Problemi sa instalacijom Pinnacle MediaCenter Software-a na Windows 2000
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Problemi sa instalacijom Pinnacle MediaCenter Software-a na Windows 2000

Zainteresovan član KUATO (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Question Problemi sa instalacijom Pinnacle MediaCenter Software-a na Windows 2000

Iako vecina programa koji rade pod Windows-om XP rade i pod Windows-om 2000, jer ova dva operativna sistema imaju isti kernel i XP je nastao iz 2000, samo je malo nasminkan, meni nikako nece da proradi softver za gledanje TV-a. Naime, kupio sam Pinnacle PCTV 110i TV/FM karticu i hteo sam da instaliram software koji ide uz nju, ali instalacija me je izbacila i prijavila da ovaj program (Pinnacle MediaCenter ver. 3.4A) ne moze da se instalira ni na jednom drugom operativnom sistemu osim na Windows XP i Media Centru. Posto sam na kompjuteru instalirao Windows 2000 SP4, koji mi radi savrseno i zbog mnogih prednosti koji nudi ovaj sistem, ne zelim da prelazim ni nakakav XP (probao sam) ili Vistu.
    Pitanje: Da li neko zna kako da se prevazidje ovaj problem, tj. da se zavara instalacioni program i da se Windows 2000 u njemu prijavljuje kao Windows XP (verovatno promena u registry bazi) ili da se nabavi neki pach za premoscavanje ovog problema i normalnu instalaciju ovog programa pod Windowsom 2000?
    Zahvalan sam svakome ko mi da i najmanju ideju
    KUATO

Obećava
    Učlanjen
    26.08.2007.
    My life is not so good! :( But sometimes is very good! :D
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Problemi sa instalacijom Pinnacle MediaCenter Software-a na Windows 2000

Početnik
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Problemi sa instalacijom Pinnacle MediaCenter Software-a na Windows 2000

I ja imam slican problem,skinula sam sa neta DScaler pa jedino tako gledam TV mada nisam zadovoljna sa slikom Pinnacle TV karticom, predhodna mi je bila Asusova TV i bila je odlicna.Pinnacle je mnogo komplikovan softver.Ako neko iz iskustva zna da barata sa tom karticom molim vas neka da neko uputstvo!

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

Pinnacle PCTV 110i TV/FM je na žalost dizajniran samo za Xp i Vistu , i ako misliš da ga koristiš moraćeš jednostavno da pređeš na Windows Xp. To je to.

Početnik
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Windows XP a koji je servis pak?Hitno mi treba odgovor jer ovih dana obaram sistem jos i to da probam mada mislim da mi je slot ostecen ili deli magistralu sa jos necim.Preko DScalera gledam TV ali slika podrhtava i mutna je ima snega a kablovska mi je prikcena tako da imam vise problema hardverski i softverski.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sta drugo reci sem
    Windows XP SP2

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

Na sajtu nije decidno napisano koji xp , pretpostavljavam da je svejedno , ali ako radiš svežu instalaciju onda je radi svakako sa windows xp sp2.

Slične teme

1. windows 2000
    Autor BREKI u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.02.2008., 16:00
  2. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 17.01.2008., 13:41
  3. mali problem sa instalacijom Windows XP
    Autor d&d u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 27.06.2007., 18:03
  4. Problemi sa Instalacijom Viste
    Autor McRori u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 27.05.2007., 19:12
  5. SHARP TM100 - utisci, problemi, software?
    Autor Prika u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 29.05.2005., 20:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •