJACI ,JEL`,KOJI SU "ZAMENILI 2PACA?Imas li ti,"goste" imalo mozga?!!!Ti nisi normalan!!!Najveca ljiga svih vremena si ti!!!Nisi se ni potpisao-la ,da te ne bi odmah strpali u ludnicu!!!
2Pac is the best 4ever!!! :twisted: :evil:
 
Anonymous:
Anonymous:
Superstar:
2 Pac je legenda. Uzdigao je Rep do vrha. Kroz pesme pricao o svom zivotu, o svom pogledu na zivot. Prepricavao svoja iskustva i svoje dozivljaje. Zao mi je sto je zavrsio na ovakav nacin. Zao mi je sto je umro mlad, nije stigao ni porodicu da osnuje. Zao mi ga je, bio je dobar covek, imao je dobre pesme, znao je sta treba da se radi. Mislim da nije ziv, jer da jeste, proculo bi se, a i trebao je da se pojavi skoro a nije se pojavio. Ne znam ko je odgovoran, i niko ne zna. Moze samo da se sumnja. Znam da je bio u svadji sa B.I.G.-om Puffy-jem i Bad Boy Family, reperima sa East-a. Neko optuzuje Suge Knight-a za ubistvo. Ne znam koliko ima tu istine. Ima dosta dobrih repera sa istoka, i dosta njih slusam. Ne treba da se mrze ljudi sa west-a i east-a zbog nesporazuma 2 Pac-a i B.I.G.-a, to je i 2 Pac rekao. Sta da se kaze, vecina repera sa west-a i east-a saradjuje. Tesko je izabrati njegovu najbolju pesme. Sve njegove pesme su dobre. Eminem mi se svidja. Prica o svom zivotu i ismeva slavne licnosti, ali naravno, niko ne moze da se poredi s 2 Pac-om. Toliko o tome. Pozdrav!

ne pricaj 2pac JE legenda zato sto nije.
tupac je najveca ljiga svih vremena - proglasava se za nekog repera - mislim tekstovi OK ali muzika i stil izvodjenja - najgora ljiga. upropastio je rep i fala bogu da je mrtav i mogu vam reci iako sam mislio da je rap gotov jos pre vise od 5 godina pojavili su se novi vredni izvodjaci i onaj ljigavi stil se izgubio donekle.
POJAVILI SE 187 I OSTALI SELJACI ,JEL`,KOJI SU "ZAMENILI 2PACA?Imas li ti,"goste" imalo mozga?!!!Ti nisi normalan!!!Najveca ljiga svih vremena si ti!!!Nisi se ni potpisao-la ,da te ne bi odmah strpali u ludnicu!!!
2Pac is the best 4ever!!! :twisted: :evil:
P.S. Ovo ide uz onu gore poruku "Gostu",samo sam zaboravila da se potpisem!!!
 
Daj mala ne KEN*JAJ... Idu mi vise na racku klinci koji misle da znaju sta je HH, a ne znaju dve o njemu, dok se ovde kur*ce kako znaju nesto, a nemaju pojma nego se svakim postom brookaju sve vise i vise..
 
Kako volim ovakve teme...nego rekla sam vec da ne zelim da vise komentarisem ovakve gluposti koje pisete! Nego da predjem na temu... @Pac je obicno njesra,textovi i mogu da prodju ali zato sve ostalo... On taaaaaaaako SMARA,DOSADAN JE! E sve te gluposti oko east i west coast,to je takva nebuloza, ko jos osim mentola deli muziku da east i west?!
Postoji mnoooooogo bolji HH od 2paca,eminema & Co.

p0z!
 

Back
Top