Да л би сте пошли као добровољац да помогнете браћи из Црне Горе у случају рата ?

Да ли би пошли као добровољац да помогнете браћи Србим

  • Да

    glasova: 7 28,0%
  • Не

    glasova: 18 72,0%

  • Ukupno glasova
    25
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Inok Georgije

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
124
Да ли би сте пошли као добровољац да помогнете својој браћи Србима из Црне Горе у случају рата ? Пошто се Шиптари у Црној Гори све дрскије, безобразније и транспарентније траже ту њихову "засебну" собу у "заједничкој кући Црној Гори", логично слиједи да након неког времена покушају нови Космет или нешто слично македонском сценарију. Томе претходи истјеривање војске од стране издајничког дукљанског режима, једина која је на граници могла да спријечи упаде шиптарских шверцера и бандита, и евентуалне војне и терористичке упаде шиптарских војних и паравојних формација. Откако је Црна Гора прогласила независност, на граници са Албанијом је до сада забиљежено на десетине озбиљних оружаних чарки, као и бројни пролази шиптарских бандита који несметано улазе са територије Космета и Албаније, пљачкају и узимају што и колико им се свиди и несметано се врате одакле су и дошли. Занимљива је чињеница да граничне јединице црногорске полиције никад нијесу испалиле ниједног метка на те скотове, иако су на њих у много наврата отварали организовану ватру из аутоматског оружја. Да не говорим о "туристима" с Космета и Албаније који отворено у угоститељским објектима наручују пјесме посвећене великој Албанији, Јашарију, Тачију, Харадинају итд., итд.
 
Nema šta obični gradjani da idu da pomažu, u tom slučaju bi im trebalo poslati pre svega specijalne jedinice kao pomoć... uostalom tada će već vojska biti profesionalizovana, pa nek im šalju profesionalce u pomoć ako en daj boze dodje do toga...

inace sam cuo da ej na jazu na koncertu stonsa bilo ubedljivo najvise siptara a mnogo manje crnogoraca i srba, maltene kao da je koncert bio u albaniji ili na kosovu.

A na kraju krajeva, rešenje problema je da se uopšte ne dozvoli da dodje do masovnije oružane pobune... tj. da se deluje preventivno, kako suzbijanjem bilo kakvih priprema i teroristickih aktivnosti, isto tako i razvojem opstina u kojima zive albanci, edukacijom... a takodje i pridobijanjem, da ne kazem vrbovanjem i potkupljivanjem istaknutijih predstavnika i vodja albanaca što treba da radi državna bezbednost ali i drugi organi vlasti...

recimo lidera mozes potkupiti i tako sto ces mu dati nekakvu manje bitnu funkciju na nivou cele drzave, dakle ne radi se o bukvalnom potkupljivanju davanjem novca, vec o potpuno legalnom pridobijanju.
 
Vladika Ruvim II Njegus:
Srbi!

Ne treba nam nikakva vaša pomoć u tom slučaju, jer se mi sami umijemo odbraniti i pobijediti, ka što smo i vazda.
Ukoliko Albancima padne na pamet da zapucaju po Crnoj Gori, vaša nam pomoć nije potrebna!

Niđe vas nije bilo da nam pomognete za vrijeme 500 godina koliko su Turci bili u ove krajeve dok smo se klali sa njima na sve strane u gore krvave!
Mi Crnogorci, i Crvena Armija smo vama oslobodili Beograd 1944. godine, a Vi nama ne trebate priskakati u pomoć, bilo sa kim da ratujemo.

Koja dileja...iz koje si bolnice pobegao?
 
Vladika Ruvim II Njegus:
Srbi!

Ne treba nam nikakva vaša pomoć u tom slučaju, jer se mi sami umijemo odbraniti i pobijediti, ka što smo i vazda.
Ukoliko Albancima padne na pamet da zapucaju po Crnoj Gori, vaša nam pomoć nije potrebna!

Niđe vas nije bilo da nam pomognete za vrijeme 500 godina koliko su Turci bili u ove krajeve dok smo se klali sa njima na sve strane u gore krvave!
Mi Crnogorci, i Crvena Armija smo vama oslobodili Beograd 1944. godine, a Vi nama ne trebate priskakati u pomoć, bilo sa kim da ratujemo.


Јесте, јесте.....
Ајде сад врати се у ЦГ,
па се попни подно Ловћена,
и кажи ја сам поносни Црногорац..... :wink:
 
Vladika Ruvim II Njegus:
Srbi!

Ne treba nam nikakva vaša pomoć u tom slučaju, jer se mi sami umijemo odbraniti i pobijediti, ka što smo i vazda.
Ukoliko Albancima padne na pamet da zapucaju po Crnoj Gori, vaša nam pomoć nije potrebna!

Niđe vas nije bilo da nam pomognete za vrijeme 500 godina koliko su Turci bili u ove krajeve dok smo se klali sa njima na sve strane u gore krvave!
Mi Crnogorci, i Crvena Armija smo vama oslobodili Beograd 1944. godine, a Vi nama ne trebate priskakati u pomoć, bilo sa kim da ratujemo.


Шиптару, не могу да схватим како си брзо стигао из Доброте чак довде ? Како си успио да збришеш др Бору Митрићу и његовим агилним службеницима, остаће за мене вјечна загонетка као босанске пирамиде.
 
Inok Georgije:
Шта је ? Одмах си се идентификовао, а ? Идиот те правио. Одговори : ДА, или Не, или одјеби.
Idioti puške sanjaju.
Karlito Brigante:
On je pacifista na svaki način...čak i da ga neko istera iz kuće pevaće ''mir,brate mir!'' :lol:
Ne budi tako siguran.
 
Stari Crnogorac:
Kakav rjecnik! Da ti nije Seselj bio mentor? Glasas li za SRS?

Имаш исти аватар као један од модератора на :www.cafemontenegro.co.yu Стари, јеси ли ти "национални" Црногорац, Црногорац који прича српски или Србин и колико те се тиче ова тема коју сам поставио? Што не пишеш ћирилицом ? И нијеси одговорио на питање које сам поставио као анкету. Не би ми сметао као ментор др Шешељ, под условом да сам дипломац правног факултета, јер је човјек и поред преоштрог језика врстан стручњак у својој бранши. Нијесам ни члан, ни симпатизер СРС, нити сам икад гласао за СРС. Шта ти конкретно смета у мом рјечнику ? Исказујем свој искрен протест. Нијесам вријеђао дотичну особу први, нијесам га ничим прозивао, дао сам актуелну тему за солидну (надам се) полемику, а поткачио ме је са веома увредљивим коментаром, а да претходно није објаснио зашто је то што је рекао управо тако и на тај начин саопштио, то јест зашто је по његовом мишљењу тема идиотска. Није дао нити један аргумент против. Одговорио сам му језиком који разумије. Ако хоће да полемишемо (не само он), аргументе на сриједу, па ћемо да се огледамо, а ако не... Око за око, зуб за зуб.
 
Vladika Ruvim II Njegus:
Srbi!

Ne treba nam nikakva vaša pomoć u tom slučaju, jer se mi sami umijemo odbraniti i pobijediti, ka što smo i vazda.
Ukoliko Albancima padne na pamet da zapucaju po Crnoj Gori, vaša nam pomoć nije potrebna!

Niđe vas nije bilo da nam pomognete za vrijeme 500 godina koliko su Turci bili u ove krajeve dok smo se klali sa njima na sve strane u gore krvave!
Mi Crnogorci, i Crvena Armija smo vama oslobodili Beograd 1944. godine, a Vi nama ne trebate priskakati u pomoć, bilo sa kim da ratujemo.


Hahaha... ajd' da ti verujemo :lol: :lol: :lol:
 
Inok Georgije:
Стари, јеси ли ти "национални" Црногорац, Црногорац који прича српски или Србин и колико те се тиче ова тема коју сам поставио?
Tebe nije dobro.
Inok Georgije:
Што не пишеш ћирилицом ?
:lol: A sto ti ne pises glagoljicom?
Inok Georgije:
И нијеси одговорио на питање које сам поставио као анкету.
Stari, ja sam iz Crne Gore, tako da tvoje pitanje nije namijenjeno mene.
 
nesha taxista:
Idioti puške sanjaju.

То исто су "сањали" Срби на Космету, па добро знаш шта се десило. Покушавају такође и у прешевској долини, али их на вријеме полиција и војска стигне и елиминише. Ја не "сањам пушке", Нешо миротворче. Ја их видим, јер живим тамо гдје их показују и Шиптари и њихови сигурни саборци, црногорски муслимани и католици. Не треба надземаљска логика да би се видјело шта ће сигурно бити. Знам на кога могу да рачунам. Знам да ће бити поштених људи, правих српских родољуба који би дошли, ако буде пламена у дичном Дукљанегру, као што је било добровољаца из свих српских земаља кад је наш народ патио у усташкој Хрватској, Аљовој џамахирији и на Космету. Ти само уживај, опусти се, запали један џокавац као ракету, пусти "Give peace a chance" и медитирај док не постигнеш нирвану.
 
Inok Georgije:
nesha taxista:
Idioti puške sanjaju.

То исто су "сањали" Срби на Космету, па добро знаш шта се десило. Покушавају такође и у прешевској долини, али их на вријеме полиција и војска стигне и елиминише. Ја не "сањам пушке", Нешо миротворче. Ја их видим, јер живим тамо гдје их показују и Шиптари и њихови сигурни саборци, црногорски муслимани и католици. Не треба надземаљска логика да би се видјело шта ће сигурно бити. Знам на кога могу да рачунам. Знам да ће бити поштених људи, правих српских родољуба који би дошли, ако буде пламена у дичном Дукљанегру, као што је било добровољаца из свих српских земаља кад је наш народ патио у усташкој Хрватској, Аљовој џамахирији и на Космету. Ти само уживај, опусти се, запали један џокавац као ракету, пусти "Give peace a chance" и медитирај док не постигнеш нирвану.
Ima li neko koga ti ne mrziš, a da nije Srbin?
Stari Crnogorac:
Obicno takvi prvi i uteknu.
Video.
 
Stari Crnogorac:
Tebe nije dobro.

:lol: A sto ti ne pises glagoljicom?

Stari, ja sam iz Crne Gore, tako da tvoje pitanje nije namijenjeno mene.

Полуписмени квази-зајебант из Подгорице или Цетиња. Јесте, све је ово за тебе и то много више него што знаш, много више него што си свјестан. Нијеси ми одговорио ни на једно питање, метиљави провокатору.
 
Stari Crnogorac:
Nijesam ja uteka iz Crne Gore u Bosnu, no ti iz Bosne u Crnu Goru.

Ништа ми не би сметало да сам Србин из Републике Српске, али нијесам, већ сам рођен, одрастао и живим у Црној Гори.
 
nesha taxista:
Inok Georgije:
Ima li neko koga ti ne mrziš, a da nije Srbin?

Video.

Не мрзим никог, баш никог, нити сам расиста, ксенофоб, хомофоб, нациста, или било што друго чега би се ти сјетио да ме "почастиш". Једноставно видим оно што ти не желиш у свом кукавичлуку да видиш, већ забијаш главу у пијесак као ној и не допру до тебе реалне ствари док ти не почне буквално горети под задњицом. Видео ? VHS или DVD ? Кад си тако добар, кажи ти овдје шта си и кога си ти то видио ? Да чујем, алтруисто.
 
Inok Georgije:
Ништа ми не би сметало да сам Србин из Републике Српске, али нијесам, већ сам рођен, одрастао и живим у Црној Гори.

Vidim da ti ispod avatara pise da si okupiran, pa reko oli da dodjem da te oslobodim ili ce ti pomoc neko od politickih istomisljenika iz Srbije?
 
Inok Georgije:
Полуписмени квази-зајебант из Подгорице или Цетиња. Јесте, све је ово за тебе и то много више него што знаш, много више него што си свјестан. Нијеси ми одговорио ни на једно питање, метиљави провокатору.
a nos ti se vec dobro crveni.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top