Монструм Јакупек - ХРВАТ !!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
UŽIVAO U KLANJU !

Monstruozni ubica Danijel Jakupek Žak na saslušanju u policiji ispričao kako je uživao dok je komadao svoje žrtve. Jakupek je hladnokrvno priznao zločin i detaljno opisao kako je ubio i masakrirao nevine žrtve

Monstrum iz Banovaca Danijel Jakupek Žak posle privođenja u policiju ispričao je da je uživao dok je klao i komadao svoje žrtve Vasilija Trbovića i njegovog sestrića Luku Opačića!

- Ne znam šta mi je bilo, ali stvarno sam uživao dok sam sekao malog Luku i slušao njegove krike... - rekao je monstrum zapanjenim policijskim inspektorima.

Kako saznajemo, Jakupek je, kada su ga policajci pritisli dokazima, hladnokrvno priznao zločin i detaljno opisao kako je ubio i masakrirao nevine žrtve.

- Jakupek je hladno, kao da govori o nečem uobičajenom i svakodnevnom, ispričao sve pojedinosti zločina. Mirnim glasom, bez imalo emocija, govorio je kako je zaklao Vasilija i malog Luku. Rekao je da im je odsekao glave mnogo lakše nego što se nadao... Nije delovao nimalo neuračunljivo, naprotiv - kaže sagovornik Pressa iz policije.

Jakupek na neuropsihijatrijskom posmatranju

Nebojša Starčević, istražni sudija Okružnog suda u Sremskoj Mitrovici, koji vodi istragu o zločinu u Banovcima, izjavio je juče da je Danijelu Jakupeku određeno neuropsihijatrijsko posmatranje u cilju određivanja stepena neuračunljivosti u momentu vršenja krivičnog dela. On je rekao da će 11. septembra početi sa saslušavanjem svedoka, ali nije želeo da otkrije imena osoba koje će saslušavati.

- Tek nakon saslušanja svedoka utvrdiće se eventualni motiv zločina - rekao je sudija Starčević.

On je kazao da činjenica da je osumnjičeni Jakupek pokazao mesto zločina i gde je bacio određene stvari ne predstavlja priznanje zločina.

- Nakon što je pokazao mesto zločina, od osumnjičenog nije uzeta izjava, već je vraćen u pritvor. Pretpostavljali smo da će kasnije uz prisustvo branioca dati izjavu, ali se on onda odlučio na odbranu ćutanjem. Saopštio sam mu da će se njegova odluka odraziti negativno na tok istrage i otežati prikupljanje podataka - rekao je Starčević, i dodao da u svojoj dugogodišnjoj praksi ništa slično nije video.
Starčević je objasnio da je protiv Jakupeka podneta krivična prijava za teško ubistvo na svirep način, za koje je predviđena kazna od najmanje deset do 40 godina zatvora.
Okružni javni tužilac Ratko Galečić istakao je da zvanični podaci o navodnom misterioznom nestanku 12 lica na teritoriji Srema ne postoje, te da ih ne treba dovoditi u vezu sa ovim ubistvom.

Prema njegovim rečima, monstrum iz Banovaca tokom iskaza u policiji nije govorio o satanizmu i bilo kakvoj sekti.

- Ipak, u trenutku dok je opisivao kako je uživao u samrtnim kricima malog Luke, rekao je: "Mislim da je on ušao u mene." Na naše pitanje ko je on, odgovorio je: "On, vrhovni gospodar"... - otkriva naš sagovornik.

Ekipa Pressa juče je posetila dom porodice Opačić u Batajnici, u kojoj stanuje otac pokojnog Luke i njegovi baba i deda. Jovan Opačić, deda malog Luke, kroz suze priča da je njegov unuk za dlaku mogao da bude sahranjen kao neznanac na drugom groblju!

- Dete je posle obdukcije na Institutu za sudsku medicinu u Novom Sadu prebačeno u kapelu u Staroj Pazovi. Malo je falilo da ga tamo sahrane kao N. N. osobu, da se lično nismo angažovali i otišli kod načelnika tamošnje policije. Ogorčen sam što nas niko zvanično nije obavestio kada je Luka pronađen, niti su nas posle obdukcije pozvali da preuzmemo telo našeg mališana.

Tek kada smo sami otišli kod načelnika i tražili dete, on nam je rekao: "Dete je u kapeli, idite da ga preuzmete!" Razočaran sam u institucije našeg društva! Ophodili su se prema nama kao na Divljem zapadu. Ništa ne bismo saznali da se nismo sami zauzeli - ogorčeno kaže deda Jovan.

On je ubeđen da će Danijela Jakupeka najverovatnije proglasiti neuračunljivim i da će tako proći nekažnjeno!

- Tog manijaka, koji je ubio mog unuka, proglasiće ludim. Posle godinu-dve će ga pustiti sa lečenja i on će nesmetano počiniti novi zločin - kaže deda ubijenog dečaka.

Deda Jovan i otac Milan u šoku, još ne mogu da veruju šta im se dogodilo. Porodica ogorčena ponašanjem policije

Lukin otac Jovan Opačić kaže da je od Jakupekovih prijatelja saznao da je on bio neonacista i da je mrzeo Srbe!

- Jakupek je Hrvat, dičio se što mu je deda bio nacista u Drugom svetskom ratu! U moju bivšu suprugu je bio zaljubljen još od srednje škole. Nije mogao da se pomiri sa tim da je ona u vezi sa drugim čovekom i da će da rodi dete. Pošto se Tijana i ja nismo venčali, on ju je vređao, govoreći: " Rodićeš malo, žgoljavo kopile!" Bio je očigledno bolestan, a velika mržnja prema Srbima je pospešila zločin - kaže Milan Opačić.


Fakti

* Vasilije Trbović i Luka Opačić nestali su u ponedeljak, 27. avgusta
* Nakon tri dana traganja, ostaci malog Luke pronađeni su na obali Dunava u četvrtak uveče, a nekoliko sati kasnije, iz reke je izvađen i izmasakriran trup Vasilija Trbovića
* Jakupek je ubrzo uhapšen i odveden na informativni razgovor u SUP Sremska Mitrovica, gde je priznao zločin i način izvršenja

On se, međutim, pravio lud! Govorio je: "Ja mrzim Vasilija! Nisam se družio sa njim niti ga viđao u poslednje vreme!" - rekao je otac malog Luke.
Deda i otac navode da su pozvali policiju da pretrese Jakupekovu kuću.

- Nismo ga puštali da ode iz dvorišta dok policajci ne dođu. Pre dolaska policije smo i sami pretresli kuću i dvorište koje se spušta sve do Dunava. Kuća deluje jezivo! Čim sam ušao unutra predosećao sam da se baš tamo odigrao zločin i da je moje dete najverovatnije ubijeno.

Pošto nismo našli nijedan trag, nestanak sam povezao sa pričama koje uveliko kruže o kidnapovanju i trgovini ljudskim organima. Tek kada nam je inspektor rekao da je Jakupek iznutra zakovao sve prozore na kući bilo mi je jasno da je moje dete najverovatnije ubijeno! - priča otac, dok čvrsto steže maramicu u ruci i bolno uzdiše.

Mali Luka Opačić danas će biti sahranjen na groblju u Batajnici.
EKIPA PRESSA
**************************************************************************************************

Да.....погађате драге колеге да сам овакву тему поставио због оног увеличаног а то је да је манијак ХРВАТ И УНУК НАЦИСТЕ ИЗ 2.СВЕТСКОГ РАТА - у име Истине и Правде ЖЕЛИМ ДА ТО СВИ ЗНАЈУ, а не да се преко ове чињенице олако претрчава.
 
eremita:
UŽIVAO U KLANJU !



Да.....погађате драге колеге да сам овакву тему поставио због оног увеличаног а то је да је манијак ХРВАТ И УНУК НАЦИСТЕ ИЗ 2.СВЕТСКОГ РАТА - у име Истине и Правде ЖЕЛИМ ДА ТО СВИ ЗНАЈУ, а не да се преко ове чињенице олако претрчава.



Mito, zabrini se ti za sebe i svoj odnos prema Hrvatima.

Šta si hteo ovim da kažeš: da je problem u tome što je manijak, ili što je Hrvat, ili da nema manijaka, osim manijaka Hrvata? Ili si hteo da kažeš da je mentalno poremećena osoba izvršila ubistvo dva mlada čoveka, što bi bilo normalno da si želeo da kažeš.
 
Registra:
Mito, zabrini se ti za sebe i svoj odnos prema Hrvatima.

Šta si hteo ovim da kažeš: da je problem u tome što je manijak, ili što je Hrvat, ili da nema manijaka, osim manijaka Hrvata? Ili si hteo da kažeš da je mentalno poremećena osoba izvršila ubistvo dva mlada čoveka, što bi bilo normalno da si želeo da kažeš.

ma nije Hrvat ustasha je :mrgreen:
zanimljiva je ta radikalska demagogija
neki put kažu Hrvat, hrvatska, a nekad ustasha, NDH

još nikako da dokučim kad jedno a kad drugo koriste

jer se dobor zna kad su koji bili aktualni, samo radikali imaju drukčije mišljenje :roll:
 
Banshee:
ne znam kako te nije sramota da na bilo koji nacin politizujes tudju nesrecu i smrt.
covek je ili psihopata ili nije psihopata.
ili je sposoban da pocini takav zlocin ili ne.
i to nema veze sa nacionalnoscu ili bilo cim drugim.

ajde sad pominjite malo malu milicu,niste je dugo koristili u partijske svrhe.
lesinari ogavni.

Svaka recenica ovde zasluzuje ogromnu tacku.

Samo jos da konstatujem kako je ovaj eremita nevidjeni idiot i totalna budala. Naravno, izvinjavam se idiotima i budalama na poredjenju.
 
Ето, видите, због ових промптних "реакција" какве су уследиле од Банше и Регистре НАМ СЕ И ДОГАЂА ЈЕДАН ДАНИЈЕЛ ЈАКУПЕК...... зато сам и отворио тему.

Пренебрегли сте ЧИЊЕНИЦУ да је у питању УНУК НАЦИСТЕ КОЈИ СЕ ПОНОСИО СВОЈИМ ПОРЕКЛОМ... а о томе како сте брзо бацили у заборав чињенице да су данима УСТАШКА БРАЋА ЈАКУПЕКА прали путеве од српске крви, да су ту недавно пре неку годину починили ако не исте - оно сличне злочине, па и сада у тзв. миру ухватили су старца и нагнали ПСА ДА ГА ВЕЗАНОГ СИЛУЈЕ А СТАРАЦ СЕ ЗАТИМ ОБЕСИО......

И шта се догађа - наша гов*а се прва јављају ДА ПОНИШТЕ ЧИЊЕНИЦЕ! Трагедија.....немам речи. Нека се замисле ти полутани који се убрзано јављају КАКВЕ БИ РЕАКЦИЈЕ БИЛЕ ДА ЈЕ У ПИТАЊУ СРБИН???
 
JABUCHILO:
stvarno mito, stvarno je nebulozno da se jedna prosta i elementarna istina o mentalnoj poremecenosti hrvata ponavlja pet puta na dan u pet razlicitih tema.

Е па није "небулозно" Јабучило - јер је та чињеница да је он ХРВАТ и УНУК НАЦИСТЕ тек јуче објављена званично - а иначе било је више тема о њему као монструму, то је тачно. И ја желим да истакнем чињенице као пример НАЦИСТИЧКОГ ГЕНЕТСКОГ НАСЛЕЂА!
 
eremita:
И шта се догађа - наша гов*а се прва јављају ДА ПОНИШТЕ ЧИЊЕНИЦЕ! Трагедија.....немам речи. Нека се замисле ти полутани који се убрзано јављају КАКВЕ БИ РЕАКЦИЈЕ БИЛЕ ДА ЈЕ У ПИТАЊУ СРБИН???
identicne samo sto tvoj pileci mozak nije sposoban to da shvati.
 
eremita:
Е па није "небулозно" Јабучило - јер је та чињеница да је он ХРВАТ и УНУК НАЦИСТЕ тек јуче објављена званично - а иначе било је више тема о њему као монструму, то је тачно. И ја желим да истакнем чињенице као пример НАЦИСТИЧКОГ ГЕНЕТСКОГ НАСЛЕЂА!


....onaj sto je silovao trogodisnje dete do smrti je srbin....nigde nisu pominjali "nacisticko genetsko nasledje".... mislis da je zato onaj monstrum bolji od ovog :x
 
eremita:
Е па није "небулозно" Јабучило - јер је та чињеница да је он ХРВАТ и УНУК НАЦИСТЕ тек јуче објављена званично - а иначе било је више тема о њему као монструму, то је тачно. И ја желим да истакнем чињенице као пример НАЦИСТИЧКОГ ГЕНЕТСКОГ НАСЛЕЂА!

Nacističko genetsko nasleđe ne postoji. Možda mu je neko u porodici bio psihopata pa je
nasledio neku bolest, pošto su mnoga psihička oboljenja nasledna.
Postoji i loše vaspitanje ako si na to mislio.
Inače ako je od ranije poznat policiji po svojim nedelima i svom nacističkom ponašanju
zašto nije nešto ranije preduzeto protiv tog čoveka.
 
Сада сам покушао да нађем мој одговор на то питање, али је тема очигледно избрисана...
Ја сам још онај дан када је ухапшен рекао да је он Хрват, јер једино они имају потребну стручност и стомак за такве ствари!
Неко ми одговори да појма немам и да је он сигурно Словак, пошто њих у том крају има доста!

Ето, ипак сам био у праву;)
 
eremita:
Е па није "небулозно" Јабучило - јер је та чињеница да је он ХРВАТ и УНУК НАЦИСТЕ тек јуче објављена званично - а иначе било је више тема о њему као монструму, то је тачно. И ја желим да истакнем чињенице као пример НАЦИСТИЧКОГ ГЕНЕТСКОГ НАСЛЕЂА!
nacisticgo genetsko nasledje hahaha :lol:
jos ce ispasti da je nacizam nasledna bolest a ne nesto sto se uci i cime se ispira mozak :shock:

a koje je tvoje nacisticko nasledje?opterecenost ustasama,sorisima,amerikancima i masonima u kombinaciji sa paranojom? :?
 
eremita:
Ето, видите, због ових промптних "реакција" какве су уследиле од Банше и Регистре НАМ СЕ И ДОГАЂА ЈЕДАН ДАНИЈЕЛ ЈАКУПЕК...... зато сам и отворио тему.

Пренебрегли сте ЧИЊЕНИЦУ да је у питању УНУК НАЦИСТЕ КОЈИ СЕ ПОНОСИО СВОЈИМ ПОРЕКЛОМ... а о томе како сте брзо бацили у заборав чињенице да су данима УСТАШКА БРАЋА ЈАКУПЕКА прали путеве од српске крви, да су ту недавно пре неку годину починили ако не исте - оно сличне злочине, па и сада у тзв. миру ухватили су старца и нагнали ПСА ДА ГА ВЕЗАНОГ СИЛУЈЕ А СТАРАЦ СЕ ЗАТИМ ОБЕСИО......

И шта се догађа - наша гов*а се прва јављају ДА ПОНИШТЕ ЧИЊЕНИЦЕ! Трагедија.....немам речи. Нека се замисле ти полутани који се убрзано јављају КАКВЕ БИ РЕАКЦИЈЕ БИЛЕ ДА ЈЕ У ПИТАЊУ СРБИН???
Slazem se u potpunosti da je ovaj zlocin vise od 'neki psiho iskasapio dete'....
Sve je bitno, i nista ne treba precutati, svidjalo se to nekima ili ne. Ovako nesto se jednostavno NE SME ponoviti.

A bojim se da nije u pitanju izolovan slucaj i da se takvih primeraka strahovito mnogo nakotilio u poslednje vreme (posebno u vojvodjanskim selima).
 
Ja bi ovog pustio da se obesi, kao što su u Sloveniji pustili onog monstruma koji je klao po Srbiji da se sam obesi u ćeliji...
A ako ne bi pokazao zanimanja da se veša, e onda bi on jednom "pobeago" i bivao
"sprečen" u bekstvu sa 30 metaka u leđa na pola metra daljine.

Taj scenario bio bi naročito zanimljiv u slučaju kad bi stvarno postojala opasnost da se on proglasi ludim i zatvori u psihijatričnu bolnicu za jedno dve godina a onda pusti. Eto toliko.
 
Banshee:
ne znam kako te nije sramota da na bilo koji nacin politizujes tudju nesrecu i smrt.
covek je ili psihopata ili nije psihopata.
ili je sposoban da pocini takav zlocin ili ne.
i to nema veze sa nacionalnoscu ili bilo cim drugim.

ajde sad pominjite malo malu milicu,niste je dugo koristili u partijske svrhe.
lesinari ogavni.


aj ti jos malo olizi bulju ovom tokyo-u


eremita nista nije rekao lose, samo je rekao ono sto je navedeno u novinskom clanku kao fakt. Jakupek je hrvat i nista vise.
 
eremita:
Е па није "небулозно" Јабучило - јер је та чињеница да је он ХРВАТ и УНУК НАЦИСТЕ тек јуче објављена званично - а иначе било је више тема о њему као монструму, то је тачно. И ја желим да истакнем чињенице као пример НАЦИСТИЧКОГ ГЕНЕТСКОГ НАСЛЕЂА!

nazi genetsko nasledje :):):D:D

moze neko strucno objasnjenje koje objasnjava tu pojavu, kao na primer koji su geni nosioci nacizma, koji geni uticu na mrznju prema srbima i slicno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top