Sta tad??
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Sta tad??

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Sta tad??

Nikada do sada nisam prva prisla nekom decku,uvek je bilo suprotno..Ali sada se pojavio jedan decko do koga mi je JAKO stalo ali on nista ne preduzima...
    Ovih dana planiram da preduzmem taj PRVI KORAK,ali...Uvek to ali....

Sta biste vi uradili da vas taj NEKo odbije a vi ga vidjate svaki dan...imate cak i iste poznanike....
    Ako vas taj neko ismeje...kako ga pogledati kasnije u oci ako vec ne mozete da izbegete susrete...sta tad?

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Ako se budes pitala "sta ce biti ako uradim bla,bla,bla" nikad neces saznati...
    A i da te odbije? Neces biti prva ni poslednja kojoj se to desilo...
    Ides dalje..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Sasha85
    Ako se budes pitala "sta ce biti ako uradim bla,bla,bla" nikad neces saznati...
    A i da te odbije? Neces biti prva ni poslednja kojoj se to desilo...
    Ides dalje..
    Slazem se potpuno...a ako bi te ismejao nakon toga onda stvarno vise nije vredan toga...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ma spremna sam ja na bilo kakav ishod
    Samo ipak me to kopka....

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Citat Original postavio baby_blue
    Ma spremna sam ja na bilo kakav ishod
    Samo ipak me to kopka....
    Onda ne gubi vreme u cekanju... :wink:

UDATA
    Guest

Podrazumevano Re: Sta tad??

Citat Original postavio baby_blue
    Nikada do sada nisam prva prisla nekom decku,uvek je bilo suprotno..Ali sada se pojavio jedan decko do koga mi je JAKO stalo ali on nista ne preduzima...
    Ovih dana planiram da preduzmem taj PRVI KORAK,ali...Uvek to ali....

Sta biste vi uradili da vas taj NEKo odbije a vi ga vidjate svaki dan...imate cak i iste poznanike....
    Ako vas taj neko ismeje...kako ga pogledati kasnije u oci ako vec ne mozete da izbegete susrete...sta tad?
    Samo ti ostvari to sto si naumila - bez ALI!
    Kada sam ja prvi put nekom prisla..ma da ti ne pricam blamove, ali ja sam sada udata za tog istog i - nisam se nikada pokajala!Mislim, ne moras ti da se udajes za njega, nego ..hocu da kazem:
    samo hrabro!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Nisam znala da ce mi ovo podici samopouzadnje jos vise....
    HVALA!!
    Ako vam nije smor,bas me je sada UDATA zainteresovala ...
    Kako su izgledali vasi POKUSAJI :wink: ?

UDATA
    Guest

Podrazumevano pokusaji

Pa, evo ovakooo... ja sam otisla na more sa mamom (nisam vezana za maminu suknju..nas dve se odlicno slazemo i dobro zabavljamo kad smo same)...elem, ja sam vec bila u vezi koja je pucala po svim savovima i koju sam zelela da okoncam, pa mi je put sa mamom bio sjajno resenje...prva dva dana je bilo mirno, sve mi se iskristalisalo i znala sam da je gotovo sa tim deckom, samo sam cekala da se vratim i saopstim mu (mada je on to sve vec znao).. E, onda sam spazila tog svog muza...izgledao je dosta stariji od mene (bar 10 godina)... posto smo bili u istom hotelu, sretali smo se 3 puta dnevno (minimum),,, i ja sam pocela da se igram...samo sam gledala...gledao je i on,,,moja mama je umirala od smeha, ali nije to shvatala ozbiljno...medjutim, takvu privlacnost nikada nisam osetila do tada...znas ono, kao da te nesto vuce i vuce da probas sve. Posto su u tom hotelu svi nekako komunicirali (mali hotel - 50-ak ljudi), provalim ja da on komunicira samo sa jednim tipom i ni sa kim vise...ja sam naravno upoznala gotovo sve ljude, ali njega nikako.. I tako smo se mi gledali 2-3 dana dok ja nisam odlucila - da ga upoznam! Provalim ga na plazi i sednem na 2m od njega, sa knjigom, ali ga ne konstatujem! Cekam da vidim sta ce da bude, posto je vec bilo ocigledno da se nesto desava (pogledi, poneki osmeh u prolazu(. A on ti lepo ustane i ode! E, tu sam pukla i rekla> kakav seljak,,,ovaj ili je neki sonja (ali mi tu nesto ne stima,,ne izgleda kao sonja) ili je vec ozenjen...Posle toga, on se ne pojavi ni na veceri, ni na dorucku sledeceg dana, pa ni na rucku..i ja zakljucim da je otisao! E, osecala sam se kao da mi se srusio ceo svet! Nesto stvarno nenormalno!
    Pridjem ja onom tipu koji ga je znao i - otvoreno ga pitam sta je sa "muzem"! Pitam i ne verujem sta radim! Hahaha,,,i sad mmi je smesnno,,, a ovaj neki mutavko, a izbegava odgovor...i nakon kraceg mucenja kaze da "misli da nije otputovao" i "sta da mu kaze" (e, ko provodadzika, ja kao neka seljanka,,ma, uzas,,,nesto nezamislivo za mene). Pre vecere sretnem "mutavka" i on mi kaze da ga sacekam posle vecere...uradim ja to, a njega nema i nema i nema sat vremena- i ja se RASPLACEM!!! Ej, neverovatno! U tom momentu naidju njih dvojica, pogledaju me, "mutavko" pridje, a ovaj IZADJE iz hotela!!! Ja vec besna na "mutavka", a on kaze: Hajde samnom - ceka nas! I tako ja upoznam "muza", mi se smuvamo, mama ode kuci posle 5 dana, a ja produzim letovanje jos 5 dana! I eto nas, izgleda, do kraja zivota! Prosle su 3 godine od tada, a kao da smo se juce gledali ONAKO!!!
    Izvinjavam se svima koje sam smorila, a baby_blue zelim puno sampouzdanja!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Blago tebi......

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku