Шта смо вам скривили?

Да ли треба бановати сву антисрпску гамад одавде?

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Крими Миле

Zainteresovan član
Poruka
183
Ова тема је намењена несрпском делу посетилаца крстарице који је из дана у дан све већи. ЗАШТО долазите на српски форум и давите нас усташко-балијском пропагандом? Зар немате тамо своје фореуме, или се нисте развили до тог нивоа?
Уколико наставите са провокацијама молим вас да напустите форум.
 
Крими Миле:
Ова тема је намењена несрпском делу посетилаца крстарице који је из дана у дан све већи. ЗАШТО долазите на српски форум и давите нас усташко-балијском пропагандом? Зар немате тамо своје фореуме, или се нисте развили до тог нивоа?
Уколико наставите са провокацијама молим вас да напустите форум.


ja sam ovdje,jer na "hrvatskim" forumima,od razanoraznih nikova "dusana silnih", "milanceta",

"despota", "monaha" i sta ti ja znam, nemozes kao hrvat doci do rijeci.

uostalom,hrvatski forumi su daleko najfrekvetiraniji na ovim virtualnim prostorima.
pa i zbog toga kao pojedinac dolazis slabo do "izrazaja". ;)
 
Ти Швабо први не поштујеш правилник.
Можда зато што си повлашћен, и то ћу увек истицати. Ти ниси "регистровани корисник", него ти пише шта ти желиш. На бар једном форуму то би значило неку одговорност, овде не.
 
opacupa:
ja sam ovdje,jer na "hrvatskim" forumima,od razanoraznih nikova "dusana silnih", "milanceta",

"despota", "monaha" i sta ti ja znam, nemozes kao hrvat doci do rijeci.

uostalom,hrvatski forumi su daleko najfrekvetiraniji na ovim virtualnim prostorima.
pa i zbog toga kao pojedinac dolazis slabo do "izrazaja". ;)

Онда престани да вређаш српски народ.
 
Duh Sekire:
Ти Швабо први не поштујеш правилник.
Можда зато што си повлашћен, и то ћу увек истицати. Ти ниси "регистровани корисник", него ти пише шта ти желиш. На бар једном форуму то би значило неку одговорност, овде не.

meni se obracas?
ja ne postujem pravilnik?

a to sto sam povlascen...pa boze moj, neko to zasluzi...
 
Duh Sekire:
Ти Швабо први не поштујеш правилник.
Можда зато што си повлашћен, и то ћу увек истицати. Ти ниси "регистровани корисник", него ти пише шта ти желиш. На бар једном форуму то би значило неку одговорност, овде не.

Аха, сад и ја видим зашто је он такав смарач...
 
Obersturmfuehrer:
meni se obracas?
ja ne postujem pravilnik?

a to sto sam povlascen...pa boze moj, neko to zasluzi...

Чиме ли си заслужио?!? Борбом за твоје америчке господаре... па бар да си се борио у Ираку или Авганистану, него само виртаулно :lol:

Тврдиш да никада ниси вређао Џерија Ропера? То је забрањено правилником. Тврдиш да га ниси вређао?!? Имаш ли толико образа!?
 
Duh Sekire:
Чиме ли си заслужио?!? Борбом за твоје америчке господаре... па бар да си се борио у Ираку или Авганистану, него само виртаулно :lol:

sigurno ne presipanjem iz supljeg u prazno ovde na Politici..
a vidis, ja nemam gospodare, meni su rusi i amerikanci podjednaki chobani....
jednostavno, imam toliko dolespomnutog obraza da se ne uvlacim u du*e nikome...

Duh Sekire:
Тврдиш да никада ниси вређао Џерија Ропера? То је забрањено правилником. Тврдиш да га ниси вређао?!? Имаш ли толико образа!?

na uvredu - uvredom....a uobicajen ton razgovora na ovom pdf je lajanje, tako da je to sasvim normalno.
 
Крими Миле:
Ова тема је намењена несрпском делу посетилаца крстарице који је из дана у дан све већи. ЗАШТО долазите на српски форум и давите нас усташко-балијском пропагандом? Зар немате тамо своје фореуме, или се нисте развили до тог нивоа?
Уколико наставите са провокацијама молим вас да напустите форум.

Није ми јасна њихова потреба за "дружењем" са нама. Све су учинили да растуре

бившу нам заједничку државу и то не само током 90-тих, већ су то чинили од њеног

оснивања 1918. Починили су више страшних злочина над Србима, од Јасеновца,

Старе Градишке, јама у Другом светском рату, па до "Бљеска" и "Олује" 1995.

године. Опљачкали су српску имовину, како Срба држављана Хрватске, тако и оних

који су у Далмацији имали викендице, опљачкали су Србе и оштетили их и за године

стажа, које су провели радећи у хрватској и за пензије....

И сад би након свега, као да се "друже", међутим и то њихово "дружење" своди се

на константне провокације и ометање нормалног рада овог пдф...
 
Крими Миле:
Ова тема је намењена несрпском делу посетилаца крстарице који је из дана у дан све већи. ЗАШТО долазите на српски форум и давите нас усташко-балијском пропагандом? Зар немате тамо своје фореуме, или се нисте развили до тог нивоа?
Уколико наставите са провокацијама молим вас да напустите форум.


evo zašto dolazimo :mrgreen:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4904384&postcount=267
 
Obersturmfuehrer:
ovo nije samo srpski forum, i na ovom forumu je svaki posetilac dobrodosao dok postuje pravilnik.

upravo tako
i na svim forumima uvijek ima stranaca koji su uz domaće partije i klubove oprečnih svjetonazora dobar korektiv onima u većini koji su često u krivoj demagogiji ili nemaju sluha za one u manjini

a Hrvati i ostali nesrbski forumaši su ovdje u debeloj manjini za razliku od forum.hr
 
Strela:
Није ми јасна њихова потреба за "дружењем" са нама. Све су учинили да растуре

бившу нам заједничку државу и то не само током 90-тих, већ су то чинили од њеног

оснивања 1918. Починили су више страшних злочина над Србима, од Јасеновца,

Старе Градишке, јама у Другом светском рату, па до "Бљеска" и "Олује" 1995.

године. Опљачкали су српску имовину, како Срба држављана Хрватске, тако и оних

који су у Далмацији имали викендице, опљачкали су Србе и оштетили их и за године

стажа, које су провели радећи у хрватској и за пензије....

И сад би након свега, као да се "друже", међутим и то њихово "дружење" своди се

на константне провокације и ометање нормалног рада овог пдф...
Треба излечити комплексе... видиш да не бирају средства, од квазиисторије до вређања!

Узгред, јел` истина да је власник Крстарице Шиптар???
 
Obersturmfuehrer:
na uvredu - uvredom....a uobicajen ton razgovora na ovom pdf je lajanje, tako da je to sasvim normalno.

А је ли!?
Ти као повлашћени прелазиш преко тог "уобичајеног тона"... Па човече широм српског интернета (како ти звучи :roll: ) се смеју Јоминију на ономе шта је толерисао - рецимо кориснику Инагададудлајга :lol: :lol: :lol:
Ви сте дозволили такав циркус, рачунате биће већа посећеност.

Значи узвраћати је ОК.
Добро, управо си оправдао Сребреницу :wink:
 
Strela:
Није ми јасна њихова потреба за "дружењем" са нама. Све су учинили да растуре

бившу нам заједничку државу и то не само током 90-тих, већ су то чинили од њеног

оснивања 1918. Починили су више страшних злочина над Србима, од Јасеновца,

Старе Градишке, јама у Другом светском рату, па до "Бљеска" и "Олује" 1995.

године. Опљачкали су српску имовину, како Срба држављана Хрватске, тако и оних

који су у Далмацији имали викендице, опљачкали су Србе и оштетили их и за године

стажа, које су провели радећи у хрватској и за пензије....

И сад би након свега, као да се "друже", међутим и то њихово "дружење" своди се

на константне провокације и ометање нормалног рада овог пдф...

Они уопште не би долазили на овај подфорум да нема неколико наших скотовакоји им стално приређују добродошлицу по систему "братство-јединство"......а то чине из само њима познатих разлога....... 8-)
 
KoscheiBesmertnii:
Треба излечити комплексе... видиш да не бирају средства, од квазиисторије до вређања!

Узгред, јел` истина да је власник Крстарице Шиптар???

Очито је да треба игнорисати њихове теме, а посебно њихове квазинаучне анкете,

које се после користе у разноразне сврхе и придаје им се значај који немају.

Не знам стварно ко је власник Крстарице, али прича се да је шипос.
 
eremita:
Они уопште не би долазили на овај подфорум да нема неколико наших скотовакоји им стално приређују добродошлицу по систему "братство-јединство"......а то чине из само њима познатих разлога....... 8-)

grijesis sreco..mi smo ovdje samo zbog tebe... :wink:
 
Strela:
Није ми јасна њихова потреба за "дружењем" са нама. Све су учинили да растуре

бившу нам заједничку државу и то не само током 90-тих, већ су то чинили од њеног

оснивања 1918. Починили су више страшних злочина над Србима, од Јасеновца,

Старе Градишке, јама у Другом светском рату, па до "Бљеска" и "Олује" 1995.

године. Опљачкали су српску имовину, како Срба држављана Хрватске, тако и оних

који су у Далмацији имали викендице, опљачкали су Србе и оштетили их и за године

стажа, које су провели радећи у хрватској и за пензије....

И сад би након свега, као да се "друже", међутим и то њихово "дружење" своди се

на константне провокације и ометање нормалног рада овог пдф...

vidi ovo strela nije njema.. :confused: mada je mnogo ljepsa kada cuti.. :lol: idi ti sreco na ambasadu pa postavi koju slicicu..nije ovo ovdje za tebe... :wink: ti si umjetnicka dusa..
 
Strela:
Очито је да треба игнорисати њихове теме, а посебно њихове квазинаучне анкете,

које се после користе у разноразне сврхе и придаје им се значај који немају.

Не знам стварно ко је власник Крстарице, али прича се да је шипос.

А пример како се фалсификују анкете је она тема на којој су се изјашњавали по националности - па се у Србе уписали они који уопште нису Срби по сопственим изјавама.....хехехе......
 
eremita:
Они уопште не би долазили на овај подфорум да нема неколико наших скотовакоји им стално приређују добродошлицу по систему "братство-јединство"......а то чине из само њима познатих разлога....... 8-)

Mitke pa ja sam upravo zbog te dobrodošlice i ostao ovdje nikad neću zaboraviti kako ste me lijepo prošle godine primili ovdje kad sam došao po prvi put pogotovo ti, onaj Šon i BAL
pa sam morao ostati da vidim i da dijagnosticiram koji je vaš problem i uspio sam od svih forumaša jedino s vama nikad nisam mogao uspostaviti zdravu komunikaciju
a primjetio sam i mnogi drugi na ovom forumu

mLogo bLe govoLi taj podatak o vama jeL? :mrgreen:
 
eremita:
Они уопште не би долазили на овај подфорум да нема неколико наших скотовакоји им стално приређују добродошлицу по систему "братство-јединство"......а то чине из само њима познатих разлога....... 8-)

Не верујем да су "наши", мада има титоиста (комуњара) неизлечивих, а има и ових

квази објективних "интелектуалаца", који као увек и свему, имају "објективан"

приступ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top