голотиња и уметност ...

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Ево дивља, само за тебе 8-)

Даклем ...

Драге колеге форумаши и драге колегинце форумашице, да ли сте некада размишљали да позирате гологузи неком мајстору (не јебачине већ ликовном уметнику) ??? Значи акт и ти фазони ....

Или можда неком профи фотографу (или некоме ко се бави уметничком фотографијом) ... ??? Замислите ваш фото сешн ко за плејбој ...

А да ли сте ви некога уметнички сликали или фотографисали ???

Е кад помену , да ли би сте се сликали за плејбој/хастлер/итд (ово је 100% било ал ајд да зачиним мало)

Напомена:не мислим на сликање и снимање сексуалног чина
 
W.A.S.P.:
Ево дивља, само за тебе 8-)

Даклем ...

Драге колеге форумаши и драге колегинце форумашице, да ли сте некада размишљали да позирате гологузи неком мајстору (не јебачине већ ликовном уметнику) ??? Значи акт и ти фазони ....

Или можда неком профи фотографу (или некоме ко се бави уметничком фотографијом) ... ??? Замислите ваш фото сешн ко за плејбој ...

А да ли сте ви некога уметнички сликали или фотографисали ???

Е кад помену , да ли би сте се сликали за плејбој/хастлер/итд (ово је 100% било ал ајд да зачиним мало)

Напомена:не мислим на сликање и снимање сексуалног чина
nekom majstoru,pravom proverenom definitivno bih....ali za sopstvenu dusu,nikako za prestavljanje u javnost...a verovatno bih se i prepustila umecu jednog fotografa;)
 
Aaaa, jel' si ti prozorljiv ili sta? :-)
Bas sam sad pricala sa nekim o tome.

Cim kupim profi aparat, veliki stalak, nabudzim cose za mali studio, poziracu samoj sebi.:razz:
Mislim, slikala sam se ja, eto bas bih mogla da vidim sta se moze sa tim fotkama.
Medjutim, imam tripove, stidljiva sam. :lol: Ne znam kome cu to da pokazujem. Mislim, ok na flickr-u sve stranci, bole me uvo. Samo ne znam kako ce prijatelji da reaguju, nesto nisu umetnicki nastrojeni :lol: , al' do tada cu ojacati samopouzdanje. Valjda.
Drugome da poziram, nemam nameru, to mi nije zanimljivo. Ja sam kreator. :razz: I ne umem da poziram drugome, ukocim se i za obicnu fotku, samo sam sa sobom opustena.
Mogu meni da poziraju u buducnosti, mada ja volim da slikam spontano ljude dok su golisavi, a ne ono bas poziranje, nekako mi ove bolje ispadnu.
Sad cu da stavim jedan muski poluakt, zaljubila sam se u te dve fotke.:razz:
 
Umetnost je jedno, playboy je drugo...
Kakva crna umetnos' onih playboy zezica koje sluze za instant drkanje napaljenih klinaca...
hmm... umetnost drkanja na umetnicke slike, umetnica oblikovanih photoshop-om...
Mozda...
Nisam ja lik za casopise...
Ipak sam ja staromodan :D
 
divlja:
Aaaa, jel' si ti prozorljiv ili sta? :-)
Bas sam sad pricala sa nekim o tome.

Cim kupim profi aparat, veliki stalak, nabudzim cose za mali studio, poziracu samoj sebi.:razz:
Mislim, slikala sam se ja, eto bas bih mogla da vidim sta se moze sa tim fotkama.
Medjutim, imam tripove, stidljiva sam. :lol: Ne znam kome cu to da pokazujem. Mislim, ok na flickr-u sve stranci, bole me uvo. Samo ne znam kako ce prijatelji da reaguju, nesto nisu umetnicki nastrojeni :lol: , al' do tada cu ojacati samopouzdanje. Valjda.
Drugome da poziram, nemam nameru, to mi nije zanimljivo. Ja sam kreator. :razz: I ne umem da poziram drugome, ukocim se i za obicnu fotku, samo sam sa sobom opustena.
Mogu meni da poziraju u buducnosti, mada ja volim da slikam spontano ljude dok su golisavi, a ne ono bas poziranje, nekako mi ove bolje ispadnu.
Sad cu da stavim jedan muski poluakt, zaljubila sam se u te dve fotke.:razz:

pa ti slikaj nekog svog "muzjaka" posle sexa i posle tusiranja...uslikaj mu tu BLAZENU facu !!! :)Mislim da bi to bila lepa fotka,za devojke naravno... ;) :lol: :lol: :lol:
 
Pa naravno da cu muski. :mrgreen:

1216378495_57f49582e3.jpg


E da. Ne bi me nikad zanimalo da slikam savrsena tela, npr. bildovana itd, samo prirodno. :-P
 
W.A.S.P.:
то што се налазе де две речи у истој теми не мора да зачи да имају везе једна с другом ...

Ma ne kazem ja nista... umetnost je kool...
Nego... ne svidju mi se takvi casopisi jer verujem i znam da umetnost ne moze da se stancuje na svakih mesec dana...
Ispade instant umetnost...
Kriterijumi su danas mnogo manji...
Samo daj golisavo... ma sta god bilo... i sada je to lepo...

Ne, ne govorim o lepoti tela na slici, vec lepoti fotofrafije ili slike...

npr. slika moze biti jako lepa iako je ruzan covek na njoj... cak sta vise... to je umetnost...
Umetnost je na neki svoj nacin, naravno kako bi smo to malo uportili, lepo prikazati, nesto sto zelimo... mada opet... mozemo i ruzno prikazati lepu stvar...
Umetnost je uvrnuta...
Zapravo, moje konacno misljenje je da je umetnost drugaciji prikaz nase stvarnosti...
 
zgodan&nezgodan:
kao ja npr???pogledaj u profilu...jel bi mogla od mene da napravis zgodnog frajera??? ;) :p :p

Pa nemam nameru da od nekog pravim zgodnog ili nezgodnog, ili mi je model inspirativan ili nije, meni je vazan filing dok fotografisem, vazna mi je atmosfera.
Evo ove dve fotke, atmosfera je bila kao u francuskom filmu (koje ja obozavam!), sad mozda je to neki moj trip.
Nekad ti se cini da je model super za fotkanje zato sto je lep, al' kad vidim fotke, vidim prazninu i razocaram se. Mora osoba da zrachi, da ima dushu i onda sve ispadne super. Bar tako ja gledam na te stvari. Vecinu fotki sa super modelima nikako ne svrstavam u umetnost, cak tu vrstu fotografije ni ne volim. Volim da slikam obicno neobicne ljude u neobicno obicnim situacijama. :razz:
 
divlja:
Pa nemam nameru da od nekog pravim zgodnog ili nezgodnog, ili mi je model inspirativan ili nije, meni je vazan filing dok fotografisem, vazna mi je atmosfera.
Evo ove dve fotke, atmosfera je bila kao u francuskom filmu (koje ja obozavam!), sad mozda je to neki moj trip.
Nekad ti se cini da je model super za fotkanje zato sto je lep, al' kad vidim fotke, vidim prazninu i razocaram se. Mora osoba da zrachi, da ima dushu i onda sve ispadne super. Bar tako ja gledam na te stvari. Vecinu fotki sa super modelima nikako ne svrstavam u umetnost, cak tu vrstu fotografije ni ne volim. Volim da slikam obicno neobicne ljude u neobicno obicnim situacijama. :razz:


ma zezao sam se...meni ne treba slika da govori koliko je neko sexy i sl...meni je slika slika,razvrstavam ih samo na lepe i ruzne...:)
 
Pozirala bih samo i jedino onom muskarcu s kojim sam. Moj suprug ima nekog talenta i pozirala sam mu, ali to je bilo nesto apstraktno i ne sasvim gola...

Ja imam vise talenta i da... slikala sam jednoj zeni gole faraone ako se to racuna... hehhe

Pa, normalno da me je i to privuklo da pokusam, ali nisam imala ziv model, vec na osnovu slicice iz novina, itd.... vise volim da slikam pejzaze...
 

Back
Top