Dva dana do jedanaestog septembra 11. XXIIXIXX???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sevilja:
Nema ostatka.
Odgledaj crtani film ''Herkules''.
Glavna junakinja ( sličica iz avatara) je moja slika i prilika, ili ja njena, kako god. :D


bogami da nije ovako kasno,otiso bih trceci do zabca da uzmem crtac:):)
mada sam i vec sad dovoljno video....mislim na avatar:)

ej....ingadadavida...ti si bre nelojalna konkurencija i pravis nam damping ovde :):) ozenjen si covece :)
mislim,nije fer....preko hleba proju....a i politicko opredeljenje te j+be
eto....a ja taman politicki neopredeljen i spreman da budem obrlacen i odvucen na stranu koja me najpre prevari i zavede :):):):)
idejama naravno:):)
 
11. септембра сам био у Београду код неких пријатеља и пред вече је на улици почело право славље. Људи, пролазници су се међусобно љубили три пута и клицали, били у невиђеној егзалтацији, па сам помислио да су наши негдје освојили неку медаљу. Изашао је домаћин да види о чему се ради и вратио се исто тако одушевљен и с констатацијом с врата : "Бомбардован је Њујорк. ****** смо им кеву !!! 10.000 мртвих !!!" Промијенили смо канал, нашли неке вијести и почели пажљиво да слушамо. Послије тога смо се дигли, изљубили се три пута и попили по једну за покој душа Срба изгинулих од НАТО бомбардовања. Нећемо да изјављујемо саучешће скотовима који су бомбама разносили нашу дјецу. Нека не трућају о демократији декларативно, већ нека то и примјером покажу. Нека амерички гувернер (пардон, амбасадор) у Београду клекне као Брант и замоли за опроштај Србе и нека лично положи вијенац на гроб мале Милице Ракић и ако смије, да уђе у кућу њених ојађених родитеља и изјави саучешће. До тада, м`рш !!!
 
ljuta_mamba:
bogami da nije ovako kasno,otiso bih trceci do zabca da uzmem crtac:):)
mada sam i vec sad dovoljno video....mislim na avatar:)

ej....ingadadavida...ti si bre nelojalna konkurencija i pravis nam damping ovde :):) ozenjen si covece :)
mislim,nije fer....preko hleba proju....a i politicko opredeljenje te j+be
eto....a ja taman politicki neopredeljen i spreman da budem obrlacen i odvucen na stranu koja me najpre prevari i zavede :):):):)
idejama naravno:):)

Brate, ako je stvarno crnka i ovako izgleda.........evo ti moja zena, koji ce mi...... :D :D :D
Nije losa, plavusa........malo presla,dobro ocuvana.......samo ako Sevilja kaze istorijsko DA :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top