Problem oko particija

*P*A*B*L*O*:
:lol: Shta ce ovo nekome ?? Valjda ako ce neko imati problem postavice temu a zamena slova particije je machiji kashalj.... :lol:

Maciji kasalj kazes?
E pa kod mene nije bas...skinuo sam vistu i digao XP, a imao sam dvije particije jednu od 250GB(D) i jednu od 80GB(C) a sada imam nakon dizanja sistema jednu od 250GB(C) i jednu od 80GB(D) a odabro sam da mi instalira na manju particiju....

Nece da mi na ovaj nacin promjeni slova particijama kao ni preko BartPE-a(bootabilni CD s aplikacijama) zamjeni i kad ga restartujem sve se vrati na staro....


Sta da radim?

Ako uzmemo u obzir da na ovoj pariciji od 250GB imam 35GB podataka!
 
Skinuo sam Vistu i digao XP, a imao sam dvije particije jednu od 250GB(D) i jednu od 80GB(C) a sada imam nakon dizanja sistema jednu od 250GB(C) i jednu od 80GB(D) a odabro sam da mi instalira na manju particiju....

Nece da mi na ovaj nacin promjeni slova particijama kao ni preko BartPE-a(bootabilni CD s aplikacijama) zamjeni i kad ga restartujem sve se vrati na staro....


Sta da radim?

Ako uzmemo u obzir da na ovoj pariciji od 250GB imam 35GB podataka!
 
Da li si formatirao CEO disk? Mislim na particije.Jer ako nisi ne mozes tek tako da pregazis Vistu XP-om.Iz prostog razloga sto ti je VISTA "Default" a ona ti je koliko ja razumem instalirana na C disku.
P.S. Ovaj post je za OPERATIVNE SISTEME.
 
Offtopic

@korisnik2007a

Nemam obicaj da objasnjavam zasto je nesto uradjeno, ali da se uopste zna..

Korisnik je otvorio dvije teme u kojima se raspravlja isti proble, s tim da u jednoj temi daje rjesenja u linku a u drugoj trazi pomoc, da ne bi dolazilo do konfuzije jos vece, teme se spajaju jer imaju zajednicki cilj i naravno korisnik je jedan..
Na kraju, ovakav potez je uobicajen i potpuno prirodan za ovakvu vrstu tema na forumima..

Enf Offtopic
 

Back
Top