skola

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
da li neko zna ko sve moze da otvori privatnu skolu? Da li to mora da bude profesor ili moze bilo ko i kako to ide? Pitam zatoi sto me zanima da li moze i npr. advokat ili knjigovodja ili KO?
 
nisi normalna, nisam mislila na to:)

o, nasmeja me:)
a znala sam da ces mi se ti obratiti;*

nism pitala zato, vec cuh pricu da svako, ko ima kesa, moze da otvori privatnu skolu, vrtic ili bilo sta i ona pitah samu sebe, pa onda i vas, da li stvarno moze da otvori ko god, ako ima kesa i sta mu je to potrebno da otvori!

a sad kad si to spomenula, zasto andragog ne moze da otvori skolu ( ne za decu, vec npr za odrasle)?

off topic, jesi li krenula da se spremas? Ja moram da priznam da jesam;)
 
moje pocinjanja spremanja je > nabavila sam knjigu i procitala( u busu, wc-u, cekaonicama) o cemu se radi, ali samo procitala. i da, kupila sam svesku iz koje cu da ucim:)

i iskreno, bas bih volela da upisemo zajedno, jako si mi draga:)
 
srećica:
moje pocinjanja spremanja je > nabavila sam knjigu i procitala( u busu, wc-u, cekaonicama) o cemu se radi, ali samo procitala. i da, kupila sam svesku iz koje cu da ucim:)

i iskreno, bas bih volela da upisemo zajedno, jako si mi draga:)

Pa,hvala puno...:) To je obostrano,ocito...Super,bar si prelistala,ja idem u petak da kupim,najverovatnije.Jel si kupila testove koji su bili proteklih godina,ako jesi,kako ti se cini?:)
Pozz..
P.S.Jel ti je prioritet andragogija,ili ces probati i psih. ?
 
@piglet- andragogiju

@mikica_ nisam kupila, mrzi me da idem do bga, pre bih da mi neko kupi, ko je sa tog faksa:)
Jesi li ti kupila testove?
Pa prioritet mi je, stvar je u tome sto ce mi izgleda to biti i jedina opcija, polazem ogromno samopouzdanje u sebe da cu upasti( mislim, vidi koliko se ljudi prijavljuje, naravno da cemo uci), a psihologiju necu ovako i onako.
Tebi?

A znas da moras da se odlucis jer ne mozes da konkurises na obe grupe, a ako ne upadnes na jednoj, pitanje je da li mozes da se prebacis na druugu, samo ako ima mesta- na samof.
 
Pa,znam da ne mozes da konkurises na oba,ali ako ne upadnes na ,recimo psihologiju,oni te automatski prebace na neki drugi smer njihovog fakuleteta.Tako sam bar cula.Tako da cu ja probati psihologiju,i iskreno se nadam da cu uspeti sa tim,al' ukoliko ne,eto mene na andragogiji..
Nisam kupila nista,sad u petak idem da pokupujem sve sto mi treba :) ...Chujemo se :)
 
Ja mislim da moze da je otvori bilo ko - ne mora u njoj da predaje, jel... Moze da bude samo vlasnik, (osnivac) cak ne mora da bude ni direktor...
 

Back
Top