Americko rvanje na FOX-u

ma kakvo rvanje.....pa to pre borbe postoje koreografi koji tacno do detalja odrede kad koji od njih udara i kako...sva bacanja i izlazenja iz ringa su samo deo koreografije...a sto se tice da su krvavi.....to je poznato da imaju male zilete kojima dok su na zemlji i ne vidi se malo zaseku kozu da krene krv..nista strasno
 
gledala sam kad je jedan lik drugog zabo nekim chekitjem u facu :shock: :-? ****** boleshtina
e ali kao john cena gleda u onaj pojas pa izvadi krst koji mu je cale dao...pa onda dramska pauza...i krene da ubija onog lika :lol:
a komentatori su :lol:
 
Poenta WWE nije sama tuca vec kako je cela prica uradjena. Ja recimo pratim Raw (mada postoje i SmackDown i ECW) i to mi je kao gledanje serije svakim ponedeljkom. Jer nije samo izadji u ring, tuci se 10-ak minuta i onda pocinje sledeci mec vec postoji kompletna prica o tome sta se desava.

Tuca je samo deo onoga sta se desava u WWE.

Omiljeni wresler mi je bio Goldberg, ali posto njega nema vise nemam sad nekog omiljenog wreslera. Mozda Shawn Michaels.

Bill_Goldberg%40commons.jpg
 
ja ig gledam redovno sena je zakon ako nekom treba 2007 sve tna smachdown wwe wwe raw imam na 69 dvda hdtv i dvd rip sa nepokazanim emitovanjima koji idu na tvu


imam ine filmove 50 najboljih i tako te

najbolji mi je JOHN CENA najvize zbog ovoga ona muzika je extra :P
wwe unforgiven

4qi3a83.png

ecw_banner.jpg

23622tnabreit.gif
84964ecw.jpg

89543raw.jpg
 
nezavisna Backa:
Cekajte nije mi jasno jel stvarno namestaljka ili nije?ako jeste u cemu je poenta i zbog cega tolko ljudi to gleda!!!Imam najbolje tuce ultimate fighta i skroz je drugacije tacnije krv i zubi lete na sve strane....


nije namestaljka imas i ovde razbijanja glava i to npr priple *** kada je sjebao misic na nozi pa 6 ili koliko meseci nije igrao a kada je njegov drug isao na handicape sa onom 2icom tag sampiona i razbili mu glavu pa on kao oziveo a glava krvaka pa uzeo cekic pa kao ovima razbio glave a onda kao pao pa opet oziveo

50posto je gluma a 50posto namestaljka a 100posto su posledice :P
 
Marauder:
Poenta WWE nije sama tuca vec kako je cela prica uradjena. Ja recimo pratim Raw (mada postoje i SmackDown i ECW) i to mi je kao gledanje serije svakim ponedeljkom. Jer nije samo izadji u ring, tuci se 10-ak minuta i onda pocinje sledeci mec vec postoji kompletna prica o tome sta se desava.

Ovde prenose samo SmackDown i Raw.Kakav je taj ECW?
Komentatori su extra...Uglavnom zbog njih gledam to Americko rvanje
A i zbog John-a Cene........Gde ja mogu da nadjem tu pesmu,kad ga najavljuju???
 
MadonnaGirl:
Ovde prenose samo SmackDown i Raw.Kakav je taj ECW?
Komentatori su extra...Uglavnom zbog njih gledam to Americko rvanje
A i zbog John-a Cene........Gde ja mogu da nadjem tu pesmu,kad ga najavljuju???

ECW je bas extreme, tu je prava tuca. Ja ne gledam ni ECW ni SmackDown, nekako nemam vremena za oba. Mada sam cuo da je prica bila odlicna na SmackDown nakon smrti Eddie Guerero.

Pesma od Cena je My Time Is Now.
 
Kad sam bio klinac, sećam se da sam svaki petak gledao WCW Friday Night (ili beše Nitro) na TNT-u. To je bio pravi šou. Sećam se mojih omiljenih Lexa Lugera i Stinga kao glavnih dobrica, a na drugoj strani je bio Hulk Hogan sa svojim nWo (new world order). Najlepša muzika je bila upravo od nWo grupe, pa od BookerT-a.

U čemu je tazlika između RAW-a i Friday Night SmackDown!-a?

Ne mogu da dodam Fox Televiziju ovde na spisak: http://en.wikipedia.org/wiki/WWE_Raw Ima katanac. Bedak. :(
 
Marauder:
Raw i SmackDown su prakticno divizije od WWE. Svaka divizija ima svoje zvezde i obicno se ne mesaju jedni drugima u posao, mada se zna desiti.

Sinoc je Raw bio ovde kod mene u Milwaukee, Wisconsin. Bila dobra emisija.

Ja ne znam gde je bio sinoc Raw,ali mislim da ne prenose uporedo.Mozda kasne koju nedelju.Bash mi je drago sto se sinoc konacno saznalo ko je McMahonov sin-onaj mali zeleni patuljak.He,he... :D
Nashla sam pesmu na netu...Extra je...
 

Back
Top