Ако не може СПЦ ВЛАДИКА нећу ни ја!!!!

Ако не може СПС ВЛАДИКА нећу ни ја!?

  • Док је Мила,Свете,Филипа и др. НЕЋУ ДОЛЕ!

  • Ма мени не смета.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
Не видех да ли има овде тема која се бави овом тематиком.
Придружи се акцији!
Ако не може СРПСКИ ВЛАДИКА нећу ни ја.
Нећу у Црну гору!!!
Што му не забранише пре годишњих одмора нега сада?
Ма ни овако ко иде доле док је Мило и екипа доле?Само ко мора!!
АКО НЕ МОЖЕ СРЦ ВЛАДИКА НЕЋУ НИ ЈА!?
Ко нам свађа ока два у глави?
Коју руку више волиш леву или десну?
Српски народ на искушењу,прекид братске љубави по рецепту НДХ!
Раселити 1/3,убити 1/3,покатоличити 1/3,ово му дође нешто слично.
Ако сам претерао одмах да ме обесе,а нарочито млохави који нешто је нешто обећао( заједничку државу са Црном гором,да не буде тако и на КиМ?)
 
Ретко да могу нешто позитивно да кажем за вељу али овај потез му је позитиван,
само да му то не уђе у крв....јер постоји ризик много се пустио у промет да се увуче народу или су ово старе везе и прошлих времена...
 
crnabanijayx2.jpg
 
Pa šta?:
Не видех да ли има овде тема која се бави овом тематиком.
Придружи се акцији!
Ако не може СРПСКИ ВЛАДИКА нећу ни ја.
Нећу у Црну гору!!!
Што му не забранише пре годишњих одмора нега сада?
Ма ни овако ко иде доле док је Мило и екипа доле?Само ко мора!!
АКО НЕ МОЖЕ СРЦ ВЛАДИКА НЕЋУ НИ ЈА!?
Ко нам свађа ока два у глави?
Коју руку више волиш леву или десну?
Српски народ на искушењу,прекид братске љубави по рецепту НДХ!
Раселити 1/3,убити 1/3,покатоличити 1/3,ово му дође нешто слично.
Ако сам претерао одмах да ме обесе,а нарочито млохави који нешто је нешто обећао( заједничку државу са Црном гором,да не буде тако и на КиМ?)
Brate Srbine!Moraš da shvatiš da Đetići(ili bar većina,ali VEĆINA)tvrde da nisu Srbi!I to ti je tako,sviđalo se to tebi ili meni ili bilo kome.To je tako,SHVATI!I ne samo što to tvrde,nego sada imaju i drugu crkvu,jezik,istoriju......Ali jbg to je tako!!
Prema tome,pusti ih....
 
Pa šta?:
Не видех да ли има овде тема која се бави овом тематиком.
Придружи се акцији!
Ако не може СРПСКИ ВЛАДИКА нећу ни ја.
Нећу у Црну гору!!!
Што му не забранише пре годишњих одмора нега сада?
Ма ни овако ко иде доле док је Мило и екипа доле?Само ко мора!!
АКО НЕ МОЖЕ СРЦ ВЛАДИКА НЕЋУ НИ ЈА!?
Ко нам свађа ока два у глави?
Коју руку више волиш леву или десну?
Српски народ на искушењу,прекид братске љубави по рецепту НДХ!
Раселити 1/3,убити 1/3,покатоличити 1/3,ово му дође нешто слично.
Ако сам претерао одмах да ме обесе,а нарочито млохави који нешто је нешто обећао( заједничку државу са Црном гором,да не буде тако и на КиМ?)
meni ne smeta
al necu da idem 8)
 
DŽELAT:
Brate Srbine!Moraš da shvatiš da Đetići(ili bar većina,ali VEĆINA)tvrde da nisu Srbi!I to ti je tako,sviđalo se to tebi ili meni ili bilo kome.To je tako,SHVATI!I ne samo što to tvrde,nego sada imaju i drugu crkvu,jezik,istoriju......Ali jbg to je tako!!
Prema tome,pusti ih....

Ако мислиш на оне са севера онда грешиш,ма да ...
Када снајка заврши са њима брат Ђуро ће опет бити са нама,
а бивши велики брат Мило или мустафа како год да промени име иде са зетом али не Зетом реком или ФК него зето оним што се купује на киоску а није новина,
то јест не излази му из уста он њему из педу.
 
DŽELAT:
Brate Srbine!Moraš da shvatiš da Đetići(ili bar većina,ali VEĆINA)tvrde da nisu Srbi!I to ti je tako,sviđalo se to tebi ili meni ili bilo kome.To je tako,SHVATI!I ne samo što to tvrde,nego sada imaju i drugu crkvu,jezik,istoriju......Ali jbg to je tako!!
Prema tome,pusti ih....


jeste, većina šiptara. zahvaljujući njima su i dobili nezavisnu Crnu Baniju!
 
crow:
meni ne smeta
al necu da idem 8)

Лепо речено,и то осликава комплет ситуацију у ЦГ,а и хагу,
па легију не траже у хагу а ВЛАДИКА им је на тералици...
чиме их је српски "патриота" легија задужио да га нетраже?
можда зато што се из вучије коже пресвукао у јагње..освалда!
А СПЦ ВЛАДИКА им је најподеснији да једним кукавичким актом покрену решење два питања,проблем аутокефалности црногорилске цркве и свакојаке мржње и сукоба и подела међу нама.
 
Njegovom preosvestenstvu Filaretu MORAJU dozvoliti pristup dijelu eparhije u opstini Pljevlja, ali to uslovljavati ostavkom vlade CG malo je degutantno, ma koliko ta vlada bila kriminogena...Ipak je to vlada druge drzave...Neka Djetici sa Bosnjacima i Albancima upravljaju njome, dok im bijeli orao ne pocrni...Nakon toga ce gospodar biti neko malo istocnije...Docice iz Tirane...Javlja mi se...
 
Varahilo:
jeste, većina šiptara. zahvaljujući njima su i dobili nezavisnu Crnu Baniju!

Па ту је милу помогао зет то је онај што се купује на киоску а није новина да се са њом брише...свето м. се ту прикључио као велики домољуб,а вујанић и др.копије и клонови и да не причам.
 
Varahilo:
ako je to sve što ti i eremita imate da zamerite onda stvarno..... možda nije slučajno napisano .
slovne namerne ili nenamerne greške se dogadjaju, tema je ipak odlična :) .

Е па волим више да џускам са вама на форуму него да возим мотор по прерији...
Штета што ће бити лепших дана од краја недеље,добро ту је и утакмица вероватно ће доћи и млоха са каМарилом па ће свако ко дође моћи да псује ПЕСНИКЕ И ТЕРАЗИСКЕ ЦРНОГОРЦЕ и неспособне политичаре са дорћола који су узели за презиме име свога села,каква МА ФИЈА!~
 
Pa šta?:
Па ту је милу помогао зет то је онај што се купује на киоску а није новина да се са њом брише...свето м. се ту прикључио као велики домољуб,а вујанић и др.копије и клонови и да не причам.


Milo, Vujanović , Veskobar vlasnik SV Stefana .....
ma oni su toliko ljudi, cigareta i droge prodali da ..... ....
Milu više niko na svetu ništa ni ne može, toliko novca ima.
 
analiticar:
Njegovom preosvestenstvu Filaretu MORAJU dozvoliti pristup dijelu eparhije u opstini Pljevlja, ali to uslovljavati ostavkom vlade CG malo je degutantno, ma koliko ta vlada bila kriminogena...Ipak je to vlada druge drzave...Neka Djetici sa Bosnjacima i Albancima upravljaju njome, dok im bijeli orao ne pocrni...Nakon toga ce gospodar biti neko malo istocnije...Docice iz Tirane...Javlja mi se...

видећемо.
 
Varahilo:
Milo, Vujanović , Veskobar vlasnik SV Stefana .....
ma oni su toliko ljudi, cigareta i droge prodali da ..... ....
Milu više niko na svetu ništa ni ne može, toliko novca ima.

Ма какви ово су му последњи трзаји...КРИК БЕСНОГ ПИЛЕТА(ово пилета је јасно ономе које могао великог вођу да види без мајце,у јуначке груди)ма он пуши последње залихе онога што се купује на киоску а не служи да се са њима брише ...
Наградно питање:
Ко је дући требао да, да 1 тону коканиђе за мученог стамболића,
и зашто недостају обе шаке покојника,коме требају,зашто и где су?
Коме је у цг сметао стамболић?
 
Pa šta?:
Е па волим више да џускам са вама на форуму него да возим мотор по прерији...
Штета што ће бити лепших дана од краја недеље,добро ту је и утакмица вероватно ће доћи и млоха са каМарилом па ће свако ко дође моћи да псује ПЕСНИКЕ И ТЕРАЗИСКЕ ЦРНОГОРЦЕ и неспособне политичаре са дорћола који су узели за презиме име свога села,каква МА ФИЈА!~


allthumbsupdq8.jpg
 

Back
Top