Top 10 nu-metal bands!

Nu metal

  • Three days grace

  • Hoobastank

  • Slipknot

  • Rammstein

  • Lost prophets

  • The deftones

  • Evanescence

  • KoRn

  • System of a down

  • Linkin park


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
nu metal bendovi nemaju jasno definisan stil tako da mogu da se svrstaju i u neku drugu vrstu i nisu im svi albumi u tom fazonu...Slipknot, Korn, Linkin Park, Limp Bizkit itd mogu se svrstati u nu metal ali npr korn se vezuje i za alternativni metal, linkin park alternativni rok, limp bizkit rapcore, Slipknot u metalcinu....papa roach takodje moze da se svrsta u nu metal kao i system, staind....rammstein nikako, ni jedan element ih ne povezuje sa ovom vrstom muzike...
 
Fakje:
a sta je nu metal,. ako ne linkin? tu se bas cuje ono nu, majmune!

Ako ćeš da se vredjamo,može,drkošu umišljeni!Linkin jeste NU.NU metal je opšte sranje od muzike.Korn i Slipknot više pripadaju alternativnim pravcima.Prvo nauči nešto mali dečače pa se onda klinči koliko hoćeš.Osećam da si pre godinu dana počeo da slušaš ovakve bendove a mislim da i nemaš pojma ni ko si uopšte.
Još jednom - drkoše mali! :twisted:
 
difrent from others...:
koliko li se samo mudrosti prosulo po ovoj strani...ja glasam za tokijo hotel8-)
hahahaha ova je dobra
Original postavio Fakje
a sta je nu metal,. ako ne linkin? tu se bas cuje ono nu, majmune!



Ako ćeš da se vredjamo,može,drkošu umišljeni!Linkin jeste NU.NU metal je opšte sranje od muzike.Korn i Slipknot više pripadaju alternativnim pravcima.Prvo nauči nešto mali dečače pa se onda klinči koliko hoćeš.Osećam da si pre godinu dana počeo da slušaš ovakve bendove a mislim da i nemaš pojma ni ko si uopšte.
Još jednom - drkoše mali! \

Heh... to znaci da sam ja toliko dugo bila u zabludi, LP slusam 4-5 godina... i ... ma ne znam sto reci osim = fakje LUPAS!
 

Back
Top