POLUPEDER

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

elemir-banat

Obećava
Poruka
78
kita u zensko dupe vuce ka pederastiji
za muskarce: Volite li sex u guzu sa devojkama i da li posle zagledate muske bulje?
za devojke: zasto ste ljubomorne kada vasi partneri zagledaju druge ribe?
 
Ljubomorna... hm... ne bih to nazvala tako... neka ih gleda kad je sam... ako to cini u mom prisustvu znaci da me ne postuje.
Ja u njegovom prisustvu ne odmeravam tipove, jer on to ne bi podneo, pa molim lepo... ja tebe postujem - onda i ti mene...
 
океј ... по том твом идиотском прорачуну комплет мушка популација форума су полупедери (рачунајући и мене) ... па ништа ... ај да те гузимо
 
elemir-banat:
draga gossca pa tvoj muskarac te u sustini i ne poznaje dovoljno..cim u vezi ima ljubomore,znaci da je i sex los...nego da te pitam..da li si probala sa muzem sex u guzu
Dragi Elemirac, mislim da te je moj slucaj veoma zainteresovao... pa sta da ti kazem... tu smo na 5 minuta (autom) pa skokni da se objasnimo :lol: ... hehehhe - ovo se gossca nasalila :wink:

Ako u vezi ima ljubomore - znaci da je sex los... veoma zanimljiv zakljucak. Veruj da ozbiljno razmisljam sad o tome. Nikad to ne bih tako povezala.
Sad me zanima zasto mislis da je to pravilo tacno?
 
inspirion:
ja ne trpam u guzu tako da ne spadam u taj deo foruma, koji je sumnjiv elemiru-banatu
E, pa ti si nam sad najvise sumnjiv... :lol:
Znas li da se i oni koji gromoglasno odbijaju anal takodje na forumu svrstavaju u latentne derpere... :lol:
Pa, kako god okrenes ispadnes... :-D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top