Psiholosko pitanje za devojke

w_ns

Početnik
Poruka
3
Devojke, zamislite da se nadjete u sledecoj situaciji. Setate gradom sa drugom i sretnete nekog prijatelja. I taj prijatelj pogresi i pri upoznavanju u nekom kontekstu kaze "Kazi decku da..." (nebitan nastavak). To cuje i drugar.

Kako ces reagovati u slucaju da ti se drugar svidja i da bi stvarno zelela da ti bude decko?
Kako ces reagovati u suprotnom slucaju, ako ti se ne svidja?

Voleo bih da citirate sta bi tacno rekli.
 
w_ns:
Kako ces reagovati u slucaju da ti se drugar svidja i da bi stvarno zelela da ti bude decko?
Kako ces reagovati u suprotnom slucaju, ako ti se ne svidja?
U prvom slucaju bih se nasmejao i rekao da mi jos nije devojka, ali ce to da bude.
Tacnije, nekoliko puta sam se nasao u takvoj situaciji, pa sam predupredio neprijatnost predstavljajuci poznanicu sa - ''Ovo je moja buduca devojka, ta i ta.''

U drugom slucaju ne bih odreagovao. Ne bih zeleo da devojku dovodim u neprijatnu situaciju, jer bi negiranje izgledalo kao da se branim i pravdam sto se uopste nalazim s njom.
 
w_ns:
Devojke, zamislite da se nadjete u sledecoj situaciji. Setate gradom sa drugom i sretnete nekog prijatelja. I taj prijatelj pogresi i pri upoznavanju u nekom kontekstu kaze "Kazi decku da..." (nebitan nastavak). To cuje i drugar.

Kako ces reagovati u slucaju da ti se drugar svidja i da bi stvarno zelela da ti bude decko?
Kako ces reagovati u suprotnom slucaju, ako ti se ne svidja?

Voleo bih da citirate sta bi tacno rekli.
w ns ti si tj drug, a zeleo bi da si decko. Samo napred, sta god da je rekla
 
w_ns:
Devojke, zamislite da se nadjete u sledecoj situaciji. Setate gradom sa drugom i sretnete nekog prijatelja. I taj prijatelj pogresi i pri upoznavanju u nekom kontekstu kaze "Kazi decku da..." (nebitan nastavak). To cuje i drugar.

Kako ces reagovati u slucaju da ti se drugar svidja i da bi stvarno zelela da ti bude decko?
Kako ces reagovati u suprotnom slucaju, ako ti se ne svidja?

Voleo bih da citirate sta bi tacno rekli.

Io grande stupido, nista ne shvatam ovde :confused:
 
Delimicno si u pravu, ali nije bas to tako jednostavno.[/QUOTE]

Nije jednostavno. Samo nemoj ni mnogo da oklevas. Taj treci je verovatno zainteresovan i sam, pa pipa teren, to ti je decko? i posle gleda reakciju.
A opet, mnogi trvde da nema musko zenskog prijateljstva, da uvek jednim delom merimo u sebi razloge za i protiv da postane nesto vise. Samim tim sto si drug, ona ima te misli u glavi.
Nemoj da se brines kretanja u napad, samo se brini da uradis to u pogresnom kontekstu. A ne cekaj ni dugo jer, cini mi se da nisi jedini zainteresovani...
 
w_ns:
Devojke, zamislite da se nadjete u sledecoj situaciji. Setate gradom sa drugom i sretnete nekog prijatelja. I taj prijatelj pogresi i pri upoznavanju u nekom kontekstu kaze "Kazi decku da..." (nebitan nastavak). To cuje i drugar.

Kako ces reagovati u slucaju da ti se drugar svidja i da bi stvarno zelela da ti bude decko?
Kako ces reagovati u suprotnom slucaju, ako ti se ne svidja?

Voleo bih da citirate sta bi tacno rekli.

kao prvo, taj moj drug bi od samog starta znao da imam decka. to je sve.
 
JelaZrela:
Delimicno si u pravu, ali nije bas to tako jednostavno.

Nije jednostavno. Samo nemoj ni mnogo da oklevas. Taj treci je verovatno zainteresovan i sam, pa pipa teren, to ti je decko? i posle gleda reakciju.
A opet, mnogi trvde da nema musko zenskog prijateljstva, da uvek jednim delom merimo u sebi razloge za i protiv da postane nesto vise. Samim tim sto si drug, ona ima te misli u glavi.
Nemoj da se brines kretanja u napad, samo se brini da uradis to u pogresnom kontekstu. A ne cekaj ni dugo jer, cini mi se da nisi jedini zainteresovani...

Pa mozda je i tako, ali situacija nije bas takva kako to mislis, a ne bih da objasnjavam. A u danasnje vreme, musko-zenska prijateljstva su normalna stvar.

kao prvo, taj moj drug bi od samog starta znao da imam decka. to je sve.

Pitanje je bilo hipoteticko. Pretpostavi da nemas decka i da tvoj drug to zna. Jedini koji ovde ne zna za to je prijatelj koga ste upravo sreli.
 
A u danasnje vreme, musko-zenska prijateljstva su normalna stvar.

Naravno da su normalna, ali da li se druzimo bas sa nekim ko nam je odvratan?
U jednom francuskom filmu iz 2007 kazu da muskarac izena mogu da budu samo prijatelji ako je ili, jedan od njih homo, ili su vec spavali zajedno...
 
NovaIsta:
nisam citala temu ali skoro mi nista nije jasno ionako..kad imam decka, imam decka..zasto bih to krila pred nekim?

Joj ti si super onda, meni se opet desilo da mi nije rekla da ima decka... :|
To valjda zato sto se plasi da nisam gadljiv ili da ce mi biti nezgodno...:confused:
On joj je za setanje, tako je sladak i sve to ali...:?
Pa, dobro sto mi nije rekla odma'.:)
 

Back
Top