раме за плакање

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Да, опет сам налетео на смајлија који ми се свиђа и нисам имао где да га умуљам ...

Даклем,

Драг колеге форумаши и драге колегинице форумашице да ли имате некога ко вам служи као раме за плакање, значи не мислим на најбољег пријатеља већ на неку особу коју контактирате збогради кукања над својим љубавним животом ...


h030.gif


Јел да да је шмекси 8-)

Пи ес: како ми стоје цвике ? 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
 
Odbrambeni mehanizam? Potreba da delujem jace, bez slabosti? Potreba da prikazem stvari kao savrsene? Sebe kao savrsenu? Ko zna... komunikativna sam, ali... ono sto mi je u srcu, u srcu je :wink:

Pricam s vama na netu ponekad. Ponekad pisem. Ponekad pricam sa sestrom. Dovoljno mi je to, valjda.

Hahhha...e otkacena si, u pozitivnom smislu... pa eto tako ja ponekad dam nesto da se i suparnice raduju... :-D
 
gossca:
Odbrambeni mehanizam? Potreba da delujem jace, bez slabosti? Potreba da prikazem stvari kao savrsene? Sebe kao savrsenu? Ko zna... komunikativna sam, ali... ono sto mi je u srcu, u srcu je :wink:

Pricam s vama na netu ponekad. Ponekad pisem. Ponekad pricam sa sestrom. Dovoljno mi je to, valjda.

Hahhha...e otkacena si, u pozitivnom smislu... pa eto tako ja ponekad dam nesto da se i suparnice raduju... :-D
Nadam se da necu naleteti na nekog tvog frajera. Taj tvoj mora da je neki takav isti kao ti, iz zatvorenog kruga
 

Back
Top