56x za 14 dana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne mogu vise da citam njegove poruke. Dobro, ajde. Koja hoce da ga kresne? Govori sve sto pise po casopisima da treba govoriti. Bolje ti sa tim pricama u grad, pa nadji nekoga stvarno. Ovde nema seksa. Samo pricamo.
 
elemir-banat:
za Myoba: ne poznajes me i pricas na suvo...mogu da kresnem usputne ribe..samo je jedna prava..

Druze samo ti cekaj pravu,neces izaci iz neyebice jos godinu dana...a ako kazes da ti to nije bitno onda si budala... :p :p
Ali prricama kako si ti ovo i ono,neces se ovajditi za sex ovde sigurno...veruj mi...dosta je ovde iskusnih i forumasa i forumasica...BOLJE SE OPUSTI,ZEZAJ SE,pa ako sa nekom forumasicom se skontas...mozda nesto i uradis... 8)
pozz
 
ma ne brojimo mi izmelence.. onomad kad sam iso u elemir na slavu, malo sam vise popio , pa sam naso neku elemirku (inace ne bih) i odvo je umelence.. ebo ja i ebo, zamislio se nesto, kad odjednom se prenuh .. reko:"jooooj sto sam ja zedan.. a i gladan sam jaaako.. odem u kujnu na svargle i taman da navalim, kad mi pogled pade na kalendar... e, reko, ebi ga buki, pa i melenacka slava prosla
 
elemir-banat:
ili koji ti je najdrazi orgazam
uspeh pre dve godine da za Bozicne praznike i ostalo izdrzim 56x da karam curu u 14 dana u intervalu od 1 do 3 h po jebacini..al dve jebacine od tih 56 su mi se samo svidele jer su bile extra mastovite..i posle tj,prosle godine je bila jedna dobra epizoda sa pisanjem...cura mi je rekla da joj je to najbolja jebacina ikad bila..meni ne jer sam jos otvoreniji u sexu,a retko se nadje partnerka koja nema kocnica u sexu..
a ti si joj drugi,zar ne :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top