Da li je to ljubav, seks ili nešta treće

RAC-BO-RAC

Početnik
Poruka
19
Jedan moj prijatelj mi se požalio da je uhvatio poruke na telefonu svoje supruge od ,,potencijalnog,, švalera sa kojim se, kako mu je ona rekla samo dopisivala,i slala ljubavne poruke zato što joj je bio simpatija i to joj je pričinjavalo zadovoljstvo. To je trajalo više od godinu dana dok nije slučajno otkriveno.Napominjem da je ona sa svojim suprugom živjela u skladnom braku više od 20 godina(sa svojom djecom) i da im je porodica izuzetno uspješna u svakom pogledu.Takođe je interesantno da joj je muž izuzetan potencijal u seksualnom pogledu i da joj tu nije moglo ništa faliti jer je omiljen i tražen u svakom društvu a naročito u ženskom.Da li neko ima objašnjenje za ovakav postupak ove ,,bludnice,, i da li je zabilježen slučaj sličan ovome? Smatrate li da je to normalno ili je možda traženje hljeba pro pogače?
 
sbyanbo:
Jedan moj prijatelj mi se požalio da je uhvatio poruke na telefonu svoje supruge od ,,potencijalnog,, švalera sa kojim se, kako mu je ona rekla samo dopisivala,i slala ljubavne poruke zato što joj je bio simpatija i to joj je pričinjavalo zadovoljstvo. To je trajalo više od godinu dana dok nije slučajno otkriveno.Napominjem da je ona sa svojim suprugom živjela u skladnom braku više od 20 godina(sa svojom djecom) i da im je porodica izuzetno uspješna u svakom pogledu.Takođe je interesantno da joj je muž izuzetan potencijal u seksualnom pogledu i da joj tu nije moglo ništa faliti jer je omiljen i tražen u svakom društvu a naročito u ženskom.Da li neko ima objašnjenje za ovakav postupak ove ,,bludnice,, i da li je zabilježen slučaj sličan ovome? Smatrate li da je to normalno ili je možda traženje hljeba pro pogače?

Ne bih da gatam, ali samo da podvucem ono sto mi je smesno.
Kako znas kakav je ko ljubavnik? Ponasanje u drustvu? Popularnost medju zenama (sa kojima verujem nije imao seks, ako je brak skladan)?
Da nisi subjektivan?
 
sbyanbo:
Jedan moj prijatelj mi se požalio da je uhvatio poruke na telefonu svoje supruge od ,,potencijalnog,, švalera sa kojim se, kako mu je ona rekla samo dopisivala,i slala ljubavne poruke zato što joj je bio simpatija i to joj je pričinjavalo zadovoljstvo. To je trajalo više od godinu dana dok nije slučajno otkriveno.Napominjem da je ona sa svojim suprugom živjela u skladnom braku više od 20 godina(sa svojom djecom) i da im je porodica izuzetno uspješna u svakom pogledu.Takođe je interesantno da joj je muž izuzetan potencijal u seksualnom pogledu i da joj tu nije moglo ništa faliti jer je omiljen i tražen u svakom društvu a naročito u ženskom.Da li neko ima objašnjenje za ovakav postupak ove ,,bludnice,, i da li je zabilježen slučaj sličan ovome? Smatrate li da je to normalno ili je možda traženje hljeba pro pogače?
pricas o svom prijatelju kao da ste pedercine najgore..muz joj ima izuzetan sexualni potencijal...a mozda mu ti karas zenu pa se vadis na trece lice
 
Jedan moj prijatelj mi se požalio da je uhvatio poruke na telefonu svoje supruge od ,,potencijalnog,, švalera sa kojim se, kako mu je ona rekla samo dopisivala,i slala ljubavne poruke zato što joj je bio simpatija i to joj je pričinjavalo zadovoljstvo.

Ma, retko koji mushkarac ce takvu tajnu da otkrije nekome.

To je trajalo više od godinu dana dok nije slučajno otkriveno.Napominjem da je ona sa svojim suprugom živjela u skladnom braku više od 20 godina(sa svojom djecom) i da im je porodica izuzetno uspješna u svakom pogledu.


Otkud ti znash da im je bio skladan brak? Jedno je ono shto se vidi, drugo je ono shto se ne vidi, a trece je interpretacija jednog od uchesnika tog braka u vezi istog. A i, brate, 20 godina ... shto je mnogo, mnogo je ... inache, ovo je fora vas mushkaraca - Pa i meso kad jedesh svaki dan - dosadi.

Takođe je interesantno da joj je muž izuzetan potencijal u seksualnom pogledu i da joj tu nije moglo ništa faliti jer je omiljen i tražen u svakom društvu a naročito u ženskom.Da li neko ima objašnjenje za ovakav postupak ove ,,bludnice,, i da li je zabilježen slučaj sličan ovome? Smatrate li da je to normalno ili je možda traženje hljeba pro pogače?

E sad, nisi im ti drzao svecu. A i to shto je omiljen u zenskom drushtvu moze da napravi problem u vezi, pa nije ta njegova zena slepa .. i sad, chuj, bludnica .. haha ... izuchila je zanat pored muza, garant. Slushaj, posle 20 + godina braka - svashta je normalno :)
 
sbyanbo:
Jedan moj prijatelj mi se požalio da je uhvatio poruke na telefonu svoje supruge od ,,potencijalnog,, švalera sa kojim se, kako mu je ona rekla samo dopisivala,i slala ljubavne poruke zato što joj je bio simpatija i to joj je pričinjavalo zadovoljstvo. To je trajalo više od godinu dana dok nije slučajno otkriveno.Napominjem da je ona sa svojim suprugom živjela u skladnom braku više od 20 godina(sa svojom djecom) i da im je porodica izuzetno uspješna u svakom pogledu.Takođe je interesantno da joj je muž izuzetan potencijal u seksualnom pogledu i da joj tu nije moglo ništa faliti jer je omiljen i tražen u svakom društvu a naročito u ženskom.Da li neko ima objašnjenje za ovakav postupak ove ,,bludnice,, i da li je zabilježen slučaj sličan ovome? Smatrate li da je to normalno ili je možda traženje hljeba pro pogače?
Ti si bas blizak sa tim drugom?
 
sbyanbo:
Jedan moj prijatelj mi se požalio da je uhvatio poruke na telefonu svoje supruge od ,,potencijalnog,, švalera sa kojim se, kako mu je ona rekla samo dopisivala,i slala ljubavne poruke zato što joj je bio simpatija i to joj je pričinjavalo zadovoljstvo. To je trajalo više od godinu dana dok nije slučajno otkriveno.Napominjem da je ona sa svojim suprugom živjela u skladnom braku više od 20 godina(sa svojom djecom) i da im je porodica izuzetno uspješna u svakom pogledu.Takođe je interesantno da joj je muž izuzetan potencijal u seksualnom pogledu i da joj tu nije moglo ništa faliti jer je omiljen i tražen u svakom društvu a naročito u ženskom.Da li neko ima objašnjenje za ovakav postupak ove ,,bludnice,, i da li je zabilježen slučaj sličan ovome? Smatrate li da je to normalno ili je možda traženje hljeba pro pogače?


verovatno tu ima josh neshto... njoj je sigurno josh neshto falilo chim se odluchila za prevaru... taj chovek joj je davao neshto shto njen muz nije... ne mora biti samo sex u pitanju...i sitnice mogu dovesti do srece...

a iz svog iskustva znam da je zabranjeno voce najsladje (iako se nikada nisam odluchila za prevaru...)
 
.Da li neko ima objašnjenje za ovakav postupak ove ,,bludnice,, i da li je zabilježen slučaj sličan ovome? Smatrate li da je to normalno

Ево, мало сам копала по интеренту и енциклопедијама и дошла до сазнања да ЈЕСТЕ једном забележен сличан случај блудничења. Било је то 1663. године, а преки суд, градски оци и комплетан комшилук једногласно су утврдили да тако нешто једноставно није нормално, те да се дотична блудница прво каменује, а заптим спали на градском тргу.

Предочи јој овај случај, па ако јој још једном падне на памет да блудничи на сличан начин - нека јој је Бог у помоћи!
 
i da li je zabilježen slučaj sličan ovome?
ne! ovo je slucaj za zonu sumraka
ili neki drugi SF magazin
vrlo neuobicajen slucaj
nezabelezen u analima medjuljudskih odnosa

opet slicna tema.
vatanje poruka.
svi se vole, svi skladni, svi omiljeni, svi potencijali,sve idealno,kakav americki film,kakav ljubavni vikend roman! to su trichice i kuchinice naspram savrsenstva u kome ordiniraju
a svi se smsiraju
traze ljudi malo izazova
dosadna ta savrsena atmosfera
mnogo dosadna
mene zanima kako postizete to savrsenstvo u svakom pogledu
ja evo nesavrsena za sta god da se uvatim i na sta god mi padne oko
i nemam nikoga da mi posalje ni pp, a kamoli lascivni sms
to je zbog toga jel da?
 

Back
Top