TAJNI PASOŠ NEZAVISNE VOJVODINE

SargeBG

Aktivan član
Poruka
1.708
Thumb_001PASOSPicture%20001.jpg


Vojvođanski autonomaši su, u zasad nepoznatoj štampariji, odštampali pasoše Vojvodine kao samostalne države! Putne isprave dele u strogo internim krugovima, samo među onima za koje veruju da ih podržavaju sto odsto!

- Pasoš sa novim grbom i svim drugim oznakama više je nego jasan signal autonomaškog jezgra da im se žuri u ostvarenju konačnog cilja - proglašenja nezavisne Vojvodine - tvrdi dobro obavešteni izvor Kurira i objašnjava:

- Teško je sada reći gde im je centrala, jer svoja uporišta imaju u nekoliko političkih opcija na tlu Vojvodine. Time imaju višestruku korist. Otupljuju oštricu reagovanja, bilo države ili šire vojvođanske javnosti na pojedinca ili secesionističku grupicu. Državno reagovanje i javna osuda rada Županije 64 - bio im je više nego dobar primer da u daljem secesionističkom radu moraju biti mnogo lukaviji i delotvorniji... Prema do detalja razrađenom političkom scenariju, podršku autonomaškoj centrali moraju skoro svakodnevno da daju probrani vojvođanski politički lideri stalnim kukumakanjima o tobožnjoj ugroženosti "svoje" Vojvodine od strane moćne i nedodirljive Srbije! Oni osluškuju sva dešavanja oko sudbine Kosova, a dobro znaju da srpsko rukovodstvo u ovom trenutku ne obraća pažnju na njih. To im omogućuje nesmetanu pripremu za ono što žele da se dogodi.
izvor:kurir :shock:
 
pa ajde,nastavi,koliko mrzis beograd i sumadiju....?
zadnje sto je napisao je bilo u 8:35,ode nesrecnik,ako ne laze da je u londonu a dosao sa nekog salasa,paor pa lose,da riba wc u nekom indijskom restoranu...ako,barem ce tamo nego u celoj svojoj salasariji da vidi aerodrom,tramvaj,trolejbus,metro,zgrade od preko sto meteri,jelte,pa ondak stadioni od preko 20.000 gledalaca :D :D
 
Pa, ne vjerujem da ce to ici tako lako.
1) Prvo isti je narod.
Sad vi kazete, pa i Crnogorci su.
2) Kada odes da vozis bajs na Adi pa krenes ka Nebojsinoj kuli i sjednes na klupu... Sa druge strane je Vojvodina. Tesko je to bas podijeliti.
Onda vi kazete, pa i u Zvorniku Drina dijeli tako Srbiju i Bosnu.
3) Nije bilo rata i ne vjerujem da hoce.
 
HEBEHA:
Pa, ne vjerujem da ce to ici tako lako.
1) Prvo isti je narod.
Sad vi kazete, pa i Crnogorci su.
2) Kada odes da vozis bajs na Adi pa krenes ka Nebojsinoj kuli i sjednes na klupu... Sa druge strane je Vojvodina. Tesko je to bas podijeliti.
Onda vi kazete, pa i u Zvorniku Drina dijeli tako Srbiju i Bosnu.
3) Nije bilo rata i ne vjerujem da hoce.
2. па није баш тако... погледај карту... па ми Београђани смо се обезбедили;)
Најближа Војводина Србија је Панчево, а то је 18 км од БГД!
 
Ma sta imam da gledam kartu. Licno vozila bajs sa Ade do kalemegdana i sa ove strane mahala onima od preko puta. I to je geografski Vojvodina jer je sjeverno od Save i Dunava.

E, ali cak i najveci Radikalli vojvodjanski kazu "Bio sam u Srbiji" kad odu juzno.
Pa zar ovo nije Srbija?
Ma, jeeeste, nego, ono...
Oni su Srbi, to je Vojvodina, Valjevo je Srbija... Meni je to komicno.
 
pa za taj toalet papir je iz aviona vidljivo da ga nisu pravili nikakvi navodni separatisti ili autonomasi vec je potekao iz iste kuhinje kao i mnoga sranje u poslednjih 15 godina a ta kuhinjica se zove DB ili BIA ili neka od saradnickih podruznica i jos kaze "dele se u strogo internim krugovima " :lol: mislim treba biti tesko osakacena mozga i poverovati u ovakve budalastine pogotovo kada ih izdaje zvanicni bilten udbe Glas Javnosti ili Kurir znametitog vlasnika Radisava Rodica :mrgreen:
 
eрoс:
jeste u odnosu na tursku u svakom sluchaju
neka zhivi ko god u vojvodini - nebitno - zashto da vojvodjani budu zavisni od beograda i da se kapital iz vojvodine sliva u tu crnu rupu bez dna?

Kakvo glupo razmisljanje koje je posledica slepog verovanju tipovima kao sto je Kostres,Canak i slicni.Mislis i da Vojvodina bude nezavisna da ce se novac slivati narodu? Slivace se Kostresu i njegovima u dzepove a Kostres i njegovi loze idiote kao sto si ti da bi ostvarili iskljucivo svoje ciljeve i da bi iskljucivo oni ziveli bolje.
 
Ahahahahahah...pa u Vojvodini živi oko 70% Srba...znači većina...i od koga oni da se odvajaju..? :shock: :lol:

A i većina vojvođanskih Mađara i ostalih, bar koliko ih ja znam i poznajem, ovakvu ideju...znači samo ideju, smatraju za notornu glupost. :lol: :lol: :lol:

Interesantno je videti koji se nik-ovi ovde zalažu, odnosno podržavaju i pozdravljaju ovu besmislicu, hahahahaha... :mrgreen:
 
sho bi se reklo, lale imaju legitini autoritet da budu, rade, il' imaju prava da ako zhele naprave chak i kraljevinu sa madjarskim fashistima na onoj livadi , mogu da prevare svoje bliznje sunarodnike srbe, da imaju aids il' boginje, ono sha vishe voledu il' chemu su podlozhniji... dal' ta prava potichu od bozhije volje il' ne, ne znam, al da se javljaju u krajevima van granica prosvetljenje demokratije koja je konachno doshla u srbiju, krajevima koje se obichno na latinskom nazivaju in partibus infedelium....
 
Ha-Nocri:
Ma ko se odvaja bve?! Kao svaba tra-la-la. Ne odvaja se vec trazi autonomiju. Znate li vi da Vojvodina raspolaze sredstvima 6 puta manjim nego sto zaradi. Znaci 5/6 odlazi u Srbiju. Pa gde to ima. Samo u Iraku za vreme Sadama mozda.

Ne ODLAZI nego OSTAJE u Srbiji...tvoje zelje su jedno ali realnost je drugacija...Banat, Srem i Backa su jos uvek deo Srbije. Kad ne budu bile onda ce da ODLAZI...
nego, sta mislis, cijim parama je izgradjen Novi Sad? stvarno verujes da ste to "neki vi" sami uradili i jos da vam je preticalo da ODE u Srbiju?
...kako mi je drago sto nisam tvoj komsija jer kada bi tebi asfaltirali ulicu ti bi verovatno kopao i rukama i nogama da ne das za asfaltiranje moje ulice....
 
dmauka:
Ne ODLAZI nego OSTAJE u Srbiji...tvoje zelje su jedno ali realnost je drugacija...Banat, Srem i Backa su jos uvek deo Srbije. Kad ne budu bile onda ce da ODLAZI...
nego, sta mislis, cijim parama je izgradjen Novi Sad? stvarno verujes da ste to "neki vi" sami uradili i jos da vam je preticalo da ODE u Srbiju?
...kako mi je drago sto nisam tvoj komsija jer kada bi tebi asfaltirali ulicu ti bi verovatno kopao i rukama i nogama da ne das za asfaltiranje moje ulice....
Ej, ajde idi u Afriku. Tamo ce tvoje misljenje biti moderno.

To je kao da tebi neko uzima 5/6 tvoje plate. Umesto da se Vojvodina razvija SVOJIM parama, te pare bivaju odnesene. Naravno da je Vojvodina deo Srbije. Kakve to veze ima. Ali se u civilizovanim drzavama ovakva kradja ne moze zamisliti. Ako hocemo u EU to ce se morati srediti. A ti ako ne razumes zasto je autonomija dobra za celu Srbiju, onda imas problem.
 

Back
Top