DZUMARA STRIKES AGAIN....!!!!!!!!

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Kako danasnji mediji prenose , Velja Ilic je ponovo u sredistu paznje !

I ponovo , po ko zna koji put, ne sa nekom pametnom izjavom, inicijativom, ili ministarskim gafom, nego opet sa nezakonitom, glupavom, vise tuznom nego smesnom predstavom za javnost.

Naime, Cacanski avlijaner, i seoska dzumara se i dalje , nepokolebljivo , ponasa onako kako je namazani dzilkos, uocio da raja voli.......primitivno, bahato, populisticki.
Covek , na putu za Crnu Goru, gde nije posao na godisnji odmor, nego ga vode drzavne obaveze, nametnute od strane onih koje predstavlja u cirkus - vladi , cirkus - drzave, odluci da skrene malo sa trase, i da poseti Vladiku , koji na granici gladuje , imitirajuci Voju Seselja, sa parolom :" Crna Gora ili smrt" :roll:

Elem, vladika tu , na granici , strajkuje gladju nekoliko dana, protestvujuci sto ga , nekadasnje drugo oko u razrokoj glavi, ne pusta na svoju teritoriju. Pri tome se zaklinje da ce gladovati do smrti, ili do prelaska granice. Tim aktom preti da ce se prakticno ubiti , moreci svoje napaceno telo gladju. Poslednji puta , kada sam nesto o tome citao, mislim da sam procitao da SPC strogo gleda na samoubice, i takvima ni opelo ne cita....

No, vratimo se ministru - klovnu. Ministru koji sve moze, sve zna, i u sve se mesa. Velja seljak je , obisavsi gladnog vladiku , posto nije bilo primereno da mu u jeku strajka gladju donese banane ili peceno pile, obecao da ce bas tu , gde ovaj sedi i gladuje, izgraditi crkvu!!!!!!! :shock:

On, Velja, ladno pljucne, i tu gde je pljucnuo, onako seljacko sheretski, odredi da gradi crkvu!!!! Kako?? Zasto??? Cijim parama??? Kojim parama??? :confused: :confused: :confused: ..........Ma ima para hadzija Velja......doduse nisu njegove, nego nase, i nisu namenjene za gradnju crkve, ali ko sme Velji na crtu???

Dzumara je odlucila.....prikazalo mu se izmedju dva gutljaja rakije.......i gotovo!!!!!!!!
Ima da bude crkva, bas tu , gde vladiku ne pustaju da predje granu......

Da nije tuzno, bilo bi odvratno. Ali, namazani Cacanski avlijaner je davno provalio mentalitet mase, i glupost ovog naroda......i na tome mu svaka cast !....Davno je provalio da raja voli kada se neko ponasa bahato, i bezobrazno......kao pravi gazda i domacin , pa makar sa nasim parama.Naucila raja vekovima na bahate turske age i begove, pa im u gene uslo, i toga se izgleda nikada nece osloboditi !!!! Sto je aga gori , raja mu vise ljubi stopala, a oni sto se najvise isticu ko rodoljubi , i doope!!!!!

Vesto koristeci tu genetsku manu u Srba sto vise psuje i yebe majku , na ekranima TVa, sto vise sutira novinare, sto vise pijan ko doope hvata sekretarice za bulje, i sto vise krade, Velja je Srbima mili i drazi !!!!!!

Taj fenomen obozavanja budaletina i primitivaca, je provalio jos Voja Seselj, a Velja je ,kao svaki namazani seljacki dziber samo skinuo foru!!!

I gle cuda.......funkcionise, bez greske !

Srbi luduju za lopovom, koji im otima pare iz dzepova, gradi putice po vukoyebinama od kafane do kafane, dozvoljava svojim sluzbenicima da kraduckaju, naredjuje JATu da trazi pare da bi gasio pozare po Srbiji, cereka se nadmeno i bezobrazno , kada ga javnost pita da pokaze kako je to , sklopio ugovor koji 25 godina lisava ovu zemlju pune naknade drumarine,i uvozi vozove bez tendera, a preko butika za gace i carape...............

Pa kad moze sve to, sto ne bi moglo, i da gradi crkve, gde mu se nadigne???
Iako to nema veze sa njegovim ovlascenjima, ali ima sa nasim parama, Velja zna, da ce opet, patriJotsko - domacinska verzija Srbije , odusevljeno tapsati rucicama, sve se izmedju dva udrara dlanova , krstiti od srece.......eto nama Velje Ktitora, sa nasim parama...........

Nista vise ne moze biti dovoljno nepredvidljivo i bizarno , za ovog , vecno polupijanog majstora seljacke prefriganosti........ne bi me cudilo, da , ako mu se prike*nja negde , po ovoj nasoj lepoj Srbiji, odluci da tu, gde je posadio gomno , nikne fabrika dzubriva.....eto, javilo mu se, dok je s*rao u prirodi........da bi tu moglo da bude odlicna investicija.....

U ovoj zemlji, kao, nema dovoljno gomana, nego ce Velja da pravi i vestacka, nego sta....
 
Mudro zborite, braco i sestre........:):):)
Znam da je patriJotama i patriJotkinjama, svaki tekst duzi od tri recenice, napor procitati......ali, eto
Ja to pisem zbog onih drugih, koji znaju da citaju i da pisu......drugarica kojoj je vrhunac posta , recenica od dve do tri reci.....me odavno zadivila svojim britkim umom , i elokvencijom...........

Upravo na vas, drugarice iz Sevilje, sam i mislio izmedju ostalog, kada sam opisivao Veljine fanove :)
Drago mi je da ste shvatili, i nastavili onako kako bi i Velja:)
 
inagadadavida:
Taj fenomen obozavanja budaletina i primitivaca, je provalio jos Voja Seselj, a Velja je ,kao svaki namazani seljacki dziber samo skinuo foru!!!

Srbi luduju za lopovom

ali bukvalno :D

al' nije da srbi luduju...to samo ovi, uvek isti forumasi, sta god ovaj uradi, napisu u pravilnim vremenskim razmacima - to veljo, prcaj ove zute ili neku slicnu intelektualnu bravurozu :confused:
a to je samo medjusobna shabanska empatija ;)
 
inagadadavida:
Ti li si, Marlone??......ili mozda mita??? ;-)
The-Spooky-Ghost-Towel_1F656FA1.jpg


:lol:
 
~Petar~:
ali bukvalno :D

al' nije da srbi luduju...to samo ovi, uvek isti forumasi, sta god ovaj uradi, napisu u pravilnim vremenskim razmacima - to veljo, prcaj ove zute ili neku slicnu intelektualnu bravurozu :confused:
a to je samo medjusobna shabanska empatija ;)



.......Odlican termin......i mislim da bi zvanicno mogao da se uvede u medicinske udzbenike, kao psihosomatsko oboljenje, endemskog tipa........specificno samo za Srbiju...........

..." znate, gospodine Jerry, ili slicno.........vi bolujete od medjusobne shabanske empatije, u korelaciji sa Veljom shabanom........"............nije izlecivo, i moracete da riknete, od praznine u mozgu, koja svakim danom raste :D
 
Jerry Ropero:
ja znam da bi komunisti vise voleli da po starom dobrom obicaju svojih oceva , uteraju goveda u crkve , al sta da se radi druga vremena dosla - goveda se ne uteruju vise u crkve, vec se crkve grade za vernike.

Jel za vernike kao sto je to bio vojvoda od kasike koji je doktorirao na temu " Znacaj i zasluge marsala Josipa Broza Tita na nasu samoupravnu i socijalisticku zajednicu"? Jel za te vernike? Ili mozda za one koji su javno izjavljivali ovakve i slicne recenice: " To dete sa ustaskim pasosem nece ici u nase obdaniste!" Jel za te vernike?!!!

Sto se teme tice, na zalost izgleda da u Srbiji uvek mora da postoji jedan cobanin budala kao sto je to bio Seselj. Sada je to Velja. Uvek cemo biti zadnji zbog takvih i slicnih g.ovana.
 
Jerry Ropero:
ja znam da bi komunisti vise voleli da po starom dobrom obicaju svojih oceva , uteraju goveda u crkve , al sta da se radi druga vremena dosla - goveda se ne uteruju vise u crkve, vec se crkve grade za vernike.

Vidis, u poslednjih nekoliko godina, goveda nazalost hrle u crkve, gde im naravno nije mesto.
Da nije tako, ne bi ni ti u crkvu usao........

Ali, ovde se glupane dokazani , ne radi o gradjenju crkava.......tema je skroz deseta, no ti si , znas i sam preterano imbecilan da shvatis poentu..... :roll:
 
mile1234:
Jel za vernike kao sto je to bio vojvoda od kasike koji je doktorirao na temu " Znacaj i zasluge marsala Josipa Broza Tita na nasu samoupravnu i socijalisticku zajednicu"? Jel za te vernike? Ili mozda za one koji su javno izjavljivali ovakve i slicne recenice: " To dete sa ustaskim pasosem nece ici u nase obdaniste!" Jel za te vernike?!!!

Sto se teme tice, na zalost izgleda da u Srbiji uvek mora da postoji jedan cobanin budala kao sto je to bio Seselj. Sada je to Velja. Uvek cemo biti zadnji zbog takvih i slicnih g.ovana.


crkva prima pokajnike , tako da ako se i ti kao nevernik pokajes prihvatice te u svoje okrilje.

sto se tice toga sto smo i zasto smo zadnji, zadnji smo zato sto je ovo drzava neradnika i lopova a tu ste vi demokrate na celu.
 
inagadadavida:
Vidis, u poslednjih nekoliko godina, goveda nazalost hrle u crkve, gde im naravno nije mesto.
Da nije tako, ne bi ni ti u crkvu usao........

Ali, ovde se glupane dokazani , ne radi o gradjenju crkava.......tema je skroz deseta, no ti si , znas i sam preterano imbecilan da shvatis poentu..... :roll:


ma poenta je kako neko sme u srbiji da sagradi crkvu. e proslo je vreme kad su se gradili komunisticki mauzoleji i spomenici.

u srbiji se opet grade crkve, i moraces sa tim da se pomiris ili da se sa taticom preselis u bratsku severnu koreju.
 
inagadadavida:
Mudro zborite, braco i sestre........:):):)
Znam da je patriJotama i patriJotkinjama, svaki tekst duzi od tri recenice, napor procitati......ali, eto
Ja to pisem zbog onih drugih, koji znaju da citaju i da pisu......drugarica kojoj je vrhunac posta , recenica od dve do tri reci.....me odavno zadivila svojim britkim umom , i elokvencijom...........

Upravo na vas, drugarice iz Sevilje, sam i mislio izmedju ostalog, kada sam opisivao Veljine fanove :)
Drago mi je da ste shvatili, i nastavili onako kako bi i Velja:)
:lol: :lol: :lol:
Tvoje obraćanje mojoj malenkosti ću uvrstiti u knjigu utisaka današnjeg dana.

Inagdadavidice ( moram u deminutivu, takav dojam na mene ostavljaš),
britki um se ogleda kroz izražavanje suštine u par reči.
A ne kroz postove ohoho dužine....i znaš, mene, obraćanjem mi se sa patriJotkinja, nećeš uvrediti...ja se ne stidim onoga što jesam.
Ne stidim se što sam Srpkinja i patriotkinja.
 
Jerry Ropero:
crkva prima pokajnike , tako da ako se i ti kao nevernik pokajes prihvatice te u svoje okrilje.

sto se tice toga sto smo i zasto smo zadnji, zadnji smo zato sto je ovo drzava neradnika i lopova a tu ste vi demokrate na celu.

A jel da? Kada je vojvoda od kasike u pitanju onda je u pitanju pokajanje i oprostaj? A to sto je odjednom od takvog druga i komuniste postao cetncki vojvoda, to nema veze....

Zadnji smo jer nam je bilo prelepo za vreme 90-tih, kada su SRS i SPS bili na vlasti. Sloba je izjavio 1993. kako ce Srbija 1998. biti jedna od najrazvijenijih evropskih drzava. Jos ce biti i uzor drugima! :shock: :shock: :shock: Pa samo se pitam ko je mogao da se lozi na to?
Koreni problema Srbije ne poticu od demokrata i DOS-a, nego od radikalskih i SPS-ovskih g.ovana.
 
Jerry Ropero:
ma poenta je kako neko sme u srbiji da sagradi crkvu. e proslo je vreme kad su se gradili komunisticki mauzoleji i spomenici.

u srbiji se opet grade crkve, i moraces sa tim da se pomiris ili da se sa taticom preselis u bratsku severnu koreju.

....I opet nisi razumeo temu.........sedi DZeki, evo ti keca za kraj, na samom pocetku skolske godini......... :roll: :roll: :roll:

Majke mi, ne zezam se, mnogo si glup decko........ali, yebiga........ :shock:
 
Jerry Ropero:
ma poenta je kako neko sme u srbiji da sagradi crkvu. e proslo je vreme kad su se gradili komunisticki mauzoleji i spomenici.

u srbiji se opet grade crkve, i moraces sa tim da se pomiris ili da se sa taticom preselis u bratsku severnu koreju.

Aha.... Znaci greska je bila napraviti spomenik zrtvama jasenovca i onoliki memorijalni centar?
I greska je bila izgradnja spomenika u Sumarica streljanoj deci u Kragujevcu?

Bravo Jerry.... Cestitam!
 
mile1234:
A jel da? Kada je vojvoda od kasike u pitanju onda je u pitanju pokajanje i oprostaj? A to sto je odjednom od takvog druga i komuniste postao cetncki vojvoda, to nema veze....

Zadnji smo jer nam je bilo prelepo za vreme 90-tih, kada su SRS i SPS bili na vlasti. Sloba je izjavio 1993. kako ce Srbija 1998. biti jedna od najrazvijenijih evropskih drzava. Jos ce biti i uzor drugima! :shock: :shock: :shock: Pa samo se pitam ko je mogao da se lozi na to?
Koreni problema Srbije ne poticu od demokrata i DOS-a, nego od radikalskih i SPS-ovskih g.ovana.


seselj se pokajao sto je bio komunista, bio je zaveden kao mnogi Srbi al se opametio. zbog antikomunizma je kasnije i 80tih robijao u Zenici. Lepo je kad covek shvati svoje zablude i pokaje se, ono sto je lose, kad neko kao ti, i dalje zivi u zabludi , mesto da se pokaje zbog svega i bude ono sto su bili njegovi preci. Pravoslavan Srbin.
 

Back
Top