od 11-tog decembra historija Balkana se mijenja.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Из извора блиских Влади Србије сазнајем да у понедељак у Београд долази делегација руске војске у својству саветника који треба да процене потребе наше ПВО и да сачине елаборат о набавци (под врло повољним условима) више система руске производње којим би било брањено небо Србије! :razz: :razz: :razz:

16bx6.gif
16bx6.gif
16bx6.gif
 
Мајмуне, да ли ти некад погледаш своје коментаре и да ли схваташ да они (осим личних напада на учеснике) не вреде ни "по' луле дувана"...
icon6.gif

Pa oni i treba da budu takvi..... ili o toj soluciji nisi razmisljao... :D Takodje ne razumem zasto se ti bunis oko toga kad upravo ti dajes takve komentare....
 
Gde si mito, mamina obrezana kito??? :)

Poslednji put kada sam te video, tata te vodio na utakmicu.......:)


Добро знаш да си од на двојице ТИ ОБРЕЗАН... сећаш се "оног " догађаја у Каиру... али пошто си крајње неталентован и некреативан и недуховит - онда ти једино остаје да мени приписујеш оно што сам ја теби ОДАВНО ЗАЛЕПИО...хехехе...
 
Pa oni i treba da budu takvi..... ili o toj soluciji nisi razmisljao... :D Takodje ne razumem zasto se ti bunis oko toga kad upravo ti dajes takve komentare....

Никада нисам видео ни један твој озбиљан ПОЛИТИЧКИ КОМЕНТАР, само се бекељиш и кезиш на друге учеснике.........
 
Ova politicka situacija mene ne dotice, tako da je suvisno da ja dajem neke ocene, prognoze, zelje.... kad ne mogu biti subjektivan. A od moje objektivnosti nemas nista, jer ces uvek me uvek zvati Civutin i slicno. Tako da.... nema svrhe.... Dao sam na temi o Trecem svetskom ratu recimo..... Radilo se o mojoj drzavi tako da sam i odgovarao tako.............
 
Ova politicka situacija mene ne dotice, tako da je suvisno da ja dajem neke ocene, prognoze, zelje.... kad ne mogu biti subjektivan. A od moje objektivnosti nemas nista, jer ces uvek me uvek zvati Civutin i slicno. Tako da.... nema svrhe.... Dao sam na temi o Trecem svetskom ratu recimo..... Radilo se o mojoj drzavi tako da sam i odgovarao tako.............

e064.gif


п.с. А извини, не разумем шта је ту увредљиво ако те назовем Чивутин??? Ако јесте, молим те, објасни ми зашто јер колико знам тај израз није увредљив??
 
Vidim, istorija se promenila kao i ovi patriJotski bezmozgovici.Stigli tenkovi, stigli Suhoji, stigao i Elipton.:lol::lol::lol:
Ne mogu da verujem da neko moze da bude takav idiot da pomisli kako bi 10 tenkova i par aviona promenilo situaciju.
A Srbija jeste izgubila rat na Kosovu.Potpuno povlacenje sa dela teritorije i kontrola iste od strane stranih trupa, ja bih to nazvao porazom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top