Kako raskinuti?

dajanijegara

Zainteresovan član
Poruka
320
Dakle, kako raskinuti s deckom koji je zaljubljen u tebe, koji ti govori kako te voli i obozava? Da li postoji neki nacin na koji to da uradim a da ga povredim sto je manje moguce (jer je to neizbezno)?
 
dajanijegara:
Dakle, kako raskinuti s deckom koji je zaljubljen u tebe, koji ti govori kako te voli i obozava? Da li postoji neki nacin na koji to da uradim a da ga povredim sto je manje moguce (jer je to neizbezno)?


Zoves dva crnca kod sebe na gajbu, i kada krenete da se torbate ti njega zovi na sex ;) i kada on dotrci i vidi vas ti kazi:

"Nije do tebe, nego ja sam eto uzasnno neverna" ;)

Hahahaa!!!!
 
Mumi:
Zoves dva crnca kod sebe na gajbu, i kada krenete da se torbate ti njega zovi na sex ;) i kada on dotrci i vidi vas ti kazi:

"Nije do tebe, nego ja sam eto uzasnno neverna" ;)

Hahahaa!!!!

To je bas super. Mislim da nije smesno, mislim da je super! Zapamticu to pa cu da iskoristim. Ne moraju da budu crnci. Mogu da budu dva bela decka.
 
dajanijegara:
Dakle, kako raskinuti s deckom koji je zaljubljen u tebe, koji ti govori kako te voli i obozava? Da li postoji neki nacin na koji to da uradim a da ga povredim sto je manje moguce (jer je to neizbezno)?
Ne mora uopste da znaci da te voli, mozda je samo u nekom zanosu i kad prvi put budes dovoljno gruba isparice sva njegova ljubav u trenutku...

Ako te stvarno voli, onda ga izazovi da te otkaci. Poznajes ga, znas sta treba da uradis da malo posizi i sam resi da ode...

Ili nesto trece... kao tvoreno mu kazes, mada to najredje upali.
 
gossca:
Ne mora uopste da znaci da te voli, mozda je samo u nekom zanosu i kad prvi put budes dovoljno gruba isparice sva njegova ljubav u trenutku...

Ako te stvarno voli, onda ga izazovi da te otkaci. Poznajes ga, znas sta treba da uradis da malo posizi i sam resi da ode...

Ili nesto trece... kao tvoreno mu kazes, mada to najredje upali.

Problem je u tome sto nikako ne mogu da ga nateram da posizi. Za ovih nekoliko meseci koliko smo zajedno nikada se nismo posvadjali. On na sve samo odgovori osmehom i onom vec uobicajenom recenicom: "U pravu si. Volim te." Ne mogu ni posteno da se posvadjam s njim. Cak sam prilikom poslednjeg susreta malo flertovala s jednim tipom koga sam tada upoznala. A ovaj moj je samo nesto prokomentarisao da je ljubomoran ali se na tome zavrsilo.
 

Back
Top