Neugodna pitanja ili tabu teme u braku/vezi

Mislim da ne postoji ni jedna baš konkretna; ali uvek ima kad nije vreme za određene priče; što dođe na slično otprilike:? Ukapirala sam da za svaku priču treba pronaći pravi trenutak i nije onda ni jedna taboo...

Uglavnom je taboo recimo loša priča o porodici partnera, i nikada je ne započinjemO, jer jednostavno nije za nas ni važna...
 
Kod mene ima neugodnih pitanja , al ne izazivaju svadju...ticu se uglavnom porodice , tj clanova njegove porodice ...tu je sistem , sve bi da znaju al nista da ne pricaju, cak su i decu tako vaspitali. Tako da moj muz ne pita nikad o mojima nista dublje od kako su , a ni o svojima ne govori bas nista. Cak i kad su neke bitne stvari u pitanju.

Izmedju nas dvoje nema neugodnih pitanja , jednostavno smo tako krenuli od pocetka. Nista sto bi nas posvadjalo ne dolazi sa strane , svadjamo se oko svakodnevnih stvari , deteta, onoga sto licno mi radimo...
 
Davno smo prerastli neugodnost oko porodica njegove/moje, tabu tema nikada i nismo imali, varnice lete uglavno u nepodudarnim stavovima oko naseg devetnaestogodisnjaka, bemti kad imas jedno dete, ali na kraju uvek budemo na istoj strani ulice.
ps: na poslu se oboje neskinamo sa kompa , a kod kuce imamo drugih zanimanja, te je komp samo sinov.
 
Немамо табу теме, али постоје питања на која бурно реагујемо...То јест, он не реагује бурно, али буде врло упоран и напоран, што мене изнервира. Ја сам та која реагује бурније и мислим да никада нећу научити да не реагујем! .... :-?

(Зашто ми у последње време смајлији стално ''беже'' кад покушавам да их окачим? :roll: ... А, ево га, сад се примио, унцут један! )
 
А да, иначе су у питању различита гледишта на неке битне ствари које се тичу односа међу људима... Требало би већ једном да прихватимо да смо једноставно различити...ал то је мало теже...
 
Tema Njegova mama je toliko neugodna da ja doticnu gospodju uopste ne pominjem, u stvari nisam je nikada ni uzimala u usta bez veceg razloga za razliku od nje ...a onda kad se ponasala ko ***** na nasem vencanju i kad sam rekla sta mi bilo na srcu ja sam ispala vestica, ja sam ispala neko ko nema postovanja ....(ovo je vec tema za Svekrve) tako da posto nemam volje a ni materijala za nesto lepo o toj zeni ja je uopste i ne pominjem a i on je retko meni pomene
 

Back
Top