Moskva se da izvinete sasrala od straha

ca-mu47:
mile,mile,vuces lava za ...kad spava.gospodin Oric je cist ko suza,to je dokazao u Hagu,sto se za tvoje ne moze kazati.komplet politicka garnitura Slobodana Milosevica je u Hagu.za nesrecu u Tuzli niko nemoze okriviti Bosnjake,nego oficire Srbe koji su natovarili eksloziv i posadili nesretne vojnike na taj eksploziv sto je suprotno svim vojnim propisima o transpotu MTS,narocito municiji.znam ja da bi vi zeljeli izjednaciti agresora i branitelje Bosne i hercegovine.ne moze to tako Mile,historija je to vec zabiljezila ko je palio,klao,silovao,vrsio genocid.to je svijet vec davno zapisao i napisao kao i mi Bosnjaci.

Ej sada vec stvarno iritiras i jedes..... Oric cist kao suza?! Pa ko napravi onaj pokolj kod Srebrenice, u kravicama i okolnim selima? Moja baba mozda?!!! Krivi ste vi za Tuzlu bagro jedna, pobili nevinu decu, i poslusaj na Youtube kako je pijani novinar navijao.... Kako vas samo nije sramota, imate obraza da nesto govorite, i da za s,ranja koja ste vi napravili optuzite nas. Kamioni nisu imali nista, a i vojnici nisu bili naoruzani. nadam da ce krv te dece iz Tuzle pasti na vasu decu i unule. To su deca bila, koja su sluzila vojni rok, a vi ste ih poklali. opet ti sa agresorima.... Jel tebi JASNO DA JE MEDJUNARODNI SUD REKAO DA SRBIJA NEMA VEZE SA RATOM U BIH? Nisam ti ja kriv sto ste ostali bez odstete. Zna se ko je genocidan narod, Kozara, jame po Hercegovini i Bozic 1942. govore o tome. Ti i ja vise nemamo sta da govorimo. Ti si zadojen mrznjom, ti govoris kako su svi tvoji dobri i cisti, a kako su ostali stoka. Pogledaj malo insert iz Dobrovoljacke ulice u Sarajevu? Jel su i tu krivi Srbi?! Sto se RS tice, tvoj Aljo ju je priznao, a ti placi i slini. Evo ti pa gledaj malo ko je genocid cinio u Tuzli, ko je ubijao i ko je sve poceo. Evo malo tvojih "jadnih" branitelja.
I jos nesto upamti, da bi neki dogadjaj uopste i usao u istoriju mora prodje vise od 50 godina. Od rata je proslo mnogo manje. Tako da jos jednom si se zaj.ebao. U ovom ratu su krivi SVI, a ne samo Srbi, ili Hrvati ili bosnjaci. Tvoji su isto krivi, i zato ne peni ovde. Tvoje komplekse leci negde drugde. Sto se istorije tice, cije behu one 4 SS divizije? Ko ih je cinio? Tako da sto se istorije tice, cuti bolje ti je.
 
mile1234:
Ej sada vec stvarno iritiras i jedes..... Oric cist kao suza?! Pa ko napravi onaj pokolj kod Srebrenice, u kravicama i okolnim selima? Moja baba mozda?!!! Krivi ste vi za Tuzlu bagro jedna, pobili nevinu decu, i poslusaj na Youtube kako je pijani novinar navijao.... Kako vas samo nije sramota, imate obraza da nesto govorite, i da za s,ranja koja ste vi napravili optuzite nas. Kamioni nisu imali nista, a i vojnici nisu bili naoruzani. nadam da ce krv te dece iz Tuzle pasti na vasu decu i unule. To su deca bila, koja su sluzila vojni rok, a vi ste ih poklali. opet ti sa agresorima.... Jel tebi JASNO DA JE MEDJUNARODNI SUD REKAO DA SRBIJA NEMA VEZE SA RATOM U BIH? Nisam ti ja kriv sto ste ostali bez odstete. Zna se ko je genocidan narod, Kozara, jame po Hercegovini i Bozic 1942. govore o tome. Ti i ja vise nemamo sta da govorimo. Ti si zadojen mrznjom, ti govoris kako su svi tvoji dobri i cisti, a kako su ostali stoka. Pogledaj malo insert iz Dobrovoljacke ulice u Sarajevu? Jel su i tu krivi Srbi?! Sto se RS tice, tvoj Aljo ju je priznao, a ti placi i slini.
iz kolone su pucali na policiju,bilo je poginulih i ranjenih policajaca i onda su dobili dozvolu da mogu uzvratiti i tako je aktivirana ta municija na kojoj su sjedili ti Jna vojnici.Sud u Hagu je priznao samo 24 srpske civilne zrtve a sve ostalo su cetnici u uniformama,samo vi hocete da podvalite svijetu,kao da je svijet lud i ne poznaje vas dovoljno.zato je Naser Oric i oslobdjen,jer ti civili su izginuli tokom orbi,nisu oni zarobljeni od Armije BiH pa pobijeni,da je tako bilo,gospodin Oric bi zuljao najmanje 40.godina robije.
 
ca-mu47:
iz kolone su pucali na policiju,bilo je poginulih i ranjenih policajaca i onda su dobili dozvolu da mogu uzvratiti i tako je aktivirana ta municija na kojoj su sjedili ti Jna vojnici.Sud u Hagu je priznao samo 24 srpske civilne zrtve a sve ostalo su cetnici u uniformama,samo vi hocete da podvalite svijetu,kao da je svijet lud i ne poznaje vas dovoljno.zato je Naser Oric i oslobdjen,jer ti civili su izginuli tokom orbi,nisu oni zarobljeni od Armije BiH pa pobijeni,da je tako bilo,gospodin Oric bi zuljao najmanje 40.godina robije.

ostavio sam ti snimak, pa pogledaj da li je neko iz kolone pucao. I ko su bile zrtve koliko su godina imale. Vas itekako poznaju i to odlicno. Narocito ono od Atifa Dudakovica: " Spali ovo selo, ovo,ovo,ovo. Sve je to srpsko i to treba spaliti." Dakle ne rade podvale nikako. Za Dobrovoljacku ulicu cutis jel da? I oni su sedeli na municiji mozda i eksplozivu? Sto je tvoj hrabri oric ostavio svoje ljude u Srebrenici, a on kao zadnja zena pobegao? Kako to objasnjavas? jel to vodja?
 
krauterbox:
Najstrašnije od svega je to što Ti izgleda stvarno vjeruješ u sve ovo što si napisao.
samo se oslanjam na sluzbena dokumenta haskog suda,gdje fino pise dvadeset i cetiri civilne zrtve poginule u toku brbe izmedju snaga Armije BiH I srpskih snaga iz Srbije potpomognutim domacim izdajnicima koji su se stavili u sluzbu velikosrpskog projekta stvaranja velike srbije od Zemuna do Nisa.
 

Back
Top