2PAC

Uopste nije prodao najvise albuma, uzmi Elvisda Prislija na primer, covek stalno dobija Platinske i ostale ploce iz celog sveta, i ako je umro pre 30 godina. . .
Mozda jeste medj reperima ne zna, to ne slusam ali uopste nije ni prismrdeo nekim drugim izvodjacima. ..
 
Kad je cilj rap-a bio da se proda sto vise albuma?

Pa rap muzika nikada nece imati br prodatih albuma kao rock ili pop ili sta znam...

@mihaman - glupa konstatacija (valjda se 'vako pise)
 
to to, ajmo sad svi da napadnemo jadnika zato sto je glup.. :lol:
mislim da je covek mislio na repere, tu i jeste i dalje nepriskosnoven koliko ja znam, ispred eminema..
u muzickoj industriji uopste naravno da ne.. ali sta to govori? nista..a thruo sta znaci ovo?
thruo (sa marcelove teme):
meni je žao što je nekome i dan danas tupak najbolji reper..
sto i dan danas? jel ti to insinuiras da je on prevazidjen, sta?
 
to to, ajmo sad svi da napadnemo jadnika zato sto je glup.. :lol:
mislim da je covek mislio na repere, tu i jeste i dalje nepriskosnoven koliko ja znam, ispred eminema..
u muzickoj industriji uopste naravno da ne.. ali sta to govori? nista..a thruo sta znaci ovo?

sto i dan danas? jel ti to insinuiras da je on prevazidjen, sta?

prevaziđen je u velikoj meri, od strane mnogobrojnih repera! To što je on legenda, to je već druga stvar! Nije on legenda, jer je najbolji! On je legenda, jer je počeo određene stvari u repu da koristi među prvima: multisilabičke rime, geto teme ali razrađene na sasvim drugi način od dotadašnjeg, imao je specifičan glas i tok preko bita...
I ja njega poštujem! To stoji! Ali svakako je prevaziđen!

A što se tiče tih repera kojima je tupac i dalje najbolji... mogu pouzdano da tvrdim da je 90% tih likova naslušano repa, isto koliko i njihovi preci iz 16. veka!

Meni recimo tupac nije ni na listi omiljenih... on je jednostavno izvan te liste! Jer on nije reper, on je legenda! Ali opet da naglasim - ne treba mešati status legende sa pozicijom najboljeg repera, jer su to dve različite stvari!

On će meni uvek biti legenda! I on! I Pan! I Big L! I NARAVNO MOSKRI!
počivajte svi u miru crnje


mir
 
wow, nemoj da sad trazim tvoj post od pre mozda pola godine sa top 10 repera, cini mi se da je na njemu 2pac :/
ovde imamo sustinsko neslaganje, tupak nikako nije prevazidjen, ni sada, niti verujem da ce biti u neko skorije vreme.. koji od danasnjih repera baca u senku njegove pesme, njegove lirike? ko?

ne kazem da je on meni najbolji reper, ali svakako da ne moze biti izvan konkurencije za istog.. a naslusan jesam vise od njegovih predaka iz 16 veka :think:
 
wow, nemoj da sad trazim tvoj post od pre mozda pola godine sa top 10 repera, cini mi se da je na njemu 2pac :/
ovde imamo sustinsko neslaganje, tupak nikako nije prevazidjen, ni sada, niti verujem da ce biti u neko skorije vreme.. koji od danasnjih repera baca u senku njegove pesme, njegove lirike? ko?

ne kazem da je on meni najbolji reper, ali svakako da ne moze biti izvan konkurencije za istog.. a naslusan jesam vise od njegovih predaka iz 16 veka :think:

Jeste! Bio mi je jedan od najboljih, ali dosta sam slušao repa od tada!

MC juice, Slug, Vakill, Aesop Rock - bacaju u senku tupaca!
 
znam juice-a, odlican jeste.. sluga ne volim nesto, ne svidja mi se nesto atmosphere, mozda par pesama (btw izvini :rotf:)
koliko god bili oni dobri, tupak nije neko za kojeg mozes da kazes da je pored njih slab.. u pitanju su i skroz razliciti stilovi repa, ne mogu ni da se uporede.. ali ono, ovde su u pitanju razliciti ukusi ono sto je tebi vrh (atmosphere) meni je tek tamo negde.. kao i tebi (izgleda) 2pac..

diff takav je slucaj i sa 75 cents :lol:
e a ko ti je klinja na avataru?
 
Sad, slazem se sa Acom, mada i sa Trulezom. Ne bih se slozio da je 2 Pac prevazidjen (kao MC), mada su ti koje si napomenuo zaista dosta dobri. (U poslednje dosta slusam Vakill-a i Atmosphere). Aesop Rock - hm, ne svidja mi se, po meni ne dovoljno dobro da baci u "senku" Shakura.

Nego aco sta bi sa Chamillionaire-om? :lool: jesi jos uvek zaludjen
 
Sad, slazem se sa Acom, mada i sa Trulezom. Ne bih se slozio da je 2 Pac prevazidjen (kao MC), mada su ti koje si napomenuo zaista dosta dobri. (U poslednje dosta slusam Vakill-a i Atmosphere). Aesop Rock - hm, ne svidja mi se, po meni ne dovoljno dobro da baci u "senku" Shakura.

Nego aco sta bi sa Chamillionaire-om? :lool: jesi jos uvek zaludjen

zeko stoko jedna zasto otkrivas moj strogo cuvan identitet ovde? :lol:
zezam se.. pa nisam bas onoliko, ali da, i dalje ga mnogo slusam.. samo sto sad uglavnom stvari sa mixtape messiah 3 i jos nesto staro..
 
Sad, slazem se sa Acom, mada i sa Trulezom. Ne bih se slozio da je 2 Pac prevazidjen (kao MC), mada su ti koje si napomenuo zaista dosta dobri. (U poslednje dosta slusam Vakill-a i Atmosphere). Aesop Rock - hm, ne svidja mi se, po meni ne dovoljno dobro da baci u "senku" Shakura.

Nego aco sta bi sa Chamillionaire-om? :lool: jesi jos uvek zaludjen

Imaš takvo mišljenje o Ezopu samo zato što nisi pažljivo slušao tekstove!
 
prvo ovo da kazem mislim da niko ne moze da se poredi sa 2pacom chak ni eminem koji je po meni extra reper.znachi 2pac forever!drugo ja vishe ni ne znam shta da mislim u vezi toga dal je ziv ili ne...mislim ima toliko dokaza da je ziv ali ima i dokaza da je mrtav ne znam shta da kazem...a moja omiljena pesma od njega mi je life goes on i mnogo je dobra dear mama...:lol:
 

Back
Top