Poljubac

Ma, kakvi...
Kakve veze ima sad "romanticno mesto" sa prvim poljupcem koji se desio pre tisuc ljeta...

Ma, jok, izvinite, ja sam totalni antiromantik, pa mi je ova tema bzvz... :)
 
Pa ne bih mogla baš da izdvojim jedan, bilo ih je više strasnih, mirisnih, nježnih, toplih...mmmmm.... vraća mi se taj osjećaj i strašno mi nedostaje......on i njegovi poljupci...šmrk, šmrk
 
Hahaha. Smesno ali istinito.

Ne znam ... mozda kada sam bio klinac pa sam pizdeo da li uopste smemda poljubim devojku. Pa sam ih vodio po bas romanticnim mestima ... tek kasnije sam provalio da one nisu ni obracale paznju na to.

Mozda sumica kod reke + ima prelep pogled na reku, pogotovo ako je mesec veliki i pun :).
 
ja cu reci da sam najromanticniji poljubac a ne mesto dozivela kad spomenika neznanom junaku na avali....znaci u pitanju je poljubac a ne mesto i osoba naravno....
a moram da dodam i najstresniji kad je vec rec o poljupcima...bilo je to na kalisu kod topova na zidicu...
uhvatio me je za ruku,trgao prema sebi
i dodao "dodji ovamo"!mislila sam gotovo, sad cu da letim dole sa zidica:lol:ali bilo je dobro...ehhhh...
 
Dragantaur:
najromanticnije mesto prvog poljupca je za vas,gde?


ne secam se svog prvog poljupca...a ionako ono sto mi je u to vreme bilo romanticno,sada definitivno nije...
ma vecina isto zamislja TO romanticno mesto...tamo gde mozete biti sami,gde pogled oduzima dah,uglavnom svi zamisljaju pored neke reke,sedenje na kariranom tjebetu,pijuckanje vina i sl...ali meni je nekako romanticnija ona ljuljaska velika,ne znam zasto...:) :p :p
 
Najdivniji poljubac je bio "padanje" i kad sam u padu cula "volim te" koje nije imao nameru da kaze, al' mu je izletelo i to posle 10 godina.
A najromanticniji poljupci su oni koji se nisu desili. Neki samo sanjani, a neki koji za malo da se dese, al' sam ih nesvesno bezobrazno izbegla, da bi ostali romanticni. Da su se desili, ne bih ih pamtila sad.

Egzistencija negira esenciju. :cool:
 

Back
Top