JESU LI POVREMENE ARITMIJE NORMALNE?PONEKAD,UMORAN BROJIM,KUCA 14 ZASTANE,I NASTAVI?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nenad In

Obećava
Poruka
71
Ja sam muzicar a pritom i radim i nekada se toliko premorim jer posle svirke legnem oko 5( ne uvek) i ustanem u 9 ,i od skoro sam primetio da imam povremene aritmije te kuca 20 pa zastane (muzicar pa mi je ritam u dobar :-) pa 5 pa malo zastane ,i kada se naspavam to se sredi. Naravno necu reci da me to ne brine pa ako ko zna nesto o tome bio bih mu zahvalan :)
 
To su ekstrasistole. Imam ih i ja ali mi je doktor posle pregleda (EKG i eho) rekao da je sa srcem sve u redu i da se one javljaju i kod zdravih osoba, zbog stresa. Takodje mi je rekao da ako ih budem imala svakodnevno, uradim holter.
Tako da tebi savetujem da odes kod kardiologa, ne mora da bude nista a moze da bude znak nekog srcanog oboljenja.
 
Probelm je jer ja stvarno jako malo spavam u poslednje vreme i stalno sam na putu ,i zbog firme i zbog muzike,i nije to sad svaki dan,ali posto sam evo vec danima premoren osecam evo vec par veceri kao sto sam gore naveo,i ne znam dali je nesto strasno ili ...
Ne bih da panicim,pokusacu da se naspavam par dana pa cu videti.
Svarno ne znam dali iko od vas ima slicnih problema ,mada kada mi se to desava nije da nisam uplasen,ako ko nesto zna o tome pisite!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top