UVECANJE GRUDI preko estetske hirurgije POMOZITE!!!

H

hitno

Gost
Molim sve one koje su nekad ugradile silikone da mi kazu nesto o svojim iskustvima, i to sto hitnije!!!! Problem je i nalazenja ordinacija koje se time bave jer preko 988 ni jedan telefon nisu mogli da mi daju , cak ni za Galatheu, a rekli su mi da je Medical Centar i dr. Milan Radivojevic najbolji ALI NE MOGU DA NADJEM NJIHOV NI TELEFON NI SAJT!!! Molim vas pomozite HVALA
 
hitno:
Molim sve one koje su nekad ugradile silikone da mi kazu nesto o svojim iskustvima, i to sto hitnije!!!! Problem je i nalazenja ordinacija koje se time bave jer preko 988 ni jedan telefon nisu mogli da mi daju , cak ni za Galatheu, a rekli su mi da je Medical Centar i dr. Milan Radivojevic najbolji ALI NE MOGU DA NADJEM NJIHOV NI TELEFON NI SAJT!!! Molim vas pomozite HVALA

Na zalost nemam savet, ni broj ... vec pitanje zasto to hoces?
 
hitno:
Molim sve one koje su nekad ugradile silikone da mi kazu nesto o svojim iskustvima, i to sto hitnije!!!! Problem je i nalazenja ordinacija koje se time bave jer preko 988 ni jedan telefon nisu mogli da mi daju , cak ni za Galatheu, a rekli su mi da je Medical Centar i dr. Milan Radivojevic najbolji ALI NE MOGU DA NADJEM NJIHOV NI TELEFON NI SAJT!!! Molim vas pomozite HVALA

MEDICAL Centar, Mije Kovacevica br.10a, kod Bogoslovije, ne znam broj tel. probaj preko 988
Btw. oni stvarno jesu najbolji
 
hitno:
Molim sve one koje su nekad ugradile silikone da mi kazu nesto o svojim iskustvima, i to sto hitnije!!!! Problem je i nalazenja ordinacija koje se <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=time&v=55">time</a> bave jer preko 988 ni jedan telefon nisu mogli da mi daju , cak ni za Galatheu, a rekli su mi da je <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=Medical&v=55">Medical</a> Centar i dr. Milan Radivojevic najbolji ALI NE MOGU DA NADJEM NJIHOV NI TELEFON NI SAJT!!! Molim vas pomozite HVALA
A da neke kreme?
 
Hvala puno svima, pogotovo devojci koja mi je dala adresu Medical centra.Inace pod temom Zdravlje nema nista o ovome...ja sam inace iz BG tako da me pretezno zanimaju ovdasnje klinike, ali hvala i vama...zamolila bih devojku koja mi je dala adresu da mi kaze nesto o svom iskustvu, jer ja treba to da uradim za kojih 10-15 dana, pre dva dana sam bila (po prvi put u ma kojoj klinici tog tipa) u klinici Galathea i stvarno je covek bio i vise nego ljubazan i on sam me je posavetovao da se sto vise raspitam pa tek onda...ja inace kako on kaze imam "tubularne dojke" tako da rez mora da mi bude ne ispod pazuha vec na bradavici i pri dnu i kako je on rekao nece biti nesto idealne (sto me je inace jezivo oneraspolozilo, mislim kad se vec daju tolike pare...) tako da te stvarno molim da mi ispricas nesto o svom iskustvu - gde si radila, kad, koliko si platila, jesi li zadovoljna, kako se sad osecas, kako je reagovala okolina, kome si sve rekla...I HVALA TI UNAPRED!!!
 
CINDY.:
hitno:
Molim sve one koje su nekad ugradile silikone da mi kazu nesto o svojim iskustvima, i to sto hitnije!!!! Problem je i nalazenja ordinacija koje se time bave jer preko 988 ni jedan telefon nisu mogli da mi daju , cak ni za Galatheu, a rekli su mi da je Medical Centar i dr. Milan Radivojevic najbolji ALI NE MOGU DA NADJEM NJIHOV NI TELEFON NI SAJT!!! Molim vas pomozite HVALA

MEDICAL Centar, Mije Kovacevica br.10a, kod Bogoslovije, ne znam broj tel. probaj preko 988
Btw. oni stvarno jesu najbolji

tel: 768473
 
Срећа па си ти ту да поправиш просек....:roll:

Pa jesam, pravo da ti kazem, pod noz bih isla samo zbog "ne daj boze" slucaja. Ovako, kakavo god da je mi telo bicu zadovoljna. Mislim sama ta pomisao da stavis starno telo u grudi, sa kojih takodje dojis dete je, po meni, jako cudna.
Mislim, da se ne shvatim pogresno, jesam ja za mnoge te estetske zahteve, ali nikako nisam za hirurgiju, ima mnogo drugih nacina da se naparave grupi lepe, ali bas silikoni...:dash:
 
Pa jesam, pravo da ti kazem, pod noz bih isla samo zbog "ne daj boze" slucaja. Ovako, kakavo god da je mi telo bicu zadovoljna. Mislim sama ta pomisao da stavis starno telo u grudi, sa kojih takodje dojis dete je, po meni, jako cudna.
Mislim, da se ne shvatim pogresno, jesam ja za mnoge te estetske zahteve, ali nikako nisam za hirurgiju, ima mnogo drugih nacina da se naparave grupi lepe, ali bas silikoni...:dash:

И сви који не мисле као ти су, логично, ненормални, пошто си ти, јелте, репер нормалности на свету и сви по теби треба да се мере?
 
Meni je to potpuno bezvezno.
Mislim da grudi nemaju nikakav uticaj na zaljubljivanje muškarca u ženu, jer ako djevojka ima male grudi i muškarac je zaljubljen u nju onda je to "viša" ljubav od one čije zaljubljivanje između ostalog zavisi i od grudi,zadnjice.

Upravo tako. U mom slucaju one su malte ne na zadnjem mestu.
 
И сви који не мисле као ти су, логично, ненормални, пошто си ти, јелте, репер нормалности на свету и сви по теби треба да се мере?

Sto se ti svadjas sa mnom? I sto da se svi ne mere po meni, ja sam primer kako treba da izgeda jedna devojka i kako da se ponasa. Ti da me znas sigurno bi tako mislila...
 

Back
Top