28 Days/Weeks Later

citaj malo ovaj forum markoca ;)
Itekako se pisalo o ovom fimu koji je uz saw skoro kultni film ovog podforuma ;)

Usput. Ja sam najavio do petog dela. U trecem napadaju celu evropu u cetvrtom USa a u petom borba za celo covecanstvo :lol:

Sesti ce biti najverovatnija totalna kataklizma kada ce covecanstvo biti zbrisano a u sedmom ce napraviti vezu sa filmom planeta majmuna :lol:

Salu na stranu jedan od retko dobrih i zanimljivih filmova koji se pazljivo snima. Retko gde je drugi deo u rangu prvog kao sto je ovde slucaj.
 
Skinuo i odgledao sinoc. Odlican je , jedan od retkih nastavaka koji uopste mogu da se porede sa prvim .
Karlaj je odigrao monstera svaka mu cast. Samo sam se molio da ga ubiju sto pre jer sam gledao bez titla a onaj njegov Shkotski...

jedva cekam nastavak :)
 
Goldengaidin:
Skinuo i odgledao sinoc. Odlican je , jedan od retkih nastavaka koji uopste mogu da se porede sa prvim .
Karlaj je odigrao monstera svaka mu cast. Samo sam se molio da ga ubiju sto pre jer sam gledao bez titla a onaj njegov Shkotski...

jedva cekam nastavak :)
Shkotski je tako cool...
Najvise mi se dopao kraj ali film je bas jeziv i mracan. Bas za ljubitelje horor trilera
 
Dobra je ona mala,skoro bolja od Hermione...:per:
Imogen Poots :zaljubljena:
2725069110_5e1f4cca33.jpg
 
Nije sa zombijima, nego sa vampirima;)

Gradic na Aljasci u kome jednom godisnje noc traje mesec dana ("30 Days of Night") napadaju vampiri!

Nije los film, vredi da se pogleda!
 
Poslednja izmena:

Back
Top