eMule vs. LimeWire

ne razumem sta podrazumevas pod tim da "mnogo memorije zauzima" mislis na "resurse" ili sta??? :shock:

U svakom slucaju bez razmisljnaja moj glas ide limewireu jer sam emule probao jednom i vise nikad. Da ja cekam 3 dana da pocne skidanje fajla koji mi treba nema sanse.

A sad ako bi pitao Limewire ili neki torrent klijent onda bi odgovor bio limewire za muziku torrent za sve ostalo.
I na kraju. Torrent ili rapidshare odgovor bi bio, torrent za stare stvari koje je tesko naci, premium rapid za sve ostalo. Vec par meseci koristim premium rapid i moram priznati da je mnogo dobro.
 
ne razumem sta podrazumevas pod tim da "mnogo memorije zauzima" mislis na "resurse" ili sta???

U svakom slucaju bez razmisljnaja moj glas ide limewireu jer sam emule probao jednom i vise nikad. Da ja cekam 3 dana da pocne skidanje fajla koji mi treba nema sanse.

A sad ako bi pitao Limewire ili neki torrent klijent onda bi odgovor bio limewire za muziku torrent za sve ostalo.
I na kraju. Torrent ili rapidshare odgovor bi bio, torrent za stare stvari koje je tesko naci, premium rapid za sve ostalo. Vec par meseci koristim premium rapid i moram priznati da je mnogo dobro.
Verovatno je mislio na RAM memoriju... :)
 
tab503:
U svakom slucaju bez razmisljanja moj glas ide limewireu jer sam emule probao jednom i vise nikad. Da ja cekam 3 dana da pocne skidanje fajla koji mi treba nema sanse.

I moj odgovor je isti ovakav. Probao sam jednom da skinem jednu pesmu preko eMule-a, ona neće pa neće da krene sa 0%... LimeWire ne gnjavi toliko i smatram da je on bolji... priznajem da malo usporava memoriju i internet brzinu, ali bože moj... Nažalost, Pro verzija i nije nešto specijalno bolja od Basic.
 
Probao sam eMule i gore je nego što se priča! Isto sam probao i jedan DC++ i on je baš bezveze! LimeWire je ispada najbolji i najlakši za korišćenje. Tako da, ostajem idalje pri njemu.
 
Moze li neko da objasni koja je sustinska razlika izmedju ovih programa? Iz mog iskustva e-mule ceka malo dog pocne da skida, ali posle pici ko lud. Mislim da je fora u tome da se skine par popularnijh fajlovo i cim pocnu ljudi da preuzimaju od tebe radi odlicno.
 

Back
Top