NAJSMESNIJI POSLANIK U SKUPSTINI SRBIJE.....??

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Nema dileme, da je dilema ogromna.......naime, lista smesnih , i tuznih i smesno - tuznih likova u skupstini je ogromna.......skoro svaki od 250 i kusur, moze , bez preterivanja da ponese tu titulu..........

Po mom misljenju , najsmesniju menazeriju u klupama imaju radikali......i to bez premca, iako su se i ostale poslanicke grupe potrudile da dovedu neverovatne likove....... :D :D :D

Elem u ogromnoj konkurenciji, za duzinu prsa, ispred Natase, Ace, derpe Aligrudica, i ostalih,,,,,,,,je gospodjica Viki......!!!!!!


Lidija Vukicevic, nevidjeni biser srBske pameti i elokvencije.....personifikacija mudrosti i pameti........nova zvezda politickog neba....... :D :D :D

http://www.b92.net/info/iz-dubine-duse/izjava.php?ID=198-2682004



Ona je moj favorit, a ko je vas, u cirkusu zvanom "Skupstina Srbije"???
 
inagadadavida:
Ok, "surlas " je smesan.......ali ni priblizno kao Viki , moras priznati.....

Ма он први, а за њим Наташа Мићић, Вики, онај радикал с наочарима што склопи по две три реченице па ћути 6 минута (не могу да се сетим имена), и ''моја омиљена'' дама,
српског парламента, Весна Пешић....... :wink:
 
Pepeo:
Ма он први, а за њим Наташа Мићић, Вики, онај радикал с наочарима што склопи по две три реченице па ћути 6 минута (не могу да се сетим имена), и ''моја омиљена'' дама,
српског парламента, Весна Пешић....... :wink:

Ne diraj mi Vesnu.... :evil: :evil: :evil:

Isli smo u obdaniste zajedno :evil:
 
Неѕнам како и3гледа фи3ички,али ме вербално и3луђује глас неке томине квочке са пушачки промуклим гласом као пред смрт од рака плућа.а жена сваки пут гуши по 10 мин.најмање.а ја то МОРАМ да слушам,јер слуша моја глува баба :roll:
 
sunchaya:
Неѕнам како и3гледа фи3ички,али ме вербално и3луђује глас неке томине квочке са пушачки промуклим гласом као пред смрт од рака плућа.а жена сваки пут гуши по 10 мин.најмање.а ја то МОРАМ да слушам,јер слуша моја глува баба :roll:
Toma Nikolić?
;)
 
Има више кандидата, али Чеда је убедљиво најсмешнији, кад онако са

тужно-забринутом фацом изађе за говорницу, па крене прво неким лаганијим

темпом да говори, а затим све брже и гласније, до крешченда...

Али ипак су они анонимни посланици, који никада нису изашли за говорницу,

још смешнији и од Чеде.
 
0106.jpg


409516_18-12.jpg



Slika govori vishe od hiljadu rechi.
 

Back
Top