Domaci hip-hop

I

irena

Gost
da li se hip-hop stvarno poceo razvijati u dobrom pravcu ili se sada samo klinci loze na siroke lone i hip-hop zato sto je to IN________________________________________Da li postoje i neke zenske grupe kod nas .Ako postoje mislim da je to jako gotivno.............LIKE LIL KIM,EVE,GANGSTA BOO,>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
 
Pa razvija se u svakom slucaju.
Poceo je sa radom Bassivity koji uz sve mane znaci mnogo za nasu h.hop scenu. Juice je izdao za BK, "kesh, kolica" se orilo cak i po buvljacima.
Ajs nigrutin je izdao album sam za sebe i najbolje je prosao. Nikad nije bilo vise spotova domaceg hopa nego sad.
Znaci ide na bolje...
A sto se tice klinaca u sirokim lonama njih je uvek bilo, i bice ih. Ali oni furaju marame i lance dok ne provale sledeci fazon pa se onda se sele u Barutanu, Kucu, KST, zavisi... Za njih veliki q.


respect pravim ljudima
 
Pa hiphop kod nas odavno postoji samo shto je sad gomila fensera provalilo da je to "in" pa se furaju na taj fazon a u svari slushaju komercijalu tipa 187, CYA... shto ja ustvari i ne ubrajam u hop...
 
irena:
da li se hip-hop stvarno poceo razvijati u dobrom pravcu ili se sada samo klinci loze na siroke lone i hip-hop zato sto je to IN________________________________________Da li postoje i neke zenske grupe kod nas .Ako postoje mislim da je to jako gotivno.............LIKE LIL KIM,EVE,GANGSTA BOO,>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
iskreno se nadam (i molim) da je odgovor na ovo odrican
 
Nas hip hop je dosta kvalitetan u odnosu na strani hip.Strani hip hop mi se cini da je previse komercijalizovan tu se fura bilo kakav text a u spotu sto vise riba u toplesu koje nemaju veze sa igranjem nego se samo reklamiraju(fuj sponzoruse jedne).Mada primijetio sam da i neki nasi izvodjaci pocinju da furaju taj fazon.
 

Back
Top