AUTENTICNA LJUBAV

D

divlja

Gost
Sta su za vas autenticne emocije? Svi smo imali sigurno iskustva neautenticnih ljubavi, a da li smo imali autenticnu ljubav, makar jednom u zivotu? I kakva je to ljubav, sta je po vama sto jednu ljubav cini neponovljivom? I u osecanju i u iskazivanju ili neiskazivanju?

Ili se ponavljate po sablonu svaki put, jer ne znate bolje? :lol:
 
Emotivni potencijal spram nekoga.
To moze da se prepozna.
E sad,da li je to samoobmana ili ne je ko pricha o kokoshki i jajetu.
U krajnjem to je individualn dozivljaj..chesto povezan sa sujetom i drugim stvarima...
 
Е, баш неће Синди него ја! :razz:

Мислим да је немогуће понављати се...јер су све љубави различите, и ми смо различити у њима, и волимо на другачији начин...

А свака љубав је аутентична...
 
svaki je covek autentican.zato je svaka ljubav autenticna.

ne postoji neiskazana ljubav.da bi se razvila prava ljubav, mora da postoji veza izmedju ljudi, ne samo vizuelna, nego duboka, istinska veza, u kojoj na neki neobjasnjiv nacin dopres do onog najboljeg sto covek u sebi ima. i zato ga zavolis.
ne verujem u fatalne ljubavi prema nekom koga si samo video.to nije ni zaljubljenost.zaludjenost mozda:wink:
 
Svaka je ljubav priča na svoj način...
Svaka je emocija autentična... I sa istom osobom ista emocija (ljubav) nikad nije ista...
Ljubav živi dok se kreće... kao i sve, valjda, što postoji u kosmosu...

Nešto ipak ostaje isto. Ali u zavisnosti sa kim sam, i menja se u nečemu, postaje nov... taj moj način davanja emocija... A i čovek se vremenom uči, menjaju mu se pogledi, varira u nekim stavovima (iako suština ostaje ista)...

Možda su autentične one prve ljubavi, prve veze na kojima se mnogo čemu naučimo. Kad čovek uđe u sve previše srcem, čisto, naivno, a sa iluzijama... Da, sigurno se to ponavlja i sa drugim ljubavima, ali meni je autentično jer se sve prvi put tako teatralno shvati... bar je u mom slučaju bilo tako...
Posle se neke stvari prihvataju normalno. Neke svađe drugačije rešavaju. Manje drame se unosi. Uključuje se i mozak... opet, to je samo moje iskustvo...
 
Ljubav je samo rec i nista vise,
ljubav se uvek isto cita i pise.
Ruka u ruci je vec nesto drugo
i sapat neznih reci uz kapi kise.
Ljubav je samo rec i nista vise,
ljubav je samo rec i nista vise.
Ponekad je samo pogled
uzrok bezbroj budnih noci.
Uzalud se nekad moli,
to je ljubav,to se voli.
I kad oci suze vlaze i nevesto kad se laze
ili kada telo gori,
to je ljubav,to se voli,
to je ljubav,to se voli,
to je ljubav,to se voli.
 
Ja se uopshte ne slazem sa tim da je svaka "ljubav" autentichna.
Ako si u vezi bio sa nekim pa posle sa nekim drugim uvek moze da se uporedi i vidi koja je bila"jacha"/autentichnija.
To shto je neko nekog vishe voleo ne znachi da ce ta veza i opstati ali isto tako ne znachi da vishe voli onog sa kojim je veza opstala.
Ljudi mnoge stvari vole da zovu"ljubav"jer im tako lepshe.
Vremenom se ljudima prioriteti menjaju,to stoji ali to je sasvim druga pricha.
 
:) sve smo napisale ljubav bez navodnika

i da, svalka je ljubav autenticna.neko ima jednu.neko dve.prokleti srecnici i vise.
ne, nismo mislile na zaljubljenosti od tri dana, napaljenosti od dva meseca i vodanja..od sumraka do svitanja:lol:
ljubav je..ljubav
 
Derer:
Ja se uopshte ne slazem sa tim da je svaka "ljubav" autentichna.
Ako si u vezi bio sa nekim pa posle sa nekim drugim uvek moze da se uporedi i vidi koja je bila"jacha"/autentichnija.
To shto je neko nekog vishe voleo ne znachi da ce ta veza i opstati ali isto tako ne znachi da vishe voli onog sa kojim je veza opstala.
Ljudi mnoge stvari vole da zovu"ljubav"jer im tako lepshe.
Vremenom se ljudima prioriteti menjaju,to stoji ali to je sasvim druga pricha.
lepo rečeno....i često nikada ne saznaju sta je ljubav... :roll:
 

Back
Top