Sitnice koje (život, sreću, ljubav...) znače

mackica ns

Poznat
Poruka
7.784
Koje činite jedno drugome...

Kako ste ( i kada:razz: ) poslednje obradovali muža, momka, dečka, ljubavnika... da li to uopšte praktikujete - takva sitna (ne)materijalna zadovoljstva, iznenađenjCa...
Ili obrnuto, naravno:)

Ja obožavam takve stvari, samo ponekad mi zafali malo kreativnosti... Evo, ja sam mu poslednje naručila pesmu; onaj džu boks mislim da se zove, naručiš pesmu i snimiš poruku, pa njemu zvoni telefon i puste mu pesmu, pa poruku. (Bolje da ne znate koju pesmu je čuo :lol: )
K'o tinejdžeri:lol:

Pa, masaže, večere komplikovane, ali što on baš voli; pa oblačenje u francuske sobarice, posvećene pesme, priče; sexy experimenti koja je on želeo...........:razz:

Da vas čujem:-D
 
jao mackice kakav je to servis?meni je dok sam bila u bg neko stalno pustao jednu pesmu iz petparackih prica a ja spustala slusalicu :? da nije to?nisam sacekala ako je bila neka poruka.
ne znam kad sam ga poslednji put obradovala iznenadjenjem,tu meni nije jasno bas kod njega sta ga zaista raduje a sta ne,kaze mi "hvala mackice(heh zove me tvojim nikom:lol: )' a ja ne znam je l srecan ili pristojan(uvek je takav) i onda moram da ga ispitujem "a je l si zadovoljan?a sta te najvise obradovalo" i onda smorim oboje :? i onda npr pet godina kasnije vidim da i dalje cuva moju maramu koju sam namirisala svojim parfemom i poslala mu kad je otisao u ameriku,da me ne zaboravi.
 
Evo ja cu , pre odprilike mesec dana je izasao jedan svet sa Brenom na naslovnoj ( moj muz kaze da je zaljubljen u Brenin duh , tako mu zena deluje , uvek je nasmejana kaze) kupila sam taj svet , umotala u rolnu zavila u slatkoj zlatnoj hartiji i stavila masnicu nije mogao ni da predpostavi sta je . Tako umotanu novinu sam dala sinu da mu ga da .Bilo je super videti ga zadovoljnim . Inace oboje mrzimo svet ali ovaj broj je ucinio da se i ja i on osetimo zadovoljnim . Za godisnjicu braka sam mu narucila knjigu o masonima , voli to da cita. pozzzz postavljacici teme .

P.S. Vise volim kad poklanjam ispunjenija sam , narocito kada pogodim ukus .
 
e a ti muškarci uglavnom baš ne znaju da pokažu oduševljenje....ovo me je baš nasmejalo :lol: :
hanibal77:
tu meni nije jasno bas kod njega sta ga zaista raduje a sta ne,kaze mi "hvala mackice(heh zove me tvojim nikom )' a ja ne znam je l srecan ili pristojan(uvek je takav) i onda moram da ga ispitujem "a je l si zadovoljan?a sta te najvise obradovalo" i onda smorim oboje i onda npr pet godina kasnije vidim da i dalje cuva moju maramu koju sam namirisala svojim parfemom i poslala mu kad je otisao u ameriku,da me ne zaboravi.
Znači, isto kod mene.....
Ili napravim mu ručak, poseban, nešto što baš znam da volim da jede....sva se zdam da lepo i ukrasim, da sve sredim....a on me samo poljubi, zahvali se, pojede i ode....Mislim, ne očekujem ja neku pismenu zahvalnicu, ali nekad imam utisak kao da ga uopšte ne iznenadim, kao da mu nije baš bitno da li sam ja imala nameru da ga iznenadim ili ne....ili kad mu kupim nešto lepo, samo : ''jao hvala''....i to je cela reakcija :? ....
 
moj muz ne trazi neke specijalne paznje, cak ga smaraju i rodjendanski pokloni...Nema neke velike reakcije ni kad nesto uradim ni kad nesto ne uradim...Al dok smo se zabavljali kad bi dobio poklon od mene bio je toliko sentis da ja nisam znala sta cu...On ne voli sms tako da sam mu mozda 5 puta u zivotu poslala poruku i to ako sam na putu...
Mislim da je srecan kad on meni ucini nesto i vidi da sam ja srecna...Vrlo je jednostavan za "upotrebu". On meni skoro doneo veliki buket crvenih ruza bez ikakvog povoda, pre neki dan smo posli da konacno posle milion godina kupim sebi sat, vratio je karticu u moju torbu i platio svojom...Ja se trudim da ne radim ono sto znam da moze da ga iznervira...Pravim kolace koje on voli...On me masira, i kupa posto sam trudna pa od stomaka ne mogu sve da dohvatim...;) Razmazio me je...
 
Ja sam surovi realista .... nemam takvih ''ispada'' mada bih volela da sam malo romantičnija i to .... vrhunac moje romantike je da upalim neke sveće , ali tad mi sex ne deluje spontano, već namešteno .. kao upalila sam sveće da bi bilo sexa .. heheheh ... mozak ....

Moj dečko je romantičniji ... on je u stanju odjednom da me pogleda u oči i da počne da mi recituje ..... meni to godi, ali uvek imam neku ekstremno glupu reakciju .... ne ljuti se .. voli me .. šta će :mrgreen:
 
barbed wire:
Sta kad vas dragi nema bas neki talenat za "sitnice"? Moj dragi se pre vodi politikom da je bolje da mi kupi jednom ali vredno nego svaki dan nesto sitno (a meni u stvari mnogo vise prijaju te sitnice)
Prichaj mi o tome! I kad pokusha da izigrava nekog romantika, bude josh gore! Jednom mi je za 8.mart kupio chetku za chetkanje pasa!!! Ono, tada smo imali psa, ali nije u tome poenta. Poenta je u tome shto je on mislio da je to najromantichniji gest koji mu je ikad pao na pamet! :lol: A i jeste nekako...slatko.
 
no imagination:
Prichaj mi o tome! I kad pokusha da izigrava nekog romantika, bude josh gore! Jednom mi je za 8.mart kupio chetku za chetkanje pasa!!! Ono, tada smo imali psa, ali nije u tome poenta. Poenta je u tome shto je on mislio da je to najromantichniji gest koji mu je ikad pao na pamet! :lol: A i jeste nekako...slatko.

Vise je nego slatko. Preslatko je. Super je.
 
Ranije smo pisali pisma jedno drugom, on mi nacrta s vremena na vreme nesto, ali najlepse je sto stalno smisljamo neke nove fore, mastovite nadimke i tako to. Romanticnije od vecere uz svece mi je kad ujutro pijemo kafu u krevetu. Jednom sam mu isplela sal za rodjendan. E tu sam ga bas lepo iznenadila. A sto se tice sexy iznenadjenja... :)hm:)
 
moj muz bi poludeo da mrvimo kroasane u krevetu:lol: a ni ja nisam u tom fazonu.meni je najlepse iznedjenje bilo kad je u pocetku naseg zabvljanja on meni najgore zalupao na vrata(bili smo komsije iz kraja) i dok sam ja otvorila on je otisao a ispred mi ostavio saksiju sa cvecem i soko stark bombonjeru i napisao da kad je pojedem da cuvam kutiju jer ce mi kupovati dopune:lol: to je jedna od romanticnijih stvari
 
Dobila sam agendu jednom prilikom, a u njoj isecenu sicicu iz "Blica", "Sta je ljubav". Znate one crtane slicice sa batom i sekom?
DSC01333.jpg
 

Back
Top