Miličić ..ebe kevu sudijama

Snimi ovo:
Podforum: Zanimljivi sajtovi!

'Ajde i da zanemarim termin zanimljivi (100 ljudi, 100 cudi), ali sajtovi !!!

Verujem da je minimum 100 puta www.youtube.com pomenut kao zanimljiv sajt, i zna se sta je sadrzaj tog sajta, ali zamisli sad kad bi se za svaki video klip koji neko smatra zanimljivim otvarala nova tema....e meni se dopada ovaj klip-nova tema,,,, ma jok, Peri se vise svidja onaj klip-tras nova tema.....kapiras?

Evo ti jos upecatljiviji primer:
Zamisli mene koja "ordiniram" po svim postojecim medicinskim forumima i sajtovima i kao dodjem ovde i tresnem link kao temi koja se bavi bolestima gornjeg GIT-a, pa posle nekog vremena bacim link ka temi o bolestima stitaste zlezde...itd...eto meni je to interesantna tema, imam cak i link ka njoj (mos' misliti) i sve je to dovoljan razlog da svaki put otvorim novu temu na podforumu Zanimljivi sajtovi?! Kapiras sada?

Valjda umes da razlikujes sta je sajt, a sta su razliciti delovi sadrzaja nekog sajta, u sta upravo spada ovaj tvoj link !!!

A teme tipa Rebelde (budi bog s nama) sa sve anketom :lol: , Zvezde granda kao i stotinu drugih tema (a da ne pominjem sadrzaj istih) koje nemaju veze s mozgom, a kamoli sa pojmom sajt su sasvim dovoljan razlog da se ceo podforum zvekne u trash, ili makar preimenuje u "Sta god vam padne na pamet" !

 
Dobro, ovo jeste TEMA, a ne sajt. Ja dobro znam razliku, pošto sam urednik internet novina :
http://www.global-report.com/cs/?l=sr

Samo mi kaži GDE ovaj link pripada ? U koji podforum ? Meni se činilo, da najpre pripada ovde....
A tema je TOP, po statistici najposećenija na mom sajtu.

Usput, ako te ne mrzi, pogledaj moje novine. Imaš sve vesti na jednom mestu, i malo zabave...
Još se nismo skroz zaukali, ali biće uskoro...

Pozdrav
 
Jel' te to uhvatila apstinencijalna kriza? Idi smrci nesto, ako nemas kintu baci se na brasno, secer, andole, ma zabodi se u neku cvecaru i smrci cvece.

I batali taj profajling, em ti ne ide od ruke, em ce ti neko kao npr. ja reci da si mnoooogo tupav.
Sta ces, nisi ti kriv :( .
 
Ivanana:
Jel' te to uhvatila apstinencijalna kriza? Idi smrci nesto, ako nemas kintu baci se na brasno, secer, andole, ma zabodi se u neku cvecaru i smrci cvece.

I batali taj profajling, em ti ne ide od ruke, em ce ti neko kao npr. ja reci da si mnoooogo tupav.
Sta ces, nisi ti kriv :( .
Pa vidi se ko je tupav
samo otvaras neke GLUPE teme da ti pomognu.
A i nisi cula za youtube.

Mozes samo da mi............
Fukso jedna
Glupa
 

Back
Top