karijera ili porodica

taja:
porodica i karijera

uzela si mi rec iz usta...

Samo da dodam... Sta ce ti karijera ako nemas porodicu ili ikoga ko bi video velike koristi od toga (ako izuzmes sebe, ali ne moras ti graditi veliku karijeru za samacki zivot)... A i sta ce ti porodica ako ne mozes da je prehranis? ...

Dakle, oba, zajedno i podjednako!
 
Pre neki dan sam pricala sa jednim psihologom, koja mi je rekla da bi trebalo da se vratimo sustini naseg postojanja, a to jeste produzenje i opstanak vrste. Dakle, nema dileme, PORODICA!
Uostalom, nismo mi tako daleko iznad (ispred) ostalih zivotinja, kako, ovako uobrazeni, cesto mislimo da jesmo. E, sad, ako mozete da zamislite istu ovakvu debatu na temu - karijera ili porodica medju, npr. slonovima, majmunima i ostalima, super!
Postoji veliki ponor izmedju nahraniti porodicu i nahraniti nezajazljivu ambiciju. Za ovo prvo, nije potrebno mnogo, za ovo drugo, nikad i nista nije dovoljno.
 
Dijica:
Pre neki dan sam pricala sa jednim psihologom, koja mi je rekla da bi trebalo da se vratimo sustini naseg postojanja, a to jeste produzenje i opstanak vrste. Dakle, nema dileme, PORODICA!
Uostalom, nismo mi tako daleko iznad (ispred) ostalih zivotinja, kako, ovako uobrazeni, cesto mislimo da jesmo. E, sad, ako mozete da zamislite istu ovakvu debatu na temu - karijera ili porodica medju, npr. slonovima, majmunima i ostalima, super!
Postoji veliki ponor izmedju nahraniti porodicu i nahraniti nezajazljivu ambiciju. Za ovo prvo, nije potrebno mnogo, za ovo drugo, nikad i nista nije dovoljno.

Vrlo dobar, odlican, 5- :D
 
ene dr je ranije postovala svuqda...shta li je nateralo da se povuche u mrachne dubine zdravlja??...ih i inkognito on je supermoderator...uuuu da sse najezhish...e shta je sa svim tim ultra modovima?...rasta lilu su bili redovni al su poklekli...mada mislim da se druzhe meni to lichi na sektu!!

e ko stavi karijeru ispred bilo chega taj je luuuud...kod mene na poslu puno takijeh...i to zhena !!!...
 

Back
Top