Sta da kupim ?

Pera zdera

Buduća legenda
Poruka
37.539
Interesuje me mob sledecih karakteristika : da mu baterija relativno dugo traje, da je prost meni, da je na srpskom jeziku, da ima blutut ili IC [svejedno], da ima bilo kakvu kameru [0.3 pa navise], da ima delova da se popravi ako mu nesto zafali i da je imalo kvalitetan. Opcije internet, mms, simbian i sl. me NEZANIMAJU. Sta mi preporucujete ?
 
Pa ja rekoh sto jeftinije a max 150 eura. Jel imas da preporucis neki jeftin model koji zadovoljava ove gore kriterijume koje sam naveo ? Rece mi drugar nocas da moze jeftino da se kupi Nokia 6230i i da je ona bas takav mob kakav meni treba !
 
Sheep:
SE k750 ili nokia n70
Puuuuuno prostiji meni je na Nokiji nego na SE k750. Imao sam ga u ruci i nije za mene. Sitna mu je tastatura a ja imam ruke ko lopate. Nokiju n70 ima sin i ni ona nije za mene. Skupa je, ima sve ali je meni to nepotrebno a i komplikovaniji mu je meni u odnosu na ostale nokije s obzirom sta sve ima. Nego, jel taj 6230i kosta nov ili polovan 110-130 eura ? ja sam cuo da je dosta jeftiniji [60-70 eura] !
 
6233!moj iskren savet!!!mada mozes da uzmes i 6234,ista masina(kad kazem ista,mislim potpuno ista),10-ak evra jeftinija,samo pazi da bude UNBRANDED ili anbrendovan(ovako se cita)!
nokia 6234 je flashovan za vodafon mrezu,pa ako hoces da koristis mms i internet,mora da bude anbrendovan(ovo ulazi u cenu,tj kao da se podrazumeva).ovo bukvalno znaci da se promeni softver,otkljuca telefon...nikakve hardverske dorade!!!znaci 6233 ili 6234!!!
pozz
 
mms i ostale zezalice me nezanimaju tako da cu verovatno sutra da pazarim onaj koji je jeftiniji i koji poseduje srpski meni. UNBRANDED ili anbrendovan(ovako se cita] neznam sta znaci. Koji je manje komplikovan taj cu da uzmem. Hvala svima na pomoci !
 
mms i ostale zezalice me nezanimaju tako da cu verovatno sutra da pazarim onaj koji je jeftiniji i koji poseduje srpski meni. UNBRANDED ili anbrendovan(ovako se cita] neznam sta znaci. Koji je manje komplikovan taj cu da uzmem. Hvala svima na pomoci !


kao sto sam rekao,nokia 6234 je fabricki zakljucan podesen za vodafon mrezu.ako ti telefon ne bude anbrendovan,neces moci da koristis internet i mms,imas drugaciji meni,i moze doci do pucanja softvera...znaci unbranded...:)
 

Back
Top