Seksualne misterije

Poruka
19.457
Posto je forum krcat iskusnim likovima da li mogu da objasne neke seksualne misterije? Ova tema moze da bude i lepljiva. Evo da postavim ja nekoliko pa neka autoriteti objasne ako mogu. Kako to da:

1. Velicina kite nije bitna i najnormalnije je da je prosek oko 14cm a nigde nema da se kupi dildo od 14cm osim kao privezak za kljuceve.
2. Zasto se tvrdi da su crnci i njihove sexualne sposobnosti mit a svako mrcenje i prcenje se povezuje sa crncima
3.Zasto se o zenskom orgazmu prica kao o mitu koji je mnogim zenama nedostizan kad na temama o sexu NI JEDNA ne priznaje da ima frku sa dozivljavanjem istog.
4.Zasto ni jedna zena nema herca da muskarcu kaze DA NIJE NAJBOLJI u krevetu od svih dotadasnjih kad dobro zna da DOTICNI MAJMUN ocekuje odgovor DA JESTE NAJBOLJI i one bio ili ne bio najbolji kazu-TI SI NAJBOLJI. A jeste egoisticna MAJMUNCINA cim to pitanje postavlja.
4.Zasto paradoksalno zene trpe da ih neki muskarac tretira kao g.ovno i to je UGLAVNOM muskarac koji je g.ovno od coveka i ultra los ebac.
5.Zasto ni jedna zena ne priznaje da se bar nekada u zivotu napalila na neku dlakavu strvinu-sirovog, prljavog i dlakavog muzjaka i da bi svog upicanjenog deckica koji menja gace tri puta dnevno istog trena prevarila sa istim.
6.Zasto ni jedna zena ne priznaje da je pozelela u masti da je guzi gomila robijasa na redaljku.
 
1. moj je 18 cm i nemam problema
2.crnci stvarno imaju velike kite....
3.zene svrsavaju ako znas kako da vodis ljubav sa njima
4.zavisi od tipa zene...neke imaju samo jednog jebaca do kraja zivota
5.zato sto se boje istog..pogotovu ako imaju dete i ako zena ne radi..i nema ko da joj pomogne
6.ja sam dlakava strvina al zene vole tvrdu kitu,a ne dlakava ledja
7.opet od tipa zene zavisi..vecina zena trazi samo jednog partnera
Jel ti sad malo jasnije?
 
Dragantaur:
1. moj je 18 cm i nemam problema
2.crnci stvarno imaju velike kite....
3.zene svrsavaju ako znas kako da vodis ljubav sa njima
4.zavisi od tipa zene...neke imaju samo jednog jebaca do kraja zivota
5.zato sto se boje istog..pogotovu ako imaju dete i ako zena ne radi..i nema ko da joj pomogne
6.ja sam dlakava strvina al zene vole tvrdu kitu,a ne dlakava ledja
7.opet od tipa zene zavisi..vecina zena trazi samo jednog partnera
Jel ti sad malo jasnije?

Ma kako da ne. Hvala ti, o, hvala ti. Neka se tema zakljuca.Sve je jasno. Hvala ti do neba.
 
snoshaj efendija:
1. Velicina kite nije bitna i najnormalnije je da je prosek oko 14cm a nigde nema da se kupi dildo od 14cm osim kao privezak za kljuceve.
E, ne znam, nikada nisam usla u sex-shop.
2. Zasto se tvrdi da su crnci i njihove sexualne sposobnosti mit a svako mrcenje i prcenje se povezuje sa crncima
Zbog generalno velike crnacke kite. :|
3.Zasto se o zenskom orgazmu prica kao o mitu koji je mnogim zenama nedostizan kad na temama o sexu NI JEDNA ne priznaje da ima frku sa dozivljavanjem istog.
Prelistaj sve postove. Npr, ja se stalno zalim i kukam. :)
4.Zasto ni jedna zena nema herca da muskarcu kaze DA NIJE NAJBOLJI u krevetu od svih dotadasnjih kad dobro zna da DOTICNI MAJMUN ocekuje odgovor DA JESTE NAJBOLJI i one bio ili ne bio najbolji kazu-TI SI NAJBOLJI. A jeste egoisticna MAJMUNCINA cim to pitanje postavlja.
Niko me nikad nije ni pit'o. :D
4.Zasto paradoksalno zene trpe da ih neki muskarac tretira kao g.ovno i to je UGLAVNOM muskarac koji je g.ovno od coveka i ultra los ebac.
Ne'am pojma, pitaj te sto trpe. :) Stavio si dva puta broj 4. :)
5.Zasto ni jedna zena ne priznaje da se bar nekada u zivotu napalila na neku dlakavu strvinu-sirovog, prljavog i dlakavog muzjaka i da bi svog upicanjenog deckica koji menja gace tri puta dnevno istog trena prevarila sa istim.
Sve prEznajem. :)
6.Zasto ni jedna zena ne priznaje da je pozelela u masti da je guzi gomila robijasa na redaljku.
E, nisam bas tako... :)
 
nisam bas sigurna da mogu da odgovorim na sva pitanja jer neka i mene zbunjuju......
taboo tema,zaista..ali petica za tebe...

ali mislim da sve sto je retko ili zabranjeno ili egzoticno je i pozeljno,svi smo robovi sopstvenih potreba za neogranicenim zadovoljstvom...to bi bio delimican odgovor...
 
Lusy Lusy:
nisam bas sigurna da mogu da odgovorim na sva pitanja jer neka i mene zbunjuju......
taboo tema,zaista..ali petica za tebe...

ali mislim da sve sto je retko ili zabranjeno ili egzoticno je i pozeljno,svi smo robovi sopstvenih potreba za neogranicenim zadovoljstvom...to bi bio delimican odgovor...

meni robijasi nisu ni egzoticni, ni zabranjeno voce niti bilo sta sto bi mi bilo zabavno. nikada nisam fantazirala o seksu sa vise muskaraca, apogotovu na takav nacin (opisani). mene to asocira na silovanje, a to mi nije ni malo zabavno.
sto se tice prljavih sirovina, takodje. gadi mi se sve prljavo.
moguce da ovo nije pisao efendija. ovo je prvi njegov post, koji sam procitala, za koji bih mu rekla koji si ti kreten. ovu temu sam i otvorila zato sto sam videla da je on otvorio, pa sam ocekivala nesto pametno i zanimljivo. kakva pogresna procena! :shock:
 
1. Nemam pojma, ne zalazim po sex shopovima.
2. Nisam nikad imala seks sa crncem, a mitovi su za mitomane.
3. Ja imam problem sa tim.
4. Nikad me nijedan partner to nije pitao...
4. Ne tretiraju me kao g.ovno jer nisam g.ovno. Sto imas dva pitanja pod 4??
5. Ne palim se na strvine, a ni frajeri mi nisu takvi kako si opisao...
6. Nije mi to u masti.
 

Back
Top