Da li je ovo normalno?

e, jeste, i sad imam problema sa poverenjem..valjda će tako biti i u svakom sledećem odnosu. jbni sms. A tako se nadam da neće....nema ničeg ružnijeg...joj treba mi nešto hevi. de je čika doktor kad je najpotrebniji?
 
Butterflies And Hurricane:
Iako ce ovo zvuchati vrlo ruzno, moj savet je da uzmesh taj yebeni telefon u prvoj situaciji koja naidje kad on nije u sobi. Ispreturaj, i razchisti sa tim do kraja. Verujem da cesh naci neshto, jer obichno nisu toliko pametni i smishljeni (dok ne stupe u brak) da brishu porukice.
Ovo ti pricham jer sam isto to ja uradila. U momentu su postojale 2 opcije. Da ignorishem svoju sumnju i lazem sebe, (verovatno bih sebi napravila josh vece sranje kroz par godina), ili da se suochim sa istinom, kao shto jesam. Nashla sam gomilu poruka u arhivi, zavrshila vezu od 5 godina (pre 6 meseci) i veruj mi NIKAD se nisam pokajala shto sam to uradila. Da nisam, zivela bi u opasnoj zabludi.


E tako se to radi! 8-)
 
7Patuljaka:
Sa deckom sam malo više od 5, 5 godina.
Imali smo dosta problema vezanih za poverenje. Ali konkretno zadnjih par nedelja dobila sam utisak da nešto ponovo krije od mene. Bili smo zajedno na odmoru i to je bilo lako uvideti. Jer je telefon navodno zbog posla drzao ugašen, samo ga palio kad je bio sam. Poruke mi nije dao da vidim, bar da znam od koga su..
Skoro je došao i hteo da razgovaramo?
Posle iscrpne rasprave, u kojoj je on hteo da se pomirimo ili da bar skinem sa njega etiketu lažova, kao jedino rešenje svega, videla sam u tome da mi da telefon da prelistam (znajući da on ne briše poruke).
Da li sam pogešila?
Naravno po cenu raskida, nije hteo da mi da telefon..
Kažite mi sta mislite... :confused:
MALO SI PRETERALA TAKO SE POVERENJE NEISPITUJE,AL SI BAR SAZNALA ISTNU I STA CES DALJE SA NJIM PUSTI GA NEKA VIDI KOGA JE IZGUBIO PA POSLE TI BUDI TA KOJA VUCE KONCE.PREDPOSTVLJAM DA MU JE LEPO STOBOM CIM STE TAKO DUGO ZAJEDNO
 
parka:
Ja sam se najužasnije gnušala, i još uvek se gnušam ovakvih postupaka... međutim, kad u jednom trenutku više nisam imala mesta u soopstvenoj glavi, jednostavno sma otvorila njegov telefon i videla prvu poruku s vrha... nije bila strašna, čak ništa nije ni dokazivala, ali je bila od osobe za koju mi je priznao da mu je nešto značila DOK smo nas dvoje bili zajedno, a za koju mi se ZAKLEO da više nema nikakvih kontakata s njom....Bože, kakav je skandal izbio, i to ne zato što sam našla to što sam našla, nego zato što sam trkeljisala njegov fon. i tako, to je bio početak kraja, odvratno smo se vukli još par meseci dok nisam skupila snage... posle 5 i po godina. Užasno mi je loše kad se setim cele te priče... jbg, sad sam nmogo tužna i šta mi je trebalo da otvaram ovu temu =(

Nikada ne znaš zašto je sve to dobro.
Na greškama se uči.
Ne budi tužna.
 
parka:
Ja sam se najužasnije gnušala, i još uvek se gnušam ovakvih postupaka... međutim, kad u jednom trenutku više nisam imala mesta u soopstvenoj glavi, jednostavno sma otvorila njegov telefon i videla prvu poruku s vrha... nije bila strašna, čak ništa nije ni dokazivala, ali je bila od osobe za koju mi je priznao da mu je nešto značila DOK smo nas dvoje bili zajedno, a za koju mi se ZAKLEO da više nema nikakvih kontakata s njom....Bože, kakav je skandal izbio, i to ne zato što sam našla to što sam našla, nego zato što sam trkeljisala njegov fon. i tako, to je bio početak kraja, odvratno smo se vukli još par meseci dok nisam skupila snage... posle 5 i po godina. Užasno mi je loše kad se setim cele te priče... jbg, sad sam nmogo tužna i šta mi je trebalo da otvaram ovu temu =(

I mene je poprilichno dotakla tema, jer takve stvari ostavljaju poprilichne oziljke. Mada sam osecala iskljuchivo ljutnju i bes kada sam chitala temu.

Shto se tiche gledanja u mob, kod mene je bila drugachija situacija. Dobila sam priznanje par minuta poshto sam nashla porukice. Bile su vishe nego ochigledne.Posle toga me krivio shto sam uopshte pogledala u telefon, jer je to bio definitivni kraj. Njegova pricha je bila da nije bio iskren iz razloga da bi me zashtitio od povredjivanja...itd...Gluposti...

I kao shto sam rekla, nikada se nisam pokajala, niti cu. Strashno je kad chovek ne zeli da sazna istinu, pa se saplete o svoje "vaspitanje" u mnogo tezim situacijama. Suvishe volim sebe da bih dozvolila tako neshto. Shto naravno ne znachi da neko treba da pretura po nechijoj privatnosti svaki put kada mu / joj padne na pamet. Zna se dobro kada su sumnje vrlo opravdane.
 
parka:
...ali je bila od osobe za koju mi je priznao da mu je nešto značila DOK smo nas dvoje bili zajedno, a za koju mi se ZAKLEO da više nema nikakvih kontakata s njom....Bože, kakav je skandal izbio, i to ne zato što sam našla to što sam našla, nego zato što sam trkeljisala njegov fon.
divno je kad govnari pocnu da kenjaju o postovanju drugoga.
(mislim na tog tvog tipa u ovom slucaju)
 
7Patuljaka:
Sa deckom sam malo više od 5, 5 godina.
Imali smo dosta problema vezanih za poverenje. Ali konkretno zadnjih par nedelja dobila sam utisak da nešto ponovo krije od mene. Bili smo zajedno na odmoru i to je bilo lako uvideti. Jer je telefon navodno zbog posla drzao ugašen, samo ga palio kad je bio sam. Poruke mi nije dao da vidim, bar da znam od koga su..
Skoro je došao i hteo da razgovaramo?
Posle iscrpne rasprave, u kojoj je on hteo da se pomirimo ili da bar skinem sa njega etiketu lažova, kao jedino rešenje svega, videla sam u tome da mi da telefon da prelistam (znajući da on ne briše poruke).
Da li sam pogešila?
Naravno po cenu raskida, nije hteo da mi da telefon..
Kažite mi sta mislite... :confused:
Bezi od njega...zar ne vidis da te ne voli..ima jos dobrih frajera na ovom svetu
 
7Patuljaka:
Sa deckom sam malo više od 5, 5 godina.
Imali smo dosta problema vezanih za poverenje. Ali konkretno zadnjih par nedelja dobila sam utisak da nešto ponovo krije od mene. Bili smo zajedno na odmoru i to je bilo lako uvideti. Jer je telefon navodno zbog posla drzao ugašen, samo ga palio kad je bio sam. Poruke mi nije dao da vidim, bar da znam od koga su..
Skoro je došao i hteo da razgovaramo?
Posle iscrpne rasprave, u kojoj je on hteo da se pomirimo ili da bar skinem sa njega etiketu lažova, kao jedino rešenje svega, videla sam u tome da mi da telefon da prelistam (znajući da on ne briše poruke).
Da li sam pogešila?
Naravno po cenu raskida, nije hteo da mi da telefon..
Kažite mi sta mislite... :confused:
Postoji nešto....vrlo bitno....i vrlo dragoceno....u životu svakog čoveka...a to je sloboda....Sloboda disanja...kretanja...mišljenja....i pravo na intimu....
A mobilni telefon, dnevnik, imenik...sve su to lični predmeti...Kao što ne treba da pereš zube njegovom četkicom...tako ne treba ni da mu listaš poruke u telefonu ili otvaraš mejlove.... Šta dobijaš time....sem što sebe deklarišeš kao patološki ljubomornu osobu....
Što i jesi....Iskreno...problem je ovde samo i isključivo u tebi...Ili mu veruješ ili ne! Ako mu ne veruješ zašto si sa njim...Ili se pališ na to da izigravaš paćenicu..? Umesto da si sa njim obavila neki konstruktivan razgovor....ti mu prilepljuješ etiketu lažova.....i još kao jedino rešenje vašeg problema vidiš čitanje njegovih poruka.....!!!! Zaboga.....U pravu je zato što te je odbio! Jer šta bi bio sledeći korak? Ušla bi mu u glavu da otkriješ šta misli?!!! Pfuj!
 
Butterflies And Hurricane:
Iako ce ovo zvuchati vrlo ruzno, moj savet je da uzmesh taj yebeni telefon u prvoj situaciji koja naidje kad on nije u sobi. Ispreturaj, i razchisti sa tim do kraja. Verujem da cesh naci neshto, jer obichno nisu toliko pametni i smishljeni (dok ne stupe u brak) da brishu porukice.
Ovo ti pricham jer sam isto to ja uradila. U momentu su postojale 2 opcije. Da ignorishem svoju sumnju i lazem sebe, (verovatno bih sebi napravila josh vece sranje kroz par godina), ili da se suochim sa istinom, kao shto jesam. Nashla sam gomilu poruka u arhivi, zavrshila vezu od 5 godina (pre 6 meseci) i veruj mi NIKAD se nisam pokajala shto sam to uradila. Da nisam, zivela bi u opasnoj zabludi.
isto se desilo,isto sam uradio,nikad pokajao....
...ne bih mogao da zivim sa nekim u koga nemam poverenja...
....to bi kasnije,verovatno,preslo u razna pracenja i kontrolisanja sto je vec bolesno...
...nema o`takve ljubavi ni`ta...
...ende...
 

Back
Top