Hrana - Food - Slasni zalogaji ...

duskas

Primećen član
Poruka
849
U poslednje vreme kad posetim neki restoran obavezno "škljocnem" tanjir, to su ujedno i jedini momenti kada umesto aparata koristim telefon, nekad me sramota da fotografišem...
Ima naravno dosta ovakvih fotografija pa eto hoću da ih podelim s vama a isto tako i svaka vaša je dobrodošla

Pa Živeli !
 
hrana07bj0.jpg


ne znam šta bi reklo udruženje za zaštitu životinja, al' znam kako bi prosečan čovek reagovao na ovaj prizor...
 
brunokonti:
mmmmmmmm...hvala bruno za te batake i to,ali mi se ova slika(i ono shto je na njoj) vishe svidja :D
aaaaaaaaaaaa bruno,pa na ovoj srednjoj je roshtilj...aaaaaaaaa....joj...ne valja ti ova tema dushka...ovde samo da dodjes i da ogladnish :P

a ovaj..to shto se tiche tih kila i tako to...ja nemam vishka...pre ce biti da imam manjka..ali ja jedem,i jedem..i ne znaaam ja kako se ne gojim...al' meni je ovako lepo...sa mojih 45 :lol: :D
a imam drugaricu koja stalno hoce da mrshavi...pa kao ne jede,na dijeti,i onda posle dva dana prestane..nema volje...vishe voli hranu :lol: (zna dushan o kome pricham,o sandri)
 

Back
Top