Mlade nade!

Ko je najveca nada fudbala???

  • Bojan Krkic

  • Alexandre Pato

  • Dos Santos

  • Jovetic

  • Lola Smiljanic

  • Lionel Messi

  • Slobodan Rajkovic

  • Scott Sinclair

  • Gourcuff

  • Luka Modric


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
tesko pitanje...od svih ovih imena nema nijedno a da nije zvucno...lose si napravio to sto npr.Jovetic ima mislim 13 godina dok messi ima 20...mislim da ce svi ovi igraci biti velike igracine
 
Jovetic se ne moze staviti u istu grupu sa ovim velikanima...buducim velikanima.Ionako,prerano je komentarisati Jovetica.Kako god ja sam glasala za Jovetica,ne znam hoce li biti Ronaldinjo,ali Dejan Savicevic oce...
Od stranih Dos Santos definitivno...
 
stavljate gurkufa,smiljanica,modrica,sinklera,a izostavljate jednog nanija,andersona,fabregasa...mada po mom misljenju na ovoj listi ne treba mesi jer je on vec dokazan igrac,a ove ostale si kanda gledao po tvom nahodjenju i po championship manageru...
 
a sto se rajkovica tice,cini mi se da ni od njega nece biti leba.igrac je preforsiran u ranim godinama igranjem u seniorskoj konkurenciji tolko da to vec ostavlja tragove na njemu,povrede ga mnogo jebu.
ne do bog ostalima sa liste tako nest...
 
stavljate gurkufa,smiljanica,modrica,sinklera,a izostavljate jednog nanija,andersona,fabregasa...mada po mom misljenju na ovoj listi ne treba mesi jer je on vec dokazan igrac,a ove ostale si kanda gledao po tvom nahodjenju i po championship manageru...

Tako je
Uostalom, ko je ovde čuo za Patoa, dok se nisu Čelzi i Milan počeli nadmetati za njega?Na listi su Jovetić, Smiljanić, Rajković i Modrić koji će zbog balkanskog mentaliteta pojuriti napolje za prvim većim parama i propasti, neko manje, neko više(Rajkovića je sa 16 godina, čini mi se, kaparisao Čelzi, dobro kod nas su tu krivi i menadžeri, ali i nedostanak para u klubovima). Zatim Gurkuf i Sinkler koji zajedno nisu odigrali 10 mečeva za svoje timove. Gde ste mogli da ih gledate?
Mesi je već sada igrač i po, dok se dos Santosovi i Krkićevi kvaliteti prenaduvavaju zato što igraju za moćnu Barsu, koja je više od kluba(nadam se da ZzZzZz čita ovo :lol: )

Sve u svemu, ovde se glasanje svodi na to da glasaš za igrača koji je najviše medijski propraćen i najviše nabudžen u Menadžeru, nebitno je to što se za neke igrače prvi put čuje, a o njihovom gledanju na tekmama da ne govorim. Zato su mi glupe sve ankete ovog tipa!
 
Alex.L:
Tako je
Uostalom, ko je ovde čuo za Patoa, dok se nisu Čelzi i Milan počeli nadmetati za njega?Na listi su Jovetić, Smiljanić, Rajković i Modrić koji će zbog balkanskog mentaliteta pojuriti napolje za prvim većim parama i propasti, neko manje, neko više(Rajkovića je sa 16 godina, čini mi se, kaparisao Čelzi, dobro kod nas su tu krivi i menadžeri, ali i nedostanak para u klubovima). Zatim Gurkuf i Sinkler koji zajedno nisu odigrali 10 mečeva za svoje timove. Gde ste mogli da ih gledate?
Mesi je već sada igrač i po, dok se dos Santosovi i Krkićevi kvaliteti prenaduvavaju zato što igraju za moćnu Barsu, koja je više od kluba(nadam se da ZzZzZz čita ovo :lol: )

Sve u svemu, ovde se glasanje svodi na to da glasaš za igrača koji je najviše medijski propraćen i najviše nabudžen u Menadžeru, nebitno je to što se za neke igrače prvi put čuje, a o njihovom gledanju na tekmama da ne govorim. Zato su mi glupe sve ankete ovog tipa!
e,al ubedljivo najjaci su mi oni sto igraju taj manager i govore prvensteno za onog kompanija kako ce za koju godinu biti najbolji odbrambeni igrac?!?!!? ili kao kad sam pricao sa nekim likom posle utakmice chelsea manchester 0-0 (ono kad su rezervisti igrali,kad je united vec osvojio titulu) kazem mu ja svidja mi se onaj igl kako igra, on kaze"da da,bice on dobar igrac ja ti kazem,u menadzeru su ga napravili da bude veoma dobar za par godinu,oni ne greshe" ma LOL ******.



a inache,meni je simpatichan :lol: onaj lik iz liona ben arfa,cini mi se da ce biti jako dobar igrac,tj.to sam zakljucio jos pre par sezona,kad je lion igrao sa psv-om,ako se ne varam,a tada je imao samo 17,18 godina...
 

Back
Top