papiri za preko
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: papiri za preko

Početnik
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano papiri za preko

Trenutno jurim sve moguce nacine za odlazak preko. IMA NADE! Zelim da kontaktiram sve koji pokusavaju isto da razmenjujemo iskustva. Pored svih bodova od skole engleskog itd nedostaje mi jos par bodova za AUSTRALIJU. radno iskustvo mi je slabo a ovde ga necu ni steci pa na te bodove i neracunam. RESENJE moze da bude zenidba sa nekom devojkom ovde pa da zajedno palimo preko

ma ja
    Guest

Podrazumevano

Pa ako trazis devojku, onda si sreco na pogresnom forumu, ako ces da ucis - onda idi na google.com i tamo trazi skolice pa na ucenje. Sto se tice radnog iskustva, ma daj, mozes uvek da navatas ljude koji ce ti napisati letter of recomandation ( ili preporuku) naravno nafilovanu, gradio sam avione, kamione... i sta ti vec treba, a kontakte u tome stavis tako da se jave ljudi koju znaju engleski i koji ce te hvaliti na sva usta!
    Pa mozes ti opet da polazes engleski, ako treba upisi i neki kurs da se spremis
    pozdrav!

dragana 011
    Guest

Podrazumevano

e ajd objasni mi to sto si ti iskopao i sto se zove "IMA NADE" )))
    posto i ja kao nesto pokusavam
    :wink:
    pozdrav

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio ma ja
    Pa ako trazis devojku, onda si sreco na pogresnom forumu, ako ces da ucis - onda idi na google.com i tamo trazi skolice pa na ucenje. Sto se tice radnog iskustva, ma daj, mozes uvek da navatas ljude koji ce ti napisati letter of recomandation ( ili preporuku) naravno nafilovanu, gradio sam avione, kamione... i sta ti vec treba, a kontakte u tome stavis tako da se jave ljudi koju znaju engleski i koji ce te hvaliti na sva usta!
    Pa mozes ti opet da polazes engleski, ako treba upisi i neki kurs da se spremis
    pozdrav!

gosca41
    Guest

Podrazumevano Re: papiri za preko

Citat Original postavio GI
    Trenutno jurim sve moguce nacine za odlazak preko. IMA NADE! Zelim da kontaktiram sve koji pokusavaju isto da razmenjujemo iskustva. Pored svih bodova od skole engleskog itd nedostaje mi jos par bodova za AUSTRALIJU. radno iskustvo mi je slabo a ovde ga necu ni steci pa na te bodove i neracunam. RESENJE moze da bude zenidba sa nekom devojkom ovde pa da zajedno palimo preko
    Evo ja cu da ti odgovorim kakava su moja iskustva...Ja sam uvek zelela da dodjem na zapad i nisam sto kazu birala sredstva da bi to uspela...Govorili su mi da ja imam deficitarnu struku (medicinsku) i da ce ovde da me razgrabe prosto kad dodjem i samo im pokazem diplomu...Moram ti kazati u kakvoj sam zabludi bila...Evo me vec godinu dana obijam pragove´da to neko prizna i konacno mi da posao za koji sam kvalifikovana...radim sve i svasta i tako ovde opstajem...A kako imam boravisnu vizu to ti je najvaznije da ti kazem...Udala sam se za papire i pljunula 10000 evra za to zadovoljstvo...Zapamti samo tako i jedino tako ovde mozes doci...I ne vencavaj se u jugi nipostovec samo sa osobom koja je njihova sa njihovim pasosom...Zelim ti sve najbolje...Tu osobu sam pronasla preko interneta i eto da kazem tu sam gde sam...A nekad se strasno kajem...ovde uopste nije tako kako mi mislimo dole...Na zalost rodjeni smo u pogresno vreme na pogresnom mestu

Aktivan član nsbee (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano Re: papiri za preko

Citat Original postavio GI
    Zenidba zbog papira sa osobom koja je preko je mac sa dve ostice (naslusala sam se prica...)! Razmisli dobro, ne treba bas po svaku cenu grabiti. Ima i drugih nacina.
    Srecno! :wink:

Slične teme

1. Papiri na sve starne...
    Autor mmaallaa u forumu Žene
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 02.11.2007., 20:15
  2. Papiri za crtanje.....
    Autor idol... u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.11.2006., 21:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu