Ma sta kazete na invaziju??

sceliano

Aktivan član
Poruka
1.157
Majem se vec neki dan ovuda al sve polako pocinje da lici, kao sto rece jedan forumas, ko da treniramo dzudo s putinom pa se u sve razumemo. ali posto smo s te strane ranjivi pade mi na pamet da predlozim sledece.

Da mi lepo izvrsimo invaziju, svi koliko nas sad ima, na neki forum za nezavisno kosovo pa da malo s drugom stranom "POLEMISEMO" o tome. Jer pojedinacno nema sanse. Oni svi manje vise govore srpski.
Jos sajt da se nadje ali prvo bih zeleo da cujem kako vam se to cini?

Pa tako s vremena na vreme po dogovoru posetimo neki njihov dugi forum i sl. itd i tako blize ...
 
sceliano:
Majem se vec neki dan ovuda al sve polako pocinje da lici, kao sto rece jedan forumas, ko da treniramo dzudo s putinom pa se u sve razumemo. ali posto smo s te strane ranjivi pade mi na pamet da predlozim sledece.

Da mi lepo izvrsimo invaziju, svi koliko nas sad ima, na neki forum za nezavisno kosovo pa da malo s drugom stranom "POLEMISEMO" o tome. Jer pojedinacno nema sanse. Oni svi manje vise govore srpski.
Jos sajt da se nadje ali prvo bih zeleo da cujem kako vam se to cini?

Pa tako s vremena na vreme po dogovoru posetimo neki njihov dugi forum i sl. itd i tako blize ...
Jes' ti kao nisi klonJ :D

Nego koji to siptarski forum predlazes? posto tamo svi mi zajedno ne bi dosli ni do tih tvojih 39 postova a da nas ne banuju (i to samo zbog srpskog). Nije to kao ovde da neki simpac moze da pljuje po ustavu, vladi, premijeru, skupstini, citavom narodu i nikome nista....
 
ПАЖЊА! ACHTUNG! ПАЖЊА! ACHTUNG! ПАЖЊА! ACHTUNG! ПАЖЊА! ACHTUNG!

__________________________Top Secret__________________________

Овако ствари стоје: Ако вас банују на том форуму, лепо одете на G-mail (Goohle mail), направите налог, а они вам дају још једну адресу. Нпр., ако вам је налог unknown, на пример, адреса ће гласити: unknown@g-mail.net, на пример. Пошто сте бановани, отворите нови налог, убаците, адресу са g-mail-а, и поново... Atack, comrades!!!


Хвала на пажњи.
 
Salvantis:
Jes' ti kao nisi klonJ :D

Nego koji to siptarski forum predlazes? posto tamo svi mi zajedno ne bi dosli ni do tih tvojih 39 postova a da nas ne banuju (i to samo zbog srpskog). Nije to kao ovde da neki simpac moze da pljuje po ustavu, vladi, premijeru, skupstini, citavom narodu i nikome nista....

ma jok bre ja samo "pljujem" po budalama,tj. bolide ne podnosim, ili kvazi patrijote
 
prof`.G r o f`:
Samo vi "kuckajte" i mrsite muda. Ima ko i za vas da razmislja! A to nije tesko, samo jednom probajte ako mozete , samo ce da vam se ukaze, jeste li pogodili srz onoga o cemu ste hteli da razmisljate ili ste pogodili " ko vola prstom u dupe"..........

Е не разумемо ми тај матерњи језик,
кажи на српском шта си хтео...... :wink:
 
Recimo SLEDECA NEDELjA... 16. sep.
Da razbijemo monotoniju nadolazeceg ponedeljka a i tada su svi tu ...
recimo oko 21h
do tada malo istrazivanja po "njihovim" forumima da se vidi koji su naj interesantniji.

Sve u vezi s ovim sto otrijete "ljubazno podelite s nama"....
 

Back
Top